Dziękujemy za przybycie na 48. targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” w Katowicach

Data: 09.24.2018

Dziękujemy za przybycie na czterdziestą ósmą edycję katowickich targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Wydarzenie to, jak co roku, zgromadziło wszystkich zainteresowanych zdrowym odżywianiem, dbaniem o zdrowie, leczeniem chorób medycyną alternatywną oraz wszelkimi produktami prozdrowotnymi. Swoje wyroby zaprezentowali wystawcy, którzy dodatkowo opowiedzieli o właściwościach i sposobach użytkowania ich produktów. Nie zabrakło także stoisk z biżuterią z kamieni szlachetnych, talizmanów oraz kosmetyków wytwarzanych z naturalnych olejków.

Dziękujemy za przybycie na czterdziestą ósmą edycję katowickich targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Impreza obejmowała trzy dni, a jej tematem przewodnim były zdrowe odżywianie, sposoby walki z chorobami oraz różnymi dolegliwościami. Ponadto uczestnicy mieli możliwość zakupu prezentowanych produktów, a także wysłuchania wykładów, z których dowiedzieli się, m. in. o naturalnych sposobach pozbywania się bólów różnego pochodzenia i dbania o zdrowie.

Termin: 26-28 października 2018
Miejsce: gmach Miasta Ogrodów

Bardzo serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska wydawnictw Studio Astropsychologii i Vital, gdzie nasz zespół jak zawsze służył radą i szerokim asortymentem rewelacyjnych książek w korzystnych cenach.

ZAPISZ SIĘ