Co inni myślą o Tobie

Bez słów, bez kłamstw

  • ISBN: 978-83-7377-750-7;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 300;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
  Natalia Paszko
  NW-Mariusz Golak
  0
  1

  Zakończ niepotrzebne nieporozumienia

  Czy zdarza Ci się być źle zrozumianym? A może ktoś dowiedział się, co myślisz zanim cokolwiek powiedziałeś? Chciałbyś być dobrze odbierany niezależnie od tego, co tak naprawdę „chodzi Ci po głowie”? Jeszcze zanim zdążyłeś coś powiedzieć, zdradziło Cię Twoje ciało i mimika. Czas byś skorzystał z pomocy fachowca.

  Poznaj rady świetnego obserwatora ludzi

  Thorsten Havener to bestellerowy autor, wielka medialna osobowość, genialny obserwator ludzi oraz mistrz sztuki czytania w myślach. Swoje wyjątkowe zdolności prezentuje w zapierających dech widowiskach i cieszących się ogromną popularnością pokazach na żywo. Doskonale odczytuje myśli innych ludzi, a w tej książce zdradza, jak to robi. Dzięki tej książce Ty również posiądziesz tę umiejętność, która nie wymaga jakichkolwiek nadprzyrodzonych zdolności czy jasnowidzenia.

  Nauka, podświadomość i psychologia

  Cały proces czytania w myślach opiera się na podświadomości i dokładnej obserwacji zachowania drugiej osoby. Z psychologicznego punktu widzenia osoby, które nie maja nic do ukrycia cechują się otwartą postawą, a wykonywane przez nich gesty kierują się na zewnątrz. Odwrotnie jest w przypadku osób, które starają się coś przed nami ukryć lub mają nieszczere intencje wobec nas. Zależnie od sytuacji, w której się znajdujemy, nasze ciało potrafi mimowolnie zdradzić nasze myśli, a sztuka jego opanowania udaje się tylko nielicznym. Żeby jednak stwierdzić, jakie zamiary ma ktoś względem nas, trzeba poznać i zrozumieć znaczenie wykonywanych przez niego gestów.

  Naucz się czytać z zachowania innych

  Na podstawie wielu przykładów i eksperymentów Autor udowadnia, że najpierw w głowie pojawia się myśl, później mówi Twoje ciało, a na końcu usta. Wykorzystując ten mechanizm możesz dostrzec czy ktoś jest szczery, zanim padnie choćby jedno słowo. W jakim kierunku człowiek kieruje swoją uwagę jesteś w stanie rozpoznać po ułożeniu jego stóp. Nastawienie rozmówcy najłatwiej rozpoznasz po tym, jak wykorzystuje on przestrzeń wokół siebie. Te i wiele innych przykładów zawartych w publikacji ułatwią Ci komunikację i korzystnie wpłyną na Twoje życie zawodowe oraz prywatne. Dzięki temu nauczysz się między innymi skutecznego flirtowania, robienia pozytywnego pierwszego wrażenia, a także poznasz wiele trików, które pozwolą Ci forsować Twoje zdanie, opinie i przekonania.

  Dowiedz się jak postrzegają Cię inni.

   ZAPISZ SIĘ