Natura rzeczywistości z Deepakiem Chopra – kurs wprowadzający

Data: 09.19.2022
Kategorie: wydarzenia
Deepak Chopra - Natura rzeczywistości

Natura rzeczywistości to filozoficzna podróż do zrozumienia fundamentalnej rzeczywistości i spontanicznego spełnienia naszych marzeń i pragnień.

Najnowszy kurs wprowadzający Natura rzeczywistości z Deepakiem Chopra, który rozpoczyna się 19 września i trwa do 21 września 2022 r.

Natura rzeczywistości to filozoficzna podróż do zrozumienia fundamentalnej rzeczywistości i spontanicznego spełnienia naszych marzeń i pragnień.

Rozpoczniemy tę podróż od zrozumienia nauki o rzeczywistości, aby zbudować podstawę wiedzy. Następnie zbudujemy na niej praktyczne ćwiczenia refleksji, które możesz wykorzystać w swoim codziennym życiu, aby zacząć zmieniać sposób, w jaki postrzegasz rzeczywistość.

Oczywiście jak to u Deepaka Chopra, musimy również podzielić się ekskluzywną medytacją, która da Ci możliwość przyswojenia mądrości zdobytej podczas kursu wprowadzającego!

Zapraszamy Cię jako ważnego uczestnika naszej społeczności, abyś dołączył do nas, gdy schodzimy do króliczej nory i odpowiadamy na najbardziej podstawowe pytania, które mieliśmy odkryć od urodzenia!

O Deepaku Chopra

Z ponad 90 książkami opublikowanymi na całym świecie i milionami istnień ludzkich, Deepak Chopra nie potrzebuje przedstawienia dla wielu z Was! Jeśli jednak jest to Twoje pierwsze spotkanie z naukami Deepaka Chopra, przygotuj się na mądrość i badania przedstawione w tak wymowny sposób, że najbardziej złożone teorie nagle przekształcą się w powszechną wiedzę!

Od trzydziestu lat Deepak Chopra stoi na czele rewolucji medytacyjnej. Jest współzałożycielem Chopra Center for Wellbeing, założycielem Fundacji Chopra. 

Magazyn Time opisał Chopra jako „jednego ze 100 najlepszych bohaterów i ikon stulecia”

Często wyobrażamy sobie, że głębokie pytania egzystencjalne są zadawane podczas warsztatów lub w odosobnionych przestrzeniach odkrycia. Ale w rzeczywistości regularnie zadajemy sobie pytania egzystencjalne. Jak często zadajesz sobie następujące pytania:

Dlaczego ten dzień wygląda tak?

Dlaczego moje życie jest takie, jakie jest?

Dlaczego nie mogę się zmienić?

Jak to się dzieje, że jego życie potoczyło się tak wspaniale?

Ale tak naprawdę, jaki jest cel tego wszystkiego?

Lista jest długa, ale rozumiesz. Regularnie zadajemy głębokie egzystencjalne pytania, ale po prostu nie wyruszamy w podróż, aby odkryć na nie prawdziwe odpowiedzi.

To naprawdę całkiem proste, sposób, w jaki rozumiemy rzeczywistość, jest kluczem do tego, jak nasza rzeczywistość się zmienia. Jeśli nie rozumiemy rzeczywistości, to jak możemy wpłynąć na to, jak objawia się ona w naszym życiu?

W Naturze rzeczywistości, Deepak Chopra zagłębia się w fundamentalną wiedzę o tym, czym naprawdę jest rzeczywistość.

Jeśli więc jesteś gotowy, aby szukać odpowiedzi na pytania, które nosiłeś głęboko w sobie przez całe życie, zapraszamy Cię na ten wyjątkowy kurs wprowadzający, który rozpocznie się 31 stycznia 2022 roku.

Rejestracja jest całkowicie bezpłatna, więc jeśli chcesz dołącz do tego kursu wraz ze swoimi bliskimi, zapisz się już dziś!

LINK DO REJESTRACJI

📢NOWOŚĆ🆕 Pierwszy raz w Polsce darmowy kurs online Deepaka Chopra ✨Natura rzeczywistości✨

💖Uzyskasz głębsze zrozumienie rzeczywistości i zasadniczej natury świata fizycznego

🧘‍♂️Przećwiczysz medytację z przewodnikiem Deepakiem Chopra, aby pomóc zakorzenić się w naukach

🤲Poznasz siedem sutr, które mogą zacząć zmieniać rzeczywistość codziennego doświadczenia

Darmowa zawartość kursu to:

💻Około 2 godzin bezpłatnych materiałów wideo

🧘‍♀️ Potężna medytacja

📖Kompaktowy podręcznik z praktycznymi ćwiczeniami

ZAPISZ SIĘ