Bezpłatne wydarzenie online „Odkryj w sobie potężną moc”

Data: 03.24.2023
Kategorie: Bez kategorii
Odkryj w sobie potężną moc

Wydarzenie „Odkryj w sobie potężną moc” to interaktywne doświadczenie, nie jest podobne do żadnego szkolenia online lub szczytu. Za organizacją tego wydarzenia stoją Lee Holden – światowej sławy mistrz qi gong oraz antropolog duchowy – David Verdesi, który podróżował po całym świecie, by poznać SuperLudzi tj. indyjscy jogini, chińscy mistrzowie sztuk walki, indonezyjscy szamani, jasnowidze i parapsycholodzy.

Uważa się, że najbardziej niezwykli ludzie często ukrywają się w świątyniach, odległych wioskach, a nawet instytucjach rządowych. Tajemnice, jak uwolnić swój potencjał, są przez nich przekazywane z pokolenia na pokolenie kilku wybranym osobom.

Antropolog David Verdesi przez ostatnie lata odszukał ponad 100 nadzwyczajnych ludzi na całym świecie. Byli to indyjscy jogini, chińscy mistrzowie sztuk walki, indonezyjscy szamani, jasnowidze i parapsycholodzy. Tylko garstka z nich była skłonna stanąć przed kamerą.

W trakcie swojej podróży i spotkań David zrozumiał, co łączy wszystkich SuperLudzi. Dowiedział się, że używają podobnych narzędzi i zrozumiał algorytm umożliwiający im uwolnienie niezwykłych zdolności bez względu na to, jakie one są. Swoje odkrycie poparł badaniami naukowymi.

Teraz Ty możesz uzyskać wgląd w ich umysły i poznać życie tych nadzwyczajnych ludzi. A co najważniejsze – nauczyć się aktywować swój pełny potencjał i podnieść jakość swojego życia.

Deepak Chopra

Każdy z nas ma wszystko, czego potrzebuje, aby stać się SuperCzłowiekiem.

Poznasz cechy i zasady mentalne wspólne dla wszystkich SuperLudzi;
Teraz nadszedł czas, aby ponownie połączyć się z mocą i uwolnić swój prawdziwy potencjał.

Ruszyły zapisy na pierwsze w Polsce wydarzenie „Odkryj w sobie potężną moc”, w którym możesz wziąć bezpłatnie udział.

Od 3 kwietnia będziesz mógł poznać kilka osób posiadających niesamowite zdolności i nauczyć aktywowania swoje.

Podczas tej na wpół praktycznej, na wpół inspirującej podróży poznasz:

  • Cechy i zasady mentalne wspólne dla wszystkich SuperLudzi;
  • Ćwiczenia praktyczne, nauczysz właściwego oddychania, Qi-Gong i techniki medytacyjne, które pozwolą Ci odkryć i w pełni wykorzystać Twój potencjał.
  • 12 wiodących światowych ekspertów w dziedzinie fizyki kwantowej i współczesnego mistycyzmu (jak na przykład: Bruce H. Lipton, Deepak Chopra, Mantak Chia, Dan Siegel i Dave Asprey…) podzieli się z Tobą swoją wiedzą na temat potencjału ludzkiego.   

„Każdy z nas ma ogromny niewykorzystany potencjał ukryty w swoich komórkach. Niesamowitą siłę życiową, którą można odkryć i ukierunkować poprzez inspiracje i instrukcje. Witaj w podróży, która odblokuje Twój potencjał. Nie zrozumiesz jego potęgi, dopóki jej nie doświadczysz.”

Lee Holden, prowadzący program „Odkryj w sobie potężną moc”

Ten program jest duchową podróżą, która przedstawi i wyjaśni starożytne i mistyczne praktyki świata i dostarczy Ci narzędzi, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać energię i zsynchronizować ciało, umysł i serce z Twoim prawdziwym wyższym ja.

ZAPISZ SIĘ