Dziękujemy za przybycie na 49. targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” w Katowicach

Data: 09.24.2018
Studio Astropsychologii Bliżej zdrowia bliżej natury

Dziękujemy za przybycie na czterdziestą dziewiątą edycję katowickich targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Wydarzenie to, jak co roku, zgromadziło wszystkich zainteresowanych zdrowym odżywianiem, dbaniem o zdrowie, leczeniem chorób medycyną alternatywną oraz wszelkimi produktami prozdrowotnymi. Swoje wyroby zaprezentowali wystawcy, którzy dodatkowo opowiedzieli o właściwościach i sposobach użytkowania ich produktów. Nie zabrakło także stoisk z biżuterią z kamieni szlachetnych, talizmanów oraz kosmetyków wytwarzanych z naturalnych olejków.

Dziękujemy za przybycie na czterdziestą dziewiątą edycję katowickich targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Impreza będzie obejmowała trzy dni, a jej tematem przewodnim były zdrowe odżywianie, sposoby walki z chorobami oraz różnymi dolegliwościami. Ponadto uczestnicy mieli możliwość zakupu prezentowanych produktów, a także wysłuchania wykładów, z których dowiedzą się, m. in. o naturalnych sposobach pozbywania się bólów różnego pochodzenia i dbania o zdrowie.

Termin: 22-24 marca 2019
Miejsce: gmach Miasta Ogrodów

Bardzo serdecznie dziękujemy za odwiedzenia stoiska wydawnictw Studio Astropsychologii i Vital, gdzie nasz zespół jak zawsze służył radą i szerokim asortymentem rewelacyjnych książek w korzystnych cenach.

ZAPISZ SIĘ