Twoje palce zwierciadłem zdrowia. Duchowa i psychosomatyczna diagnoza chorób

  • ISBN: 978-83-7377-722-4;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 140;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Czy wiesz, dlaczego często czujesz się źle, mimo że dbasz o siebie?

W dzisiejszych czasach, gdy popularny jest kult ciała poświęcamy mu dużą uwagę, staramy się dostarczać mu to, co według nas oraz wielu ekspertów jest najlepsze i najzdrowsze. Tymczasem mimo naszych starań zamiast czuć się i wyglądać lepiej chorujemy. Mimo uprawiania sportu czujemy się słabi i zmęczeni, mimo zdrowego odżywiania cierpimy na problemy trawienne. Przyczyn często szukamy na wyłącznie poziomie fizycznym – cielesnym, tymczasem za wiele dolegliwości odpowiada nasza dusza, a ciało jest jedynie przekaźnikiem złego stanu zdrowia.

Wsłuchaj się w potrzeby duszy

Autor na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie medycyny niekonwencjonalnej, ezoteryki oraz szamanizmu, pokazuje nam, że prawdziwe uzdrowienie zagwarantujemy sobie poprzez wsłuchanie się w potrzeby własnej duszy. Każda choroba czy fizyczny dyskomfort jest jej wołaniem o pomoc. Dlatego kiedy nauczysz się rozumieć przesyłane w ten sposób sygnały, pozbędziesz się dokuczliwych objawów i rozwiążesz problemy, które ciągnęły się za Tobą latami.

Sam zdiagnozuj swoje choroby

Dzięki tej książce nauczysz się diagnozować i eliminować dolegliwości zdrowotne o charakterze psychosomatycznym i duchowym poprzez analizę wyglądu oraz kształtu dłoni i palców. Wiele cennych informacji wyciągniesz również z obserwacji swojej skóry, nóg, a także stóp. W ten sposób nie tylko dowiesz się, na jakie choroby jesteś szczególnie narażony, ale również poznasz zdarzenia z przeszłości, które nieustannie oddziałują na Twoje zdrowie i teraźniejszość.

Pozbądź się schorzeń i ciesz się zdrowiem

Poznasz pojęcie duchowych trucizn i zrozumiesz, jak mogą one narażać na szwank działanie poszczególnych organów. Uświadomisz sobie także, w jaki sposób na Twoje obecne zdrowie wpływają doświadczenia z dzieciństwa. Dzięki ćwiczeniom zawartym w książce nauczysz się również, w jaki sposób możesz pracować jednocześnie nad sferą fizyczną oraz duchową. Dzięki temu pozbędziesz się całkowicie większości schorzeń.

Palce zwierciadłem zdrowia.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ