Bezpieczny Tarot
  • ISBN: 978-83-8171-208-8;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 228;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: III;
Janusz Nawrocki
Monika Muszyńska
0
0

Symbolika Tarota ujawnia odpowiedzi na wszystkie pytania

Tarot od zawsze był, jest i pozostanie tajemnicą. Uważa się, że w symbolice Tarota kryje się zaszyfrowana historia Wszechświata, w której każdy z nas może się przejrzeć i znaleźć to, czego szuka. Jedynie od osoby pytającej zależy na jaką ścieżkę wejdzie i jaką drogę obierze. Wyrusz w swoją wróżebną podróż z Marią Bigoszewską, jedną z najlepszych polskich tarocistek, wróżek i doradców życiowych, która w swoim ponad dwudziestoletnim doświadczeniu pomogła już tysiącom osób. Niosła poradę zarówno osobom, które zgłosiły się do niej osobiście, jak i czytelnikom tygodnika „Gwiazdy Mówią”, w którym odpowiada na ich listy.

Jak wróżyć z kart Tarota? Poznaj porady wróżki

„Bezpieczny Tarot”, to podręcznik stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną nauczyć się sztuki dywinacji, a konkretnie wróżenia z kart Tarota. Osoby doskonale zaprzyjaźnione z wróżbiarstwem również znajdą tu coś dla siebie, dzięki informacjom zawartym w książce poszerzą własne umiejętności oraz usystematyzują wiedzę. A wszystko dzięki najbezpieczniejszemu z możliwych podejść do sztuki Tarota.

Nauka Tarota nie musi być trudna

Ten wyjątkowy kurs Tarota zapozna Cię z poszczególnymi kartami, ich znaczeniem oraz rozkładami. Dowiesz się jak „oswoić” swoją pierwszą talię, by była wyjątkowa, bezpieczna i w pełni posłuszna. Autorka chciała abyś wyniósł z lektury jak najwięcej przydatnych informacji, dlatego dodała do każdego arkanu rodzaj „miłosnej charakterystyki”, dzięki której poznasz prawdziwe oblicze swojego obiektu zainteresowań i jednocześnie dowiesz się gdzie możesz spotkać swoją drugą połówkę. Dodatkowo dbając o bezpieczeństwo czytelnika, w książce zostały umieszczone informacje o kartach złowieszczych, które mają za zadanie ostrzegać przed niebezpieczeństwem. Dzięki temu wyjątkowemu i jedynemu w swoim rodzaju poradnikowi interpretacja kart Tarota nigdy nie była łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Bezpieczne i skuteczne wróżby

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ