Astrologia solariusz lunariusz tom v – nowe wyd

  • ISBN: 978-83-7377-297-7;
  • Cena katalogowa: 33.00 zł;
  • Ilość stron: 174;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: II;
  Janusz Nawrocki
  Paweł Uklejski
  0
  0

  Poznaj swoją przyszłość i charakter – pomoże Ci astrologia

  Chciałbyś wiedzieć, co Cię czeka w najbliższym miesiącu? A może jesteś ciekaw, co przyniesie nadchodzący rok? Czytasz codzienne horoskopy, a może zawodowo lub amatorsko interesujesz się astrologią? Jeśli chcesz poznać swoją przyszłość, teraz jest to możliwe, dzięki kompleksowemu poradnikowi Krystyny Konaszewskiej-Rymarkiewicz. Na wszystkie nurtujące Cię pytania szczegółowo odpowiedzą Lunariusz (miesiąc) i Solariusz (rok). Dzięki nim poznasz nie tylko swoją przyszłość, ale również swoje cechy charakteru, które dotąd stanowiły dla Ciebie zagadkę.

  Solariusz i Lunariusz – to tu mają swoją genezę horoskopy z gazet

  Zapewne nie raz zdarzyło Ci się czytać horoskopy gazetowe. Czy zdawałeś sobie sprawę, że ich praźródło w rzetelnej wiedzy astrologicznej leży w Solariuszu i Lunariuszu? Nie istnieje horoskop uniwersalny dla wielu osób, a jedynie indywidualnie sporządzany. Dzięki tej rzetelnej i klarownie napisanej książce poznasz i zgłębisz tajniki jego wyznaczania i interpretacji. Astrologia Solariusz i Lunariusz to jeden z wyjątkowych podręczników astrologicznych, należący do kolekcji ośmiu tomów opisujących najważniejsze działy współczesnej astrologii. Zawarta w nim specjalistyczna i systematyczna wiedza Autorki to wyczerpujące źródło wiedzy dla każdego miłośnika tej nauki.

  Horoskop solarny – naucz się z niego korzystać

  Dzięki tej książce dowiesz się, jak tworzyć indywidualne horoskopy solarne. Dzięki zaprezentowanym w poradniku różnym technikom prognozowania w astrologii (progresje oraz dyrekcje, dyrekcyjny łuk solarny i tranzyty) będziesz mógł samodzielnie ocenić trendy rozwojowe osób i spraw. Przekonasz się również, że prognozowanie przyszłości nie jest ani łatwym, ani szybkim procesem. Wymaga wielu żmudnych obliczeń oraz szczególnej uwagi i ostrożności przy interpretacji. Autorka uczuli Cię również na to, że wszystkie możliwości, na jakie wskazuje każdy horoskop prognostyczny muszą znaleźć swe potwierdzenie w horoskopie urodzeniowym. Dzięki temu podręcznikowi poznasz rozkład planet w domach solarnych i nauczysz prawidłowo je interpretować.

  Astrologiczna wiedza dostępna także dla Ciebie – samodzielnie oblicz Solariusz i Lunariusz

  Autorka, doktor nauk przyrodniczych i antropologii, a przede wszystkim specjalistka w dziedzinie astrologii i horoskopów wyjaśnia ogólne zasady interpretacji Solariusza, a także opisuje znaki wschodzące na solarnym ascendencie. Podaje znaczenie domów w horoskopie solarnym oraz ich charakterystykę w odniesieniu do osoby. Z publikacji dowiesz się, jaki wpływ mają planety na cechy charakteru, emocje, jak również zachowanie. Będziesz potrafił samodzielnie obliczyć Solariusz i Lunariusz, a także dowiesz się, jakie są wspólne wskaźniki dla niektórych wydarzeń.

  Zinterpretuj swój horoskop i poznaj przyszłość

    

   Patroni:

   • Psychotronika
   ZAPISZ SIĘ