Astrologia progresje dyrekcje tom – IV nowe wyd

  • ISBN: 978-83-7377-295-3;
  • Cena katalogowa: 33.00 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: II;
  Janusz Nawrocki
  Katarzyna Masłowska
  0
  0

  Dla profesjonalistów

  Jedyny, niespotykany, wyjątkowy – podręcznik na temat astrologii profesjonalnej, najobszerniejszy w całej polskiej literaturze tematu. Jeden z z ośmiotomowej encyklopedii astrologii, w skład której wchodzą m.in. astrologia tranzyty czy astrologia horarna.. Ponadto znajdziesz tam również tematy, takie jak: astrologia i horoskopy, kosmogram, tranzyty planet w horoskopie urodzeniowym, horoskop solarny, astrologia planety, tranzyty saturna. Napisany przez polskiego astrologa dr Krystynę Konaszewską-Rymarkiewicz, specjalistę od interpretacji horoskopu dostosowany do polskiej mentalności, dogłębnie wyjaśniający działy współczesnej astrologii. Astrologia – progresje, dyrekcje – to kolejne techniki prognostyczne umożliwiające określenie długofalowych zmian w życiu, i tak: progresje oparte są o rzeczywisty ruch planet symbolicznie przesuniętych na dowolny okres czasu tak w przyszłość, jak i w przeszłość, natomiast dyrekcje – są metodą całkowicie symboliczną.

  Dzięki tej książce:

  – zapoznasz się z horoskopem natalnym i dokładnie go przeanalizujesz,
  – sprawdzisz poprzez progresje sekundarne co się zdarzyło rok temu, a nawet i dwa lata wcześniej,
  – sprawdzisz rozkład planet nad i pod horyzontem oraz w poszczególnych hemisferach,
  – sprawdzisz czy planety lub szczyty domów kątowych progresywnych zmieniają znaki lub domy (w stosunku do horoskopu natalnego),
  – sprawdzisz czy tworzą się nowe konfiguracje planet,
  – zbadasz czy planety zmieniają kierunek biegu,
  – w pierwszej kolejności przebadasz wszystkie aspekty planet i szczytów domów progresywnych do natalnych, a następnie aspekty w obrębie danego horoskopu progresywnego.

  Przekonaj się co Cię czeka

  Niniejszy podręcznik poświęcony jest technikom predykcyjnym: progresjom, dyrekcjom i ich wariantom. W języku astrologicznym słowo – „progresja” rozumiemy jako „posuwanie się do przodu”. Ten rodzaj technik pozwala astrologowi mieć wgląd w nasze wczoraj, dziś i jutro. Umożliwia to podejrzenie przyszłości, co i kiedy w naszym życiu się wydarzy. Dzięki temu wiemy, kiedy będziemy mieć sprzyjający czas na realizację naszych celów. Kiedy i w czym osiągniemy sukcesy, a kiedy lepiej zrezygnować z określonej aktywności, bo i tak poniesiemy porażkę. Ułatwi nam to znakomicie planowanie przedsięwzięć zgodnie z potencjałami i możliwościami zawartymi w naszym horoskopie.

  Astrologia jako tajemny klucz do sukcesu

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ