Uzdrów swoje ciało i popraw swój wzrok

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-264-9;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2007;
Janusz Nawrocki
NW-Monika Muszyńska
0
1

Co robić żeby długo żyć w zdrowiu?

Każdy z nas pragnie żyć długo i trzymać się z daleka zarówno od powszechnie występujących bóli kręgosłupa, czy dolegliwości oczu, takich jak zaćma, krótkowzroczność czy astygmatyzm. Statystyki są jednak alarmujące: stan naszego zdrowia z wiekiem pogarsza się coraz bardziej. Niestety kiedy zaczynamy już odczuwać skutki starzenia, a zwykłe krople do oczu przestają pomagać, często rezygnujemy z próby poprawy stanu zdrowia, zrzucając winę na karb wieku. Autor tej książki udowadnia jednak, że możemy korzystnie wpływać na komfort życia nawet po siedemdziesiątce, tłumacząc, jak leczyć bóle kręgosłupa i w jaki sposób poprawić wzrok.

Zdrowie według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Wszyscy wiemy, że medycyna konwencjonalna z trudnością radzi sobie z leczeniem powszechnych chorób cywilizacyjnych. Zachodni lekarze i sami pacjenci coraz częściej sięgają więc po Tradycyjną Medycynę Chińską, aby dowiedzieć się, co robić, żeby długo żyć w zdrowiu. Autor książki, z wykształcenia bioenergoterapeuta i fizyk, skupia się na pracy z odczuwaniem wrażeń i metodzie U-Sin, dzięki którym poprawisz ogólny stan zdrowia, wyrównując przepływ energii w organach wewnętrznych.

W jaki sposób należy dbać o wzrok?

Dzięki opisanej w tej publikacji metodzie przywracania prawidłowego wzroku, możesz poprawić widzenie poprzez ogólne uzdrowienie organizmu. Zdaniem Autora, ponieważ organizm posiada zdolność odbudowy, to poprzez jego ogólne uzdrowienie możesz poprawić swój wzrok. Dbałość o dobre widzenie to nie tylko ćwiczenia oczu, ale także prawidłowa dieta oczyszczająca i dieta warzywna, ćwiczenia fizyczne całego ciała, proste sposoby relaksacji, dobry sen i optymizm. Autor prezentuje więc praktyczne ćwiczenia na poprawę wzorku oraz naturalne i proste do zastosowania domowe lekarstwa. Koniec z astygmatyzmem i krótkowzrocznością!

Jak wzmocnić kręgosłup?

Bóle kręgosłupa często leczone są wyłącznie objawowo. W oczekiwaniu na poprawę przyjmujemy leki przeciwbólowe i zastrzyki, które nie wpływają jednak na przyczyny choroby. Z pomocą mogą nam przyjść osiągnięcia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, takie jak akupunktura czy terapia manualna. Aby odbudować zdrowie swojego kręgosłupa nie musisz bezwzględnie korzystać z pomocy specjalisty. W tej książce znajdziesz bowiem zestaw uzdrawiających ćwiczeń szyi oraz górnego i dolnego odcinka kręgosłupa. Są tak bezpieczne, że z łatwością wykonasz je w domu.

Osiągnij pełnię zdrowia już teraz!

  • nakład wyczerpany
ZAPISZ SIĘ