Tarot intuicyjny Małe Arkana
  • ISBN: 978-83-7377-683-8;
  • Cena katalogowa: 49.90 zł;
  • Ilość stron: 300;
  • Oprawa: twarda;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: III - dodruk;
Janusz Nawrocki
Mariusz Golak
0
0

Tarot i Arkana Małe – rozkłady kart i interpretacja symboli

„Tarot Intuicyjny Małe Arkana” stanowi kontynuację innej znakomitej książki napisanej przez Barbarę Antonowicz-Wlazińską, noszącej tytuł „Tarot Intuicyjny Wielkie Arkana”. Jej tematem również są wróżby i astropsychologia. Obie pozycje to must have dla tych wszystkich, którzy chcą wiedzieć, jak stawiać Tarota i jak interpretować jego symbolikę. Dzięki tej książce poznasz rozkłady kart Tarota tworzących Arkana Małe i podstawowe zasady wróżenia z nich. W efekcie dowiesz się więcej o swoim życiu i o sobie samym, pogłębisz swoją intuicję, a także odkryjesz odpowiedzi na wszystkie pytania, które każdy człowiek zadaje sobie od zarania dziejów.

Jak stawiać Tarota?

W książce tej znajdziesz profesjonalne rozkłady Tarota, które są efektem pracy Autorki z kartami. Stanowią one połączenie wiedzy astropsychologicznej z tradycyjną symboliką Tarota. Oczywiście, podstawą prezentowanych rozkładów kart jest intuicja. To ona prowadzi do zrozumienia ludzkiego zachowania, myślenia czy odczuwania. Dlatego proponowane układy kart są właściwie punktem wyjścia do wróżenia z kart Tarota. Można z nich więc korzystać dowolnie – zmieniać je, łączyć, rozbudowywać, skracać… Dodatkowo na końcu książki znalazła się użyteczna bibliografia z literaturą psychologiczną. W ten sposób wszyscy zainteresowani tą tematyką mogą poszerzyć swoją wiedzę. Wart uwagi jest także rozdział zatytułowany „Co mówią ludzie?”. Dzięki niemu poznasz opinie innych osób na temat Tarota, wróżenia z kart czy pomysłów na wykorzystanie w życiu tej niezwykłej talii.

Tarot i astropsychologia – podstawy praktyki

Każda karta składająca się na Arkana Małe została w książce dokładnie zinterpretowana i opisana. Co więcej, jej charakterystykę uzupełniają pytania zachęcające do pracy wewnętrznej nad sobą, afirmacje pomocne dla każdego pracującego z kartami Tarota, a także przykłady służące ich interpretacji. Pomoże to w zbudowaniu profesjonalnego warsztatu i doskonaleniu pracy z kartami Tarota. Wróżby wesprą Cię w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące zarówno sfery ciała, jak i ducha, życia zawodowego oraz prywatnego.

Karty mogą odmienić Twoje życie – dowiedz się, jak z nich korzystać

Tarot daje możliwość poznania samego siebie, zajrzenia w głąb swojej duszy, a poprzez to zrozumienia mechanizmów ludzkiego postępowania i pobudzenia uważności. Dzięki temu otwiera nas na… nas samych. Wróżenie z kart Tarota staje się tym samym narzędziem głębszej świadomości. Poszukiwaniem odpowiedzi na fundamentalne pytania, które zakorzeniają nas w prawdziwym świecie. Korzystając z wiedzy astropsychologicznej, można odmienić swoje życie i uczynić je bardziej satysfakcjonującym.

Tarot rozświetli Twoją przyszłość!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ