Deepak Chopra- Wyzwanie 21 dni medytacji „Kreowanie obfitości”

Data: 10.09.2023
Kategorie: Bez kategorii

Znana na całym świecie seria medytacyjna Deepaka Chopry! Teraz w języku polskim! To wyzwanie może odmienić Twoje codzienne życie pozwalając Ci w prosty sposób rozpocząć codzienną praktykę medytacyjną. A wiemy, że żyjąc w ciągłym niedoczasie i pędzie to nie jest łatwe. Codzienna medytacja jest potężnym narzędziem, które pozwala zmniejszyć stres, poprawić koncentrację i ogólne samopoczucie, […]

Znana na całym świecie seria medytacyjna Deepaka Chopry! Teraz w języku polskim! To wyzwanie może odmienić Twoje codzienne życie pozwalając Ci w prosty sposób rozpocząć codzienną praktykę medytacyjną. A wiemy, że żyjąc w ciągłym niedoczasie i pędzie to nie jest łatwe. Codzienna medytacja jest potężnym narzędziem, które pozwala zmniejszyć stres, poprawić koncentrację i ogólne samopoczucie, a gdy skupiamy się na kreowaniu obfitości, otwieramy się na świat wielkich szans i możliwości.
Począwszy od 9 października 2023 roku, przez 21 dni będziesz otrzymywać codzienną medytację prowadzoną przez Deepaka Choprę po polsku koncentrującą się na obfitości.
Oto tylko kilka korzyści, jakie możesz odnieść biorąc udział w tym wyzwaniu:

  • Zwiększone poczucie obfitości i wdzięczności;
  • Poprawiona jasność umysłu i skupienie;
  • Zmniejszony stres i niepokój;
  • Wzmocniona kreatywność i intuicja.

Deepak Chopra jest światowej sławy autorem, mówcą i pionierem w dziedzinie medycyny umysłu i ciała. Napisał ponad 90 książek, w tym bestsellery „Metaczłowiek”, „The Seven Spiritual Laws of Success” i „Ageless Body, Timeless Mind”. Jest także założycielem Chopra Foundation i współzałożycielem Chopra Center for Wellbeing.

Zapisy na Wyzwanie 21 dni medytacji „Kreowanie obfitości”.

ZAPISZ SIĘ