Zarys astrologii porównawczej

  • ISBN: 978-83-7377-024-9;
  • Cena katalogowa: 24.90 zł;
  • Ilość stron: 260;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 1995;
  • Nr wydania: III;
Janusz Nawrocki
NW-Mariusz Golak
0
1

Poznaj swojego partnera dzięki astrologii porównawczej

Zdarzają się sytuacje, gdy szczególnie zależy nam na dogłębnym poznaniu swojego partnera np. kobieta chce wiedzieć, czy może być szczęśliwa z wybranym partnerem. Podobnej informacji szuka para, gdy przeżywa kryzys, a także kierownik chcący zatrudnić nowego pracownika, uczeń mający problemy z nauczycielem, czy nawet pacjent, chcący bliżej poznać lekarza, który będzie go operował… Przykłady można mnożyć bez końca, bo życie dostarcza nam codziennie nowych sytuacji, w których możemy wykorzystać astrologię porównawczą. Za jej pomocą możemy zbadać nie tylko kim jest nasz partner, ale również jak będzie układała się nasza „współpraca”.

Horoskop partnerski to coś więcej niż dopasowanie znaków zodiaku

Horoskop porównawczy (zwany również partnerskim lub horoskopem miłosnym) sporządzony dokładnie na minutę urodzenia, uwzględniający precyzyjne współrzędne geograficzne miejsca narodzin pozwala na ustalenie, w którym momencie życia pewne elementy charakteru człowieka uwydatnią się czy nabiorą znaczenia w zmieniających się kolejach losu. To coś więcej niż dopasowanie do siebie znaków zodiaku, w tym przypadku astrolog z ogromną dokładnością dokładnie ustala pozycje planet lub stopnie ascendentu czy medium coeli. Następnie dokonuje szczegółowego porównania i wnikliwej interpretacji osiągniętych wyników. Wszystko po to, aby uzyskać jak najbardziej dokładny i wartościowy horoskop porównawczy.

Coś więcej niż książka o astrologii

Książka Alexandra von Pronay w znacznym stopniu pozwala uchylić rąbka tajemnicy, a przy wprawnym posługiwaniu się nią, określić podstawowe cechy relacji łączących ze sobą dwoje ludzi.
Analiza porównawcza pozwala z dowolnym wyprzedzeniem podać okresy krytyczne dla tych stosunków i określić, w jakiej sferze życia najsilniej się one ujawnią (…).
Z pełnym przekonaniem twierdzę, że nie ma innej wiedzy, niż zaawansowana wiedza astrologiczna, która umożliwiałaby nam niemal bezbłędne (wszystko zależy od dokładności danych oraz ilości poświęconego tej sprawie czasu) określenie wzajemnego na siebie oddziaływania i wpływu dwojga osób, dowolnej zresztą płci i w dowolnej zupełnie sprawie, a w dodatku w dowolnym także przedziale czasowym. (…) / fragmenty przedmowy dr. LESZKA WERESA

Poznaj swojego partnera dzięki astrologii porównawczej

ZAPISZ SIĘ