Dziękujemy za przybycie na 48. targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” w Katowicach

Data: 09.24.2018
Studio Astropsychologii Bliżej zdrowia bliżej natury

Dziękujemy za przybycie na czterdziestą ósmą edycję katowickich targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Wydarzenie to, jak co roku, zgromadziło wszystkich zainteresowanych zdrowym odżywianiem, dbaniem o zdrowie, leczeniem chorób medycyną alternatywną oraz wszelkimi produktami prozdrowotnymi. Swoje wyroby zaprezentowali wystawcy, którzy dodatkowo opowiedzieli o właściwościach i sposobach użytkowania ich produktów. Nie zabrakło także stoisk z biżuterią z kamieni szlachetnych, talizmanów oraz kosmetyków wytwarzanych z naturalnych olejków.

Dziękujemy za przybycie na czterdziestą ósmą edycję katowickich targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Impreza obejmowała trzy dni, a jej tematem przewodnim były zdrowe odżywianie, sposoby walki z chorobami oraz różnymi dolegliwościami. Ponadto uczestnicy mieli możliwość zakupu prezentowanych produktów, a także wysłuchania wykładów, z których dowiedzieli się, m. in. o naturalnych sposobach pozbywania się bólów różnego pochodzenia i dbania o zdrowie.

Termin: 26-28 października 2018
Miejsce: gmach Miasta Ogrodów

Bardzo serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska wydawnictw Studio Astropsychologii i Vital, gdzie nasz zespół jak zawsze służył radą i szerokim asortymentem rewelacyjnych książek w korzystnych cenach.

ZAPISZ SIĘ