Vademecum astrologii

  • ISBN: 978-83-7377-630-2;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 288;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: IV;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Astrologia natalna, horarna czy harmoniczna?

Astrologia, nauka zajmująca się badaniem położenia gwiazd oraz innych ciał niebieskich. Znana ludziom od wieków i wykorzystywana po dzień dzisiejszy w życiu codziennym. Jak wiele nauk uległa z czasem podziałowi, dzięki czemu obecnie możemy spotkać się między innymi z takimi rodzajami jak: astrologia natalna/urodzeniowa, skupiająca swoją uwagę na człowieku, w której ogromną wagę pełni data urodzenia. Astrologia horarna, zwana również godzinową, potrafi odpowiedzieć na konkretne pytanie postawione przez człowieka w konkretnej godzinie. Astrologia elekcyjna, będąca przeciwieństwem horarnej, tu odpowiedź na pytanie jest już znana, pytający szuka jedynie najlepszego czasu na wykonanie zadania. Astrologia medyczna, łącząca dwie najstarsze nauki astrologię i medycynę, udowadnia, że przypadkowe zachorowania nie istnieją. Astrologia harmoniczna, pozwalająca głębiej wniknąć w charakter człowieka. Astrometeorologia, astrologiczna prognoza pogody, mówiąca o wpływach planet na naszą aurę.

Zdobywaj wiedzę od najlepszych

Tą z pozoru skomplikowaną wiedzę przybliży wybitna astrolog, doktor nauk przyrodniczych i antropologii – Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz, która dzięki swojej niezwykłej wiedzy zdobyła uznanie również poza granicami kraju. Autorka wielu astrologicznych bestsellerów koncentrujących się na praktycznym wykorzystaniu prastarej nauki stworzyła podręcznik dla wszystkich, którzy pragną samodzielnie zinterpretować horoskop (własny i nie tylko). Dzięki niemu możesz szybko i dokładnie określić pozytywne i negatywne siły oraz bardziej i mniej sprzyjające okresy w życiu, by lepiej realizować plany i wykorzystać swój potencjał.

Vademecum astrologii – zinterpretuj swój kosmogram

Dzięki zrozumieniu tej niezwykle fascynującej i obszernej dziedziny wiedzy, jaką jest astrologia, uświadamiamy sobie, że wszystkie elementy składające się na jeden wielki wszechświat łączą się i oddziałują na siebie. Człowiek jest jedynie puzzlem w układance wszechświata. Ten kompleksowy podręcznik pomoże Ci w odnalezieniu się w kosmicznej rzeczywistości. Z łatwością określisz swoje cechy osobowości, nauczysz się precyzyjnie obliczać swój kosmogram (horoskop astrologiczny) lub horoskop urodzeniowy, a także interpretować go. Poznasz tajniki przewidywania zdarzeń, dowiesz się czym są i jakie znaczenie mają domy horoskopów, znaki zodiaków czy ascendent.

Czytaj w gwiazdach, jak w otwartej księdze

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ