Uniwersalny kalendarz księżycowy

Jak w pełni wykorzystać rytm księżyca w swoim życiu

  • ISBN: 978-83-8171-716-8;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 380;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II-dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Nie wiesz, jak coś zaplanować? Księżyc i zodiak ci podpowiedzą!

Najlepszy termin na przeprowadzkę jest zawsze wtedy, kiedy Księżyca przybywa, z wyjątkiem znaku Raka czy Lwa, zawsze w środy. Co innego jeszcze mówi zodiak? A choćby to, że do fryzjera najlepiej wybrać się zawsze wtedy, kiedy Księżyc znajduje się w znaku Lwa lub Panny. Depilację zaś warto zrobić podczas ubywającego Księżyca w znaku Koziorożca. Z kolei najwłaściwszą porą na wstawienie okien w nowym domu będzie ubywający Księżyc w znaku Bliźniąt lub Wodnika. Robić tego nie powinno się na pewno podczas pełni w znaku Raka, Skorpiona i Ryb. Zaintrygowany? Wpływ Księżyca na nasze życie i na organizm jest niezwykle fascynujący. Nawet jeśli nie interesujesz się astrologią czy astropsychologią, warto zagłębić się w kalendarz księżycowy, bo z pomocą jego potężnej energii każde przedsięwzięcie ma szansę zakończyć się sukcesem!

Poznaj wpływ faz księżyca na organizm

Naukowo udowodnione zostało, że Księżyc oddziałuje na wszystko i wszystkich. Ma bezpośredni wpływ na przypływy i odpływy wody w morzach i oceanach, a także gwałtowne spiętrzenia się fal. Człowiek aż w 80 procentach składa się z wody, wobec tego podlega dokładnie temu samemu mechanizmowi co pływy wody. Zatem wyobraź sobie, jak wielkie i realny jest wpływ faz księżyca na twój organizm i… całe życie! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sięgnij po tę niesamowitą publikację. Dzięki niej dowiesz się, w jaki sposób Księżyc wpływa na twoją codzienność i nauczysz się świadomie wykorzystywać jego działanie przez całe życie.

Kalendarz księżycowy – twój największy doradca we wszystkich sprawach

Zawarty i szczegółowo omówiony w tej książce kalendarz księżycowy całkowicie odmieni twoje życia. I to na lepsze! Autorzy wprowadzą cię w podstawowe „pojęcia księżycowe”, dzięki czemu poznasz jego pozycję w zodiaku, dowiesz się, kiedy jest nów lub czym jest księżyc ubywający i księżyc przybywający oraz jaki jest ich wpływ na twoją codzienność. Może to będzie dla ciebie zaskoczeniem, ale dzięki praktycznym informacjom z tej książki będziesz umiał precyzyjnie wybrać optymalny moment na przeprowadzkę, poddanie się operacji, szczepieniu czy odbycie długo odkładanej wizyty u stomatologa. Nauczysz się pielęgnować nie tylko paznokcie, skórę, włosy, ale przede wszystkim całe ciało w zgodzie z rytmem Księżyca. Będzie to twoja najlepsza terapia naturalna.

Zwiększ swoje szanse i dowiedz się, kiedy jest najlepszy czas na rozpoczęcie diety oraz jaki wpływ mają fazy Księżyca na odchudzanie. Poznaj najlepszy moment na remont mieszkania, wysprzątanie domu, czy pozbycie się zalegających od lat rupieci. Z łatwością dostrzeżesz idealny czas na rozpoczęcie ważnych projektów oraz uwolnisz swoje mieszkanie od tego, co blokuje w nim przepływ dobroczynnej energii. Poznasz numerologię i Tyrolskie Koło Cyfr i nauczysz się rozpisywać i interpretować własny biorytm. Numerologia spod Tyrolu pomoże ci odkryć twoje talenty i umiejętności. Zrozumiesz, co ma wspólnego nów z problemami w kontaktach, skorzystasz z księżycowej gimnastyki i opracujesz indywidualny typ odżywiania dla każdego z domowników. A to dopiero początek pozytywnych zmian, które zajdą w twoim życiu, gdy tylko skorzystasz z porad Autorów.

Uwielbiasz rośliny? Kalendarz księżycowy ogrodnika będzie najlepszym pomocnikiem w ich pielęgnacji

Na koniec gratka dla wielbicieli roślin i ogrodów. Wykorzystując kalendarz księżycowy w dbaniu o ogród będziesz mógł zupełnie zrezygnować z trujących nawozów i pestycydów. Księżyc wskaże ci, kiedy jest najlepszy czas na sadzenie, sianie, przesadzanie, nawożenie, przycinanie drzew czy nawet zakładanie kompostownika. Kalendarz księżycowy ogrodnika pomoże ci upiększyć twój ogród i uchroni bliskich przed negatywnym wpływem środków chemicznych. To czysta, przepełniona astrologią naturalna terapia!

Na wszystko istnieje właściwy moment. Poznaj go!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ