Astrocalendarium 2018

Profesjonalny horoskop na każdy dzień roku

  • ISBN: 1734-8846;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Mariusz Golak
0
1

Astrologia na co dzień

Codziennie podejmujemy decyzje, które mogą zaważyć na naszym życiu. Odpowiednie wyznaczenie wizyty u lekarza, ważnego zabiegu dentystycznego czy nawet wizyta u fryzjera, mogą mieć kolosalne znaczenie dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki znajomości astrologii możemy uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji złych wyborów.

Autorytet, któremu możesz zaufać

Jeden z najznamienitszych astrologów w Polsce prezentuje kolejną odsłonę AstroCalendarium. W znanej czytelnikom formie przedstawia horoskop na cały rok wraz z informacjami, które pomogą Ci podjąć działania każdego dnia. Pozycja ukazująca się od ponad 20 lat na rynku pomogła już wielu osobom w codziennym życiu. Teraz Ty również możesz z tego skorzystać.

Nie tylko dla zaawansowanych

Z AstroCalendarium mogą skorzystać również osoby, dla których astrologia jest całkowicie obcą dziedziną. Autorka w klarowny, zrozumiały dla każdego sposób wyjaśnia wszystkie aspekty oddziaływania na siebie ciał niebieskich. Zainteresowani znajdą tu objaśnienia czym są koniunkcje, sekstyle, kwadratury, trygony i opozycje. Jeśli już znasz te pojęcia i chciałbyś zgłębić swoją wiedzę niezastąpiony okaże się wykres przebiegów planet, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie wyznaczyć poszczególne aspekty.

To będzie dobry rok!

Z pewnością gratką dla każdego okaże się horoskop na cały rok dla każdego znaku zodiaku, dzięki któremu dowiesz się co przyniesie Tobie nadchodzące 12 miesięcy. Dowiesz się, kiedy czeka Cię cięższy okres w pracy i zawczasu będziesz na to przygotowany. Zaplanujesz wypoczynek dla siebie i rodziny w najlepszym do tego okresie. Poznasz najlepszy czas na zmianę sytuacji zawodowej, niezależnie czy będzie to perspektywa awansu, rozmowa w sprawie podwyżki, czy zmiana miejsca pracy.

Zawsze pod ręką

Dzięki niewielkiemu formatowi AstroCalendarium możesz zabrać ze sobą wszędzie. Przydatne też może okazać się miejsce na własne notatki. Ta poręczna publikacja stanie się Twoim nieodłącznym towarzyszem na cały rok. I jak każdy dobry towarzysz, w każdej sytuacji będzie Ci służyła pomocą.

Wykorzystaj swój czas!

Astrocalendarium teraz również w formie aplikacji mobilnej do pobrania bezpłatnie w Sklepie Google Play.

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ