Astrologia medyczna opr - Okładka książki

Astrologia medyczna opr

twarda

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 83-88351-35-4;
  • Cena katalogowa: 35.50 zł;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2000;
Janusz Nawrocki
NW-Monika Muszyńska
0
1

Niezwykły podręcznik astrologii wybitnej Autorki

Wielotomowy, najobszerniejszy w polskiej literaturze podręcznik astrologii, którego jeden z tomów stanowi Astrologia medyczna. Przeznaczony zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych, napisany przez polską Autorkę, wybitnego astrologa dr Krystynę Konaszewską-Rymarkiewicz. W rzetelny i wyczerpujący sposób przybliża każdemu współczesny poziom tej królewskiej wiedzy, tradycjami sięgającej tysiącleci. Polskie korzenie astrologii przedwojennej aż do współczesnej astropsychologii.

Połączenie dwóch nauk – niezwykła dziedzina astrologii

Astrologia medyczna łączy klasyczną astrologię z medycyną. Ujawnia, że czegoś takiego jak przypadkowe choroby po prostu nie ma. Ukazuje, w jaki sposób możesz zachorować, na jakie choroby, a także jakie kuracje będą dla Ciebie najskuteczniejsze. Pomoże Ci znaleźć odpowiedź na pytanie, jak w zgodzie z naturą utrzymać i wzmocnić Twoje zdrowie. Są to kwestie, które rozjaśnić może głęboka mądrość Astrologii medycznej.

Schorzenia w dekanatach znaków zodiaku

Autorka podaje, w jaki sposób planety oddziałują na poszczególne znaki zodiaku oraz jakie ma to dla nich znaczenie. Dowiesz się, jakie cechy znaków w konkretnych domach horoskopu są odpowiedzialne za części ciała i choroby, na które zapadają. Zrozumiesz, co oznaczają ciężkie aspekty planet, a także jakie części ciała oraz choroby są przyporządkowane poszczególnym dekanatom w znakach.

Planety, znaki zodiaku, najczęstsze choroby

Dzięki tej niezwykłej publikacji dowiesz się, jakie są cechy poszczególnych znaków zodiaku w świetle astromedycyny. Sprawdzisz, jaki żywioł odpowiada Twojemu znakowi oraz Twoim najbliższym. Astrologia medyczna przekazuje nam informację na temat wrodzonych skłonności do chorób czy konstytucji naszego organizmu. Dzięki temu możemy indywidualnie dobierać nie tylko terapię ale też leki, na które właśnie nasz organizm jest wrażliwy. Szczególnie ważna jest też znajomość momentu do przeprowadzenia niezbędnej operacji czy podatności na określoną chorobę. Ponadto dowiesz się, jakim planetom i znakom odpowiadają poszczególne układy w anatomii człowieka.

Poznaj astrologiczną prawdę o swoich chorobach

  • nakład wyczerpany

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ