Tarot intuicyjny Małe Arkana

  • ISBN: 978-83-8301-580-4;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 296;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 17 x 24,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: III - dodruk;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Arkana Małe – rozkład kart Tarota i interpretacja symboli

„Tarot Intuicyjny Małe Arkana” stanowi kontynuację innej znakomitej książki napisanej przez Barbarę Antonowicz-Wlazińską, zatytułowanej „Tarot Intuicyjny Wielkie Arkana”. Ona również dotyczy wróżb i sięga do bogatej tradycji astropsychologii. Obie pozycje to must have dla tych wszystkich, którzy chcą wiedzieć, jak stawiać Tarota i jak interpretować jego symbolikę. Dzięki tej książce poznasz rozkłady kart Tarota tworzących Arkana Małe i podstawowe zasady wróżenia z nich. W efekcie dowiesz się więcej o swoim życiu i sobie samym, pogłębisz intuicję, a także odkryjesz odpowiedzi na wszystkie pytania, które nurtują ludzi od zarania dziejów. Wróżby pozwolą Ci zgłębić sekrety przyszłości i lepiej zrozumieć teraźniejszość.

Jak stawiać Tarota i udoskonalić wróżby?

W książce tej znajdziesz profesjonalne rozkłady kart Tarota, które są efektem pracy Autorki z kartami. Stanowią one połączenie wiedzy, którą daje astropsychologia, z tradycyjną symboliką Tarota. Oczywiście podstawą prezentowanych rozkładów kart Tarota jest intuicja. To ona prowadzi do zrozumienia ludzkiego zachowania, myślenia czy odczuwania. Dlatego proponowane rozkłady są właściwie punktem wyjścia do wróżenia z kart Tarota. Można z nich więc korzystać dowolnie – zmieniać je, łączyć, rozbudowywać, skracać… Dodatkowo na końcu książki znalazła się użyteczna bibliografia z literaturą psychologiczną. W ten sposób wszyscy zainteresowani tą tematyką mogą poszerzyć swoją wiedzę. Wart uwagi jest także rozdział zatytułowany „Co mówią ludzie?”. Dzięki niemu poznasz opinie innych osób na temat wróżenia z kart Tarota czy pomysłów na wykorzystanie w życiu tej niezwykłej talii.

Arkana Małe, Tarot i astropsychologia – podstawy praktyki

Każda karta składająca się na Arkana Małe została w książce dokładnie zinterpretowana i opisana. Co więcej, jej charakterystykę uzupełniają pytania zachęcające do pracy wewnętrznej nad sobą, afirmacje pomocne dla każdego pracującego z kartami Tarota, a także przykłady służące ich interpretacji. Pomoże to w zbudowaniu profesjonalnego warsztatu i doskonaleniu pracy z kartami Tarota. Wróżby wesprą Cię w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące zarówno sfery ciała, jak i ducha, życia zawodowego oraz prywatnego.

Karty mogą odmienić Twoje życie – dowiedz się, jak z nich korzystać

Tarot daje możliwość poznania samego siebie, zajrzenia w głąb duszy, a poprzez to zrozumienia mechanizmów ludzkiego postępowania i pobudzenia uważności. Dzięki temu otwiera nas na… nas samych. Tym samym wróżenie z kart Tarota staje się narzędziem głębszej świadomości. Poszukiwaniem odpowiedzi na fundamentalne pytania, które zakorzeniają nas w prawdziwym świecie. Wystarczy tylko dowiedzieć się, jak stawiać Tarota. Korzystając z wiedzy, jaką daje wróżenie z kart Tarot i astropsychologia, można odmienić swoje życie i uczynić je bardziej satysfakcjonującym.

Tarot rozświetli Twoją przyszłość!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ