Złote myśli Napoleona Hilla

Kurs osiągania sukcesu na wszystkich poziomach

Tytuł oryginału: Napoleon Hill: Good as Gold
  • ISBN: 978-83-7377-869-6;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
  Mariusz Warda
  NW-Ewelina Kuryłowicz
  0
  1

  Jak osiągnąć osobisty sukces? Wykorzystaj cenne wskazówki wielkiego mistrza!

  Doktora Napoleona Hilla nikomu nie trzeba przedstawiać. Choć od ponad 50 lat nie ma go już z nami, ten prekursor literatury osobistego sukcesu wciąż bardzo mocno wpływa na życie i motywację współczesnych ludzi. Jego prace poświęcone były badaniu mocy własnych przekonań i ich roli w odniesieniu sukcesu. Nic dziwnego, że wpłynął na życie najznamienitszych osób jego czasów. To na jego twórczości opierali oni swoje dzieła i filozofię życiową. To właśnie twórczość dr. Hilla pozwoliła im zaprogramować umysł na pozytywne myślenie i osiągnąć niewyobrażalny wręcz sukces. Teraz może się to stać również Twoim udziałem. Dzięki jego najnowszej publikacji dowiesz się, jak osiągnąć osobisty sukces, szczęście i pieniądze.

  Coś więcej niż książka! Zaprogramuj swój umysł na sukces i pozytywne myślenie

  Słynne motto dr. Hilla brzmi: „Co umysł ludzki potrafi wymyślić i w co uwierzy, tego potrafi także dokonać”. Ten zbiór jego bezcennych przemyśleń dobitnie udowodni Ci, że to najszczersza prawda. Znajdziesz w nim perełki wybrane spośród prac Hilla przez Judith Williamson, wieloletnią zwolenniczkę opracowanych przez niego zasad sukcesu. Bada je, prowadzi kurs Keys to Success na Purdue University, a także organizuje seminaria, warsztaty motywacji oraz wykłady w najodleglejszych zakątkach świata. Stanowi tym samym żywy dowód na to, że twórczość tego niedościgłego autorytetu z dziedziny rozwoju osobistego jest dziś równie aktualna, jak w momencie jej spisywania. Droga do sukcesu w formie prostego planu rozłożonego na tygodnie, pomoże ci w określeniu celów i dobrze cię zmotywuje do działania.

  Moc bezcennych korzyści w zasięgu ręki! Już dziś zacznij kurs rozwoju osobistego

  Przeczytanie poszczególnych rozdziałów tej książki z pewnością zostanie Ci wynagrodzone. Niektóre z nich przemówią do Ciebie szczególnie, ponieważ będą odpowiadały temu, w którym miejscu na drodze do sukcesu się znajdujesz. Jeśli przeanalizujesz materiał i odkryjesz, że Twojemu charakterowi brakuje jakiejś cechy, na przykład elastyczności czy motywacji, dowiesz się, jak wprowadzić niezbędne zmiany w swoim zachowaniu, aby wydobyć z siebie to, co najcenniejsze. Korzyść wyniesiona z tej książki zmaterializuje się w postaci bogactw, które odkryjesz, żyjąc zgodnie z celem swojego życia. W tej książce znajdziesz niezwykle praktyczny, 52-tygodniowy kurs rozwoju osobistego, który pomoże ci w drodze do pieniędzy i rozwoju zawodowego.

  Roczny plan drogi do sukcesu. Twój umysł pomoże ci w drodze do szczęścia i bogactwa

  Jeśli będziesz czytał jeden rozdział książki tygodniowo, w przeciągu roku zrealizujesz program pionierskiego kursu osiągania życiowego sukcesu na wszystkich poziomach. Podczas lektury będziesz pracował nad pozytywnym myśleniem i szczerą wiarą, że możesz stać się tym, kim pragniesz być. Podnosząc wzrok do swojego „wyższego ja”, zwizualizujesz idealny rezultat zgodny z Twoim celem i planem tu, na Ziemi. Poznasz dowody na to, że myśli stają się rzeczami, podobnie jak i my stajemy się swoimi myślami. Odnajdziesz w sobie ogromne pokłady niewykorzystanego potencjału i poznasz praktyczne aspekty drogi do sukcesu. Dowiesz się również jak nie przyczyniać się do porażek najbliższych ci osób, w tym dzieci. Rozwiniesz w sobie pewność siebie, ujmującą osobowość i poznasz kosmiczną siłę nawyku. A to dopiero początek Twojej podróży ku spełnieniu.

  Mądrość cenniejsza niż złoto!

    

   Patroni:

   • Psychotronika
   • Talizman.pl
   • pobierz fragment książki
   ZAPISZ SIĘ