Vademecum numerologii

Znaczenie liczb w Twoim życiu

  • ISBN: 978-83-7377-925-9;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 376;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Vademecum numerologii – poznaj ukrytą symbolikę i znaczenie liczb

Liczby towarzyszą nam przez całe życie. Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną swoją liczbę. Ten kompletny przewodnik wprowadzi Cię w świat, gdzie poznasz ich ukryte znaczenie i symbolikę cyfr. Dzięki nim w logiczny sposób wyjaśnisz charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. W tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o numerologii i magii liczb. Vademecum numerologii, to podstawowa wiedza z zakresu znaczenia liczb w Twoim życiu. Autorki w bardzo rzetelny i zrozumiały sposób przedstawiają Ci, na czym polega numerologia i co możesz zinterpretować za pomocą liczb. Dowiesz się więcej o swoim imieniu, dacie urodzenia czy perspektywach w miłości i szczęściu w życiu.

Naucz się czytać z liczb i poznaj swoją przyszłość. Astropsychologia i numerologia skutecznie Ci w tym pomoże

Każdy z nas ma przypisane dla siebie liczby, które łatwo, z pomocą tego poradnika, można zinterpretować. Niewątpliwie, dzięki dorobkowi astropsychologii i numerologii, nauczysz się z niego odczytywać znaczenie liczb: imienia, serca, osobowości, przeznaczenia czy dnia urodzenia. Korzystając z mocy ukrytej w liczbach wzmocnisz motywację. Z łatwością wyzwolisz w sobie pozytywną energię, zyskasz pieniądze i miłość. Korzystanie z podręcznika dodatkowo ułatwia jasny i klarowny układ treści. Bardzo pomocne w codziennej pracy z liczbami będą też schematy i ramki, czy tabela przekształcania liter czy słowa klucze do podstawowych cyfr.

Dzięki numerologii sam zinterpretujesz swoje mocne i słabe strony. Zadbasz o sukces, miłość i rozwój osobisty

Będziesz mógł z łatwością interpretować swoje cechy. Na podstawie daty urodzenia czy imienia i nazwiska odczytasz, jak jesteś postrzegany przez otoczenie, jaka jest Twoja droga przeznaczenia oraz jakie masz mocne czy słabe strony. Warto więc przy wyborze imienia dla swojego dziecka czy pupila, skorzystać z numerologicznych wskazówek. Sukces, miłość i rozwój osobisty są zapisane w liczbach – już dziś wykorzystaj ich moc. Bez wątpienia Vademecum numerologii skutecznie Ci w tym pomoże.

Liczby podpowiedzą Ci, jak iść drogą sukcesów. Wykorzystuj w pełni Vademecum numerologii

Jeśli natomiast planujesz założyć firmę, odpowiednio skomponowana nazwa pozwoli osiągnąć większy sukces. Liczby pomogą Ci wybrać idealny zawód, ponieważ z łatwością odkryjesz predyspozycje do jego wykonywania. Dzięki nim dostrzeżesz nowe perspektywy w życiu, wzmocnisz motywację i dostosujesz idealny czas na dokonywanie zmian czy zarabianie pieniędzy. Świadomie podejmiesz decyzje i będziesz miał poczucie, że jesteś na właściwej drodze. Liczby mają przyporządkowane aspekty zarówno pozytywne, jak i negatywne. Odpowiednio dobrane pomogą Ci nie tylko osiągnąć sukces, ale i zdrowie.

Liczby w praktyce – naucz się z nich czytać

Autorki dzielą się z Tobą wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Znając znaczenie i symbolikę liczb będziesz miał dostęp do wiedzy podświadomej, a to pomoże Ci interpretować i traktować różne wydarzenia bezstronnie i bez uprzedzeń. Autorki, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, wyjaśniają, na czym polega numerologia i jak może ona pomóc w podejmowaniu codziennych decyzji i w planowaniu przyszłości. Dzięki informacjom zawartym w tej książce zaplanujesz zmiany, ujrzysz perspektywy i osiągniesz sukces zawodowy. Magia liczb to pozytywna energia, która pozwoli Ci nie tylko na budowanie kariery, ale pomoże zadbać o zdrowie, szczęście i dobą kondycję.

Naucz się czytać z liczb i zmień swoje życie!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ