Terapie Wschodu w medycynie Zachodu. 108 sekretów samouzdrawiania sprawdzonych przez doktor medycyny

  • ISBN: 978-83-7377-872-6;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Autorka odsłania sekrety pełnego życia

W jaki sposób możemy zachować swoje zdrowie w świecie pełnym obowiązków, wymogów, sprzecznych informacji i cierpienia? Odpowiedź jest prosta: metodą 108 sekretów, które będą wiodły Cię do transformacji. Dzięki nim dowiesz się jaką dietę stosować aby obniżyć ciśnienie krwi czy cholesterol. Wzmocnisz swój organizm dzięki suplementon. Zgłębisz swoją duchowość. Z każdym krokiem będziesz przemieniał wiedzę w praktykę, aż w końcu doprowadzisz do całkowitej przemiany swojego życia.
Autorka odsłania 108 sekretów pełnego zdrowia, które mogą służyć jako codzienne przemyślenia. Stanowią one całościowy program pozwalający zapobiegać i uśmierzać powszechne choroby oraz wieść życie o jakim marzysz.

Każdy sekret przybliży Cię do pełni zdrowia

Leczenie choroby po tym, jak już wystąpi, nie jest rozwiązaniem. Makroodżywianie i mikroodżywanie, suplementy, radzenie sobie ze stresem, zwiększona odporność i duchowość, to zaledwie kilka kluczowych komponentów zdrowia i długowieczności. Te sekrety nauczą Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby pozostać zdrowym na poziomie umysłu, ciała i ducha.
Dr Guarneri łączy aktualną wiedzę medyczną z holistycznymi technikami Wschodu. Każdy wyjawiany przez nią sekret pozwala rozpocząć samodzielne działania oparte na Twoich unikalnych potrzebach. Podkreśla przy tym siłę pozytywnego myślenia, wagę budowania zdrowych związków i świadomego życia.

Dzięki temu przewodnikowi zrozumiesz:

– dlaczego geny nie określają Twojej przyszłości,
– jaką dietę stosować aby wesprzeć swoje zdrowie,
– jak zamienić stres w siłę,
– wagę holistycznego zdrowia psychicznego,
– swoje relacje i naprawisz je,
– uzdrawiającą moc swoich myśli,
– i wzmocnisz swoją duchowość oraz uzdrowisz ciało energetyczne.

Najskuteczniejsze techniki uzdrawiania dla Ciebie.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ