7 tajemnic żółwia. Zwolnij, odkryj życie
  • ISBN: 978-83-7377-751-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 252;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
0

Zwolnij tempo, osiągnij spokój i równowagę

We współczesnym, pełnym chaosu i pośpiechu, świecie osiągnięcie spokoju i opanowania stanowi trudne zadanie. Jesteśmy zapracowani, bierzemy na siebie coraz więcej obowiązków, mamy mniej czasu dla rodziny, przyjaciół i siebie. To powoduje w nas nieustanne wyrzuty sumienia i wewnętrzne rozdarcie, ponieważ goniąc za tym wszystkim, nie jesteśmy w sanie wystarczająco skupić się na sobie. Jesteśmy zmęczeni, sfrustrowani, pozbawieni optymizmu i pogody ducha, a codzienne obowiązki traktujemy jak zło konieczne. Wcale nie musi tak być. Jak zwolnić w szalonym życiu, osiągając upragniony spokój i równowagę, możesz dowiedzieć się dzięki siedmiu tajemnicom żółwia Kurmy.

Ucz się pozytywnych zachowań od żółwi

Autorzy opisując to zwierzę doskonale wiedzieli co robią, gdyż żółwie uosabiają wiele ludzkich cech oraz posiadają umiejętności, które uczyniły z nich mistrzów sztuki przetrwania. Żyją bardzo długo i doskonale zdają sobie sprawę, jak ważna jest oszczędność w obchodzeniu się z własną energią życiową. Wiedzą, jak skutecznie chronić się przed niebezpieczeństwami. Optymalnie dopasowują się do swojego środowiska i nie potrzebują do szczęścia ani jedwabnej pościeli, ani też luksusowych domków z jacuzzi. Zawsze osiągają swój cel, gdyż są wytrwałe. Ponadto są niesamowicie samowystarczalne. Nic nie wytrąci ich z równowagi i potrafią całkowicie się zrelaksować, nie znają chaosu, wypalenia czy depresji. Jak widać, jest wiele rzeczy, których można się od żółwi uczyć.

Życie według 7 zasad

W publikacji szczegółowo zostało opisanych siedem tajemnic żółwia Kurmy, które przedstawiają siedem najważniejszych zasad i refleksji dotyczących naszego życia i zachowania. Dzięki stosowaniu każdej z nich, odnajdziesz wewnętrzny spokój, a także osiągniesz równowagę i harmonię we wszystkim, do czego dążysz. Od razu poczujesz zauważalną różnicę i pogodzisz ze sobą wszelkie sprawy, a także odnajdziesz swój własny rytm, według którego zaczniesz funkcjonować. Zapoznasz się z listą ćwiczeń dotyczących spędzania czasu wolnego, kontrolowania emocji, metod relaksacji, zażywania ruchu, a nawet nic nierobienia oraz wielu innych przydatnych umiejętności.

Wsłuchaj się w siebie, realizuj zamierzone cele i osiągaj szczęście

Ta niezwykle mądra, inspirująca i pełna humoru książka umożliwi Ci skorzystanie z żółwiej mądrości. Pozwoli Ci ona dotrzeć do swojego wnętrza i rozwinąć moc, którą w sobie skrywasz. Poprzez zabawne opowieści i proste, skuteczne ćwiczenia, dowiesz się jak skupić się na swoich potrzebach i wytrwale realizować zamierzone cele. Zrozumiesz, że możesz osiągnąć szczęście i bezpieczeństwo tylko poprzez wsłuchanie się w siebie. Dzięki tej publikacji docenisz czas spędzany z bliskimi oraz rodziną i zaczniesz cieszyć się każdą chwilą. Przestaniesz gonić za wszelkimi dobrami materialnymi i nauczysz się osiągać stan wyciszenia i spokoju.

Poznaj siłę spokoju.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ