Vademecum run

"Vademecum run" to rzetelny przewodnik wyczerpująco i szczegółowo omawiający zagadnienia związane z runami.

  • ISBN: 978-83-7377-757-6;
  • Cena katalogowa: 39.70 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: IV;

Historia i fascynacja runami

Runa oznacza tajemnicę lub wiedzę magiczną, a wokół jej pochodzenia narosło wiele teorii. Jedna z nich mówi, że runy podarował ludziom bóg Odyn. Zstąpiły z nieba do jego świadomości, po dziewięciu dniach wiszenia na kosmicznym drzewie Yggdrasil. Inna teoria głosi, że alfabet runiczny zapożyczony został od ludów północnej Italii. Jego pochodzenie upatruje się również w piśmie greckim, hebrajskim czy fenickim.
Dla niektórych runy, to tylko alfabet służący komunikowaniu się, natomiast dla innych, to magiczne narzędzia, stanowiące pomoc w rozwoju duchowym, przyciąganiu szczęścia, miłości i odstraszaniu złych mocy.

Pomoc wieloletniego praktyka wróżb runicznych

Jednak, jak z każdym magicznym narzędziem, tak również z runami należy postępować z odpowiednią ostrożnością. Niezbędna w tej kwestii będzie pomoc Ewy Kulejewskiej, psychoterapeutki, jasnowidza, wykładowczyni w Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku, autorki wielu książkowych bestsellerów, a także wróżki udzielającej porad w EZOTV. Autorka dzięki wieloletniemu doświadczeniu nauczy Czytelnika korzystania z run podczas podejmowania wszelkich decyzji, a także podzieli się sekretami pozwalającymi na zajrzenie za parawan czasu.

Runy święte znaki

Run można używać w wielu sytuacjach, również do wróżenia, jednak najważniejszą zaletą jest pomoc w wykonywaniu różnorodnych operacji magicznych, od dobrania ezoterycznego imienia, przygotowywania talizmanów ochronnych i przynoszących szczęście amuletów, po pomoc w medytacji, uzdrawianiu czy zmienianiu biegu wydarzeń. Jednak aby znaki runiczne służyły nam jak najlepiej i pomagały w podejmowaniu życiowych decyzji, należy je dokładnie poznać. Zrozumieć ich przekaz, możliwości, a także moc. Vademecum run, to podstawowy podręcznik dla osób zainteresowanych tematyką tych świętych symboli. Czytelnik znajdzie tu zarówno informacje dotyczące historii, pochodzenia, mitologii, rytuałów, skryptów i rozkładów runicznych. Ważną częścią książki są również szerokie i wyczerpujące opisy tych świętych znaków.

Zasięgnij runicznej porady!

ZAPISZ SIĘ