Bezpieczny Tarot

  • ISBN: 978-83-8171-208-8;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 228;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: III;
Janusz Nawrocki
NW-Monika Muszyńska
0
1

Czy Tarot jest bezpieczny?

Zazwyczaj w przełomowych chwilach lub gdy odczuwasz niepokój i niepewność, poszukujesz wsparcia Wszechświata. Udajesz się po porady dywinacyjne, wróżby dotyczące przyszłości, do wróżek lub wertujesz horoskopy. Już teraz możesz je otrzymać, nie wychodząc z domu. Maria Bigoszewska, jedna z najlepszych polskich tarocistek i wróżek, przekazuje Ci wiedzę kryjącą się w symbolach kart Tarota. Dzięki temu przewodnikowi profesjonalna nauka Tarota jest możliwa! Poznasz sposoby rozkładania oraz odczytywania wróżb. Bezpieczny tarot pozwoli Ci zdobyć wiedzę, dzięki której podejmiesz świadome decyzje dotyczące kariery, finansów czy nawet miłości.

Bezpieczna nauka Tarota – poznaj porady wróżki!

Ta wyjątkowa książka została napisana przez wróżkę z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Wyjawia ona, że obdarzając karty Tarota uwagą oraz przekazując im swoje emocje, obdarzasz je energią, „oswajasz”. W rezultacie, Twój Tarot stanie się Twoim osobistym przewodnikiem i doradcą. Następnie, krok po koku, Autorka wyjaśnia Ci znaczenie symboli kart Wielkich Arkan. Przykładowo, czy wiesz, że Karta Głupca oznacza siły nieświadomości, Ciebie, czyli człowieka poszukującego odpowiedzi, postawionego w obliczu zmian i wyzwań? Układając często karty Tarota, nabierzesz wprawy we wróżeniu, a medytując nad każdym arkanem dogłębnie poznasz ich symboliczne szczegóły. Pozwoli Ci to dokładniej i pewniej uzyskiwać wróżby i odpowiedzi na zadawane pytania.

Tarot miłosny – wróżby dla par

Co niespotykane, do każdego arkanu Autorka dodała „miłosną charakterystykę”. Dzięki temu poznasz prawdziwe oblicze swojego obiektu zainteresowań i jednocześnie dowiesz się, gdzie możesz spotkać swoją drugą połówkę. W razie wątpliwości, układ Drabinka dla par rozwieje niejasności dotyczące przyszłości związku. Dbając o Twoje bezpieczeństwo, w książce zostały umieszczone informacje o kartach i układach złowieszczych. Mają one za zadanie ostrzegać Cię przed czyhającym niebezpieczeństwem lub chorobą.

Bezpieczny Tarot – przewodnik dla każdego

Dzięki temu wyjątkowemu i jedynemu w swoim rodzaju poradnikowi nauka Tarota oraz jego interpretacja nigdy nie była łatwiejsza i bezpieczniejsza. Z tej wiedzy skorzystają nie tylko początkujący. Również osoby doświadczone we wróżeniu znajdą tu wiele interesujących informacji i wskazówek. Z pewnością poszerzą własne umiejętności oraz usystematyzują wiedzę. „Bezpieczny Tarot” to podręcznik:
– zawierający porady jak wybrać i „oswoić” własną talię kart Tarota,
– z zasadami Tarota miłosnego, który umożliwi poznanie prawdziwego charakteru bliskiej Ci osoby, dzięki „miłosnej charakterystyce” dodanej do każdego z arkan,
– zawierający szczegółowy opis symboli kart złowieszczych, które nas przed czymś ostrzegają,
– wyjaśniający podstawowe zasady porad dywinacyjnych i wróżb,
– zawierający szczegółowe klarowne opisy stawiania układów dla poszczególnych sytuacji np. dla par bądź, gdy zaistnieje niewielki problem w życiu osoby, której wróżymy

Poznaj swoją przyszłość – bezpiecznie odczytaj wróżby z kart Tarota!

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ