Odkryj w sobie źródło zdrowia. Tradycyjne metody uzdrawiania i odmładzania

  • ISBN: 978-83-7377-719-4;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

Dolegliwości nie muszą przychodzić wraz z wiekiem

Wszyscy chcemy być nieustannie młodzi, zdrowi i pełni energii witalnej. Wielu z nas jednocześnie wierzy, że nie jest to stan możliwy do utrzymania przez całe życie. Zakładamy, że pisane jest nam pojawianie się kolejnych dolegliwości wraz z coraz bardziej zaawansowanym wiekiem. Tymczasem prawda jest zupełnie inna, co doskonale udowodniła Lumira.

Rosyjska sztuka uzdrawiania

Autorka bestselleru „Odmładzanie organizmu” po raz kolejny sięga do skarbnicy wiedzy znanej głównie w stronach, z których pochodzi. Dorastała ona w Kazachstanie i na Ukrainie, a jako młoda kobieta przybyła do Niemiec. Tu rozwinęła rosyjską sztukę uzdrawiania, której zasady poznała już w dzieciństwie. Dzięki różnym technikom jak medytacje, terapia reinkarnacyjna i kinezjologia stworzyła zintegrowaną metodę służącą holistycznie pojmowanemu zdrowiu. Teraz dzieli się nią z Tobą w tej książce.

Odmłodzenie i odnowa całego ciała

Istotą tej publikacji z jednej strony są ćwiczenia duchowe prowadzące do kontrolowania nastawienia i tworzenia nowych wzorów myśli. Z drugiej strony, Autorka przekazuje bardzo konkretne porady odnośnie zdrowego stylu życia i naturalnych sposobów przywracania w nim równowagi. Dzięki niej dowiesz się, co jeść i komponować swój jadłospis, by zachować długotrwałe zdrowie i dobre samopoczucie. Poprzez proste ćwiczenia i afirmacje napełnisz swój umysł i ciało spokojem oraz pozytywną energią do działania.

Ćwiczenia dla duszy i ciała

Lumira wykazuje nowe podejście do kwestii wartościowych produktów spożywczych i suplementów, które dzięki uduchowionemu podejściu do nich mogą wykazywać znacznie bardziej pozytywne właściwości. Nauczysz się dbać o swoją skórę, zęby i włosy naturalnymi sposobami i produktami, które zawsze miałaś pod ręką. Po ich zastosowaniu szybko zaobserwujesz pozytywne efekty i poczujesz się zdrowiej jak nigdy wcześniej! Kiedy skorzystasz z jej porad i połączysz medytacje i ćwiczenia z odpowiednim nastawieniem duchowym, będziesz w stanie całościowo i w pełni świadomie wpływać na swój organizm. Dzięki niej znane od wieków, a dziś zapomniane mechanizmy uzdrawiania zostaną ponownie wykorzystane.

To Ty jesteś źródłem zdrowia!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ