Alberto Villoldo – “Uzdrawianie ciemnej strony”

Data: 11.25.2022
Kategorie: Bez kategorii
Alberto Villoldo

Zanurz się w tym fascynującym i potężnym szamańskim świecie starożytnej medycyny energetycznej w tym zupełnie nowym kursie online!

Zabierz swoje najciemniejsze cienie w stronę światła

Pewnego razu, podczas pobytu na Bali, Alberto był świadkiem czegoś magicznego, co głęboko zmieniło jego spojrzenie na uzdrawianie. Był to jeden z tych momentów, które z perspektywy czasu wydają się być wyczarowane specjalnie dla niego.

Efekty tej jednej chwili wciąż mają wpływ na jego pracę jako uzdrowiciela energii szamańskiej.
Opowiem Ci, co się stało…

Pewnego wieczoru, spacerując po bazarze, natknął się na grupę animatorów. Występowali oni z kukiełkami cieni w przedstawiając je w stary, tradycyjny balijski sposób. Animatorzy trzymali kukiełki na tle białego prześcieradła, podświetlonego od tyłu świecą. Postacie walczyły i zmagały się ze sobą, gdy animator opowiadał historię Ramayany. Dramat ukazany przez cieniste postacie był podgrzewany przez dramatyczne pieśni odgrywane na starych bębnach.

Na początku nie miał pojęcia, co reprezentują te postacie z patyków ze skórzanymi i papierowymi ciałami. Ale po pewnym czasie zrozumiał, że historia była zgodna z artystyczną tradycją narracji wyspy i przedstawiała konflikt między dobrem a złem. To było nie tylko intrygujące kulturowo, ale otworzyło zupełnie inną perspektywę dla świata Alberto, jako szamańskiego uzdrowiciela energii.
Tej nocy zdał sobie sprawę, że… mimo że lalki zostały ożywione z pomocą animatora, postacie wciąż były tylko cieniem. Nie istniały samodzielnie, ani nie miały własnej mocy.

Sztuka szamana: pokonywanie demonów bez walki z nimi

Kiedy przenosimy naszą ciemną stronę (nasze cienie) na innych tworzymy wrogów, aby uniknąć
własnego bólu. Szamani uczą się nie mieć wrogów uzdrawiając się. Odbierają swojemu cieniowi moc i energię wykorzystując je, by nieść piękno dla świata. Szamani widzą okazję tam, gdzie inni widzą tylko
niebezpieczeństwo. Są nieustraszeni.

Odkryj, jak szamani radzą sobie ze strachem i niepokojem

Na Zachodzie wierzymy, że wszystko, co czujemy, należy do nas – szamani rozumieją, że istnieją energie, które mogą Cię atakować, które należą do innych.Każdy z nas doświadczył ataku psychologicznego, czarów oraz negatywnych energii. Te siły są prawdziwe.
Możemy zbliżyć się do naszych własnych cieni ucząc się, jak być nieustraszonym i gdy zrozumiemy, że te potwory nie mają własnej autentycznej egzystencji i podobnie jak marionetki Ramayany, nie mają prawdziwej mocy. Możemy karmić nasze demony i zamieniać je w sojuszników, a nie we wrogów. W chwili, gdy tworzymy wroga – czy to wirusa, sąsiada, czy inny kraj, stawiamy się w najbardziej bezbronnej sytuacji. Stajemy się ofiarami lub, co gorsza, chorujemy i popadamy w depresję.

Zabierz swoje najciemniejsze cienie w stronę światła tak jak Alberto!
Ujawnianie ciemnej strony jako tańca cieni – z tego słynie nasza medycyna szamańska. Mając to na uwadze, Alberto Villoldo stworzył bezpłatne szkolenie online “Uzdrawianie ciemnej strony”, podczas którego dowiesz się, jak wydobywać najciemniejsze cienie do światła i jak pomóc swoim klientom lub bliskim uwolnić się ze splątanego umysłu.

Alberto Villoldo

TERAZ możesz zarezerwować swoje miejsce i wziąć udział w tym szczególnym kursie online za
darmo.

Po prostu kliknij tutaj, aby zarezerwować wolne miejsce na kursie.
Przez ponad 30 lat
mieszkał, studiował i uczył się w regionach Amazonii i Andów, najpierw jako naukowiec, a później jako uczeń mistrzów szamanów.
W tym darmowym, praktycznym kursie podzieli się z Tobą świętymi technikami, których nauczył się podczas wielu lat spędzonych z szamanami.
Chcę, abyś od razu zabrał do domu praktyczne umiejętności, z których możesz skorzystać, zwłaszcza w tych czasach, kiedy wszystkie cienie i demony zbiorowej nieświadomości zostały wypuszczone na wolność.

W tym darmowym kursie:

● Poznasz zachodnią i wschodnią perspektywę zbiorowej nieświadomości i cieni
● Dowiesz się, co oznacza “zło” według szamana
● Odkryjesz najważniejsze sposoby ochrony szamana i dowiesz się, jak wyznaczać jasne granice
Ukoisz wewnętrzne przeciwności poprzez włączenie stłumionych części osobowości do swojego życia
● Poznasz praktyki i techniki, aby uświadomić sobie swoją moc, rozwinąć wszystkie aspekty swojej osobowości
● Poradzisz sobie z niechcianymi uczuciami, takimi jak gniew i strach
● Uzdrowisz pokoleniową traumę

Zanurz się w tym fascynującym i potężnym szamańskim świecie starożytnej medycyny energetycznej w tym zupełnie nowym kursie online!
Kurs trwa od 28.11.2022 do 30.11.2022, obejmuje:
● Ponad 3 godziny darmowych treści wideo od Alberto Villoldo
● Potężne techniki szamańskie pozwalające przezwyciężyć cienie
● Podręcznik z praktycznymi ćwiczeniami

Poznaj książki Alberto Villoldo

Medycyna ciała i ducha
Aktywuj pełną moc mózgu

ZAPISZ SIĘ