Spacerując w promieniach słońca. 52 sposoby na Twoje smuteczki
  • ISBN: 978-83-7377-819-1;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 125;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Przełam swój zły nastrój

Każdego z nas od czasu do czasu dopada chandra. Z zupełnie niewyjaśnionych przyczyn wpadamy w zły nastrój i denerwuje nas dosłownie wszystko, a świat wokół nas pozbawiony jest barw. Ten stan jest jednak przejściowy i łatwo jest go pokonać. Najważniejsze, aby jasno określić jego przyczynę i podjąć odpowiednie kroki. Jakie? Dowiesz się o tym z tej książki.

Uzdrów swoją psychikę

Autorka prowadzi warsztaty dotyczące osiągania zdrowia psychicznego i dzieli się z Tobą strategiami, które pomogły jej pozostać spokojną i szczęśliwą po pokonaniu depresji. Oferuje 52 wskazówki oraz pozytywne idee (po jednej na każdy tydzień roku), które poprowadzą Cię i pomogą lepiej zarządzać presją codzienności. Niektóre z nich odnoszą się do konkretnych doświadczeń i zdarzeń, takich jak wakacje, problemy w pracy i egzaminy szkolne u dzieci, a inne są użyteczne na co dzień. Dzięki odnajdziesz swoje szczęście i będziesz cieszyć się każdą chwilą. Odtąd każdy Twój dzień będzie pełen blasku i słońca, nawet gdy pogoda będzie pochmurna.

Sposoby na poprawę nastroju na każdą porę roku

Publikacja została podzielona na cztery części zgodnie z porami roku. Każdej z nich przyporządkowane są odpowiednie ćwiczenia, rozważania, a także zajęcia na spędzanie czasu wolnego. W sumie wszystko razem tworzy 52 sposoby na pozbycie się smutku i poprawę swojego nastroju. Książka niesie ze sobą wiele pozytywnej energii motywującej do działania. Po jej przeczytaniu poznasz potęgę pozytywnego myślenia, uwolnisz się od ciągłej potrzeby kontrolowania wszystkiego oraz odnajdziesz spokój w modlitwie i ćwiczeniach oddechowych. Zaczniesz skutecznie zarządzać swoim czasem i zapomnisz o złym humorze i przygnębieniu. To tylko kilka z wielu pozytywnych korzyści, jakich możesz doświadczyć, korzystając z rad Autorki.

Naucz się pozytywnych reakcji

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jak reagować pozytywnie w trudnych chwilach, np. gdy ktoś Cię okradnie bądź zdenerwuje i dlaczego pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Ponadto Autorka wyjaśni Ci czym są momenty samotności oraz że czasem powinno się odpuścić, ponieważ nie nad wszystkim masz kontrolę. Książka jest napisana w stylu serdecznej rozmowy z dobrym przyjacielem i uroczo ilustrowana przez rysownika Daily Mail Jonathana Pugha. Spacerując w promieniach słońca pozwoli Ci się zrelaksować się w nawale obowiązków i uwolnić od nadmiaru adrenaliny, która na dłuższą metę działa wyniszczająco. Ta pozycja to stały, wspierający towarzysz podczas Twoich wzlotów i upadków.

Twoja recepta na dobry nastrój.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ