Odkryj w sobie źródło zdrowia

Tradycyjne metody uzdrawiania i odmładzania

 • ISBN: 978-83-7377-719-4;
 • Cena katalogowa: 34.30 zł;
 • Ilość stron: 208;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2015;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Mariusz Golak
0
1

Prosta recepta na młodość i długowieczność jest także w twoim zasięgu

Kto z nas nie chciałby być zawsze młody. Do tego cieszyć się zdrowiem przez długie lata i posiadać niewyczerpane pokłady pozytywnej energii. Układając listę życiowych priorytetów, zwykle umieszczamy te kwestie na samym szczycie. Niestety, wielu wątpi, że istnieje naprawdę skuteczna recepta na młodość i długowieczność. Okazuje się, że istnieje. Co więcej, znajduje się w zasięgu każdego. Dzięki tej książce, napisanej przez znaną uzdrowicielkę i spadkobierczynię tradycji rosyjskich szeptuch, odkryjesz prostą terapię naturalną, która służy odmładzaniu, urodzie i poprawie zdrowia. Dowiesz się z niej, jak usprawnić przepływ życiowej energii. Nauczysz się także rozpoznawać blokady energetyczne i skutecznie je usuwać. Poza tym poznasz zasady zdrowego odżywiania i wyeliminujesz zakłócenia pochodzące z produktów spożywczych. To główne, ale niejedyne składniki recepty na młodość i długowieczność.

Zyskaj zdrowie i długowieczność, stosując uzdrawianie holistyczne

Korzystając z wielowiekowych doświadczeń rosyjskich szeptuch i własnej praktyki, Autorka opracowała skuteczną receptę na młodość i długowieczność. Jej podstawą są zdrowe odżywianie, uzdrawianie duchowe oraz usprawnienie przepływu pozytywnej energii. To niezbędne warunki, żeby móc uruchomić proces odmładzania i poprawy zdrowia. Do realizacji tej terapii naturalnej służą narzędzia w postaci ćwiczeń oddechowych, medytacji, afirmacji i wizualizacji. Każde z nich zostało przystępnie opisane w tej książce. Stosując je, otworzysz się na dobrodziejstwa uzdrawiania holistycznego.

Zdrowe odżywianie i dieta dotyczą zarówno ciała, jak i ducha

Zdrowe odżywianie i dieta odgrywają znaczącą rolę w odmładzaniu i zachowaniu zdrowia. Autorka przekazuje konkretne porady odnośnie właściwego stylu życia i naturalnych sposobów przywracania w nim równowagi. Dzięki niej dowiesz się, co jeść i jak komponować swój jadłospis, by zachować długowieczność i dobre samopoczucie. Szczególnie dużo miejsca poświęca witaminom i minerałom. Dlaczego? Uznaje je za źródło substancji życiowej i witalności. Odpowiednio pracując z witaminami i minerałami, zyskuje się nie tylko równowagę na poziomie fizycznym, ale też harmonię w relacjach z otaczającym światem. Dzieje się tak, gdyż substancje te zawierają wiele niematerialnych, ale ważnych dla naszego funkcjonowania informacji. Przy okazji podkreśla rangę strawy metafizycznej i to nie tylko z punktu widzenia uzdrawiania duchowego. Właśnie z myślą o niej daje wskazówki, jak odżywiać się kolorami i światłem czy też jak wdychać symbole i obrazy energetyczne. Przypomina też o roli modlitwy jako narzędzia w równym stopniu uzdrawiania, jak i odżywiania. Równoczesne zaspokojenie potrzeb ciała i ducha jest fundamentem uzdrawiania holistycznego.

Odkryj prostą terapię naturalną, która odmieni twoje życie

Z jednej strony istotą tej publikacji są ćwiczenia prowadzące do uzdrowienia duchowego i tworzenia nowych wzorców myślowych. Poprzez afirmacje, wizualizacje i medytacje napełnisz swój umysł oraz ciało spokojem i pozytywną energią do działania. Z drugiej strony Autorka prezentuje nowatorskie podejście do diety i kwestii wartościowych produktów spożywczych i suplementów. Dzięki przyjęciu perspektywy duchowej mogą one bowiem wykazywać znacznie bardziej pozytywne właściwości. W książce znajdują się również praktyczne wskazówki, jak dbać o skórę, zęby i włosy naturalnymi sposobami, a także jak „oczyścić” najbliższe otoczenie z toksyn i negatywnych emocji. To również istotny element uzdrawiania holistycznego. Korzystając z zamieszczonych w publikacji porad, będziesz w stanie całościowo i w pełni świadomie wpływać na swój organizm. Okazuje się, że recepta na młodość i długowieczność jest prosta. A – co najważniejsze – może z niej skorzystać każdy.

To Ty jesteś źródłem zdrowia!

 

Patroni:

  • pobierz fragment książki
  ZAPISZ SIĘ