Astrologia komplet tomy I-VIII - Okładka książki

Astrologia komplet tomy I-VIII

  • ISBN: 978-83-7377-322-6;
  • Cena katalogowa: 199.90 zł;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: II;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Astrologia – interpretacja horoskopu naturalnego

Niniejsza pozycja wprowadzi Cię w podstawy astrologii urodzeniowej i umożliwi obliczenie, wykreślenie oraz zinterpretowanie swojego horoskopu. Tak przygotowany horoskop pozwoli określić predyspozycje zawodowe, szanse zrobienia kariery, czy znalezienie idealnego partnera.
Dzięki astrologii urodzeniowej poznasz szczegółowe cechy swojej osobowości oraz swoich najbliższych.

Astrologia porównawcza – synastry

Astrologia porównawcza umożliwi odkrycie tajemnic relacji, którą tworzy dwoje ludzi. Porównanie ich horoskopów pozwala na poznanie szczegółów związku i dowiedzenie się, gdzie występuje miłość, a w jakich obszarach życia zgodna praca czy zarabianie pieniędzy. Odpowiednia interpretacja pomoże poradzić sobie z konfliktami oraz zaoferować sobie nawzajem emocjonalne wsparcie.

Astrologia – tranzyty

Śledzenie tranzytów bieżących planet do planet urodzeniowych naszego horoskopu umożliwia wyznaczenie korzystnych okresów dla określonych działań. Możemy je zaplanować zgodnie z energią, którą dostajemy z kosmosu. Jednego dnia nasza praca może przynieść więcej efektów, podczas gdy inny dzień lepiej przeznaczyć na wypoczynek. Dzięki tranzytom możemy przewidzieć także potencjalne zagrożenia, np. choroby, wypadki czy kłótnie, które mogą pojawić się w naszym życiu.

Astrologia – progresje, dyrekcje

Progresje i dyrekcje umożliwiają spojrzenie w przyszłość i dowiedzenie się, co i kiedy wydarzy się w naszym życiu. Dzięki temu wiemy, kiedy będziemy mieć sprzyjający czas na realizację naszych celów, kiedy i w czym osiągniemy sukcesy, a kiedy lepiej zrezygnować z określonej aktywności, bo i tak poniesiemy porażkę.

Astrologia – solariusz, lunariusz

Co Cię czeka w najbliższym miesiącu? Co przyniesie najbliższy rok? Na te pytania szczegółowo odpowiedzą Lunariusz (miesiąc) i Solariusz (rok). Jeśli lubimy czytać horoskopy gazetowe to ich praźródło w rzetelnej wiedzy astrologicznej leży właśnie w Solariuszu i Lunariuszu. Nie istnieje horoskop uniwersalny dla wielu osób, a jedynie indywidualnie sporządzony. Tajniki jego wyznaczania i interpretacji możesz poznać dzięki temu podręcznikowi.

Astrologia medyczna

Astrologia medyczna łączy klasyczną astrologię z medycyną. Nie ma przypadkowych chorób. Kiedy możesz zachorować, na jakie choroby i jakie kuracje będą najskuteczniejsze? Jak w zgodzie z naturą utrzymać i wzmocnić Twoje zdrowie – to kwestie, które rozjaśnić może głęboka mądrość Astrologii medycznej.

Astrologia horarna i elekcyjna

Jeśli szukasz najlepszego momentu na dokonanie czegoś przełomowego w Twoim życiu, pomocą będzie tysiącletnia wiedza zawarta w Astrologii horarnej i elekcyjnej. Odpowie na pytania dotyczące konkretnych zdarzeń. Dzięki niej będziesz mógł wybrać najlepszy, gwarantujący sukces moment na podjęcie poważnych decyzji takich jak egzamin, ślub, kupno domu czy założenie własnej firmy.

Astrologia harmoniczna

Czy nie masz wrażenia, że powtarzasz w życiu pewne zachowania? Żyjemy w określonych cyklach – nie tylko nocy i dnia, wiosny i jesieni. Czasem kolejnych miłości, kolejnych wyzwań, kolejnych sukcesów i powtarzanych porażek. Astrologia harmoniczna wprowadza porządek i świadomość cykli życiowych, które rozpoczynamy, realizujemy i kończymy. Bez astrologii harmonicznej trudno rozpoznać, kiedy coś się już w Twoim życiu kończy, a kiedy zaczyna. Działając we właściwym momencie zgodnie z jej zaleceniami możemy otrzymać dodatkową moc gwarantującą sukces.

Jedyne takie kompendium!

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ