Cud oleju lnianego

Źródło zdrowia i witalności

  • ISBN: 978-83-7377-585-5;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: A5;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
  Natalia Paszko
  NW-Monika Muszyńska
  0
  1

  Nowe wydanie ukazało się nakładem Wydawnictwa Vital. Książkę można kupić w sklepie Talizman.pl

  Czy znasz już naturalne panaceum i źródło zdrowia oraz witalności?

  Któż z nas nie marzy o jednym cudownym środku, który byłby nie tylko tani, ale również naturalny i pomagał na wszelkie dolegliwości, a także posiadał szereg innych właściwości? Okazuje się, że istnieje taki produkt, a konkretnie roślina. Jest to len, z którego nasion zwanych siemieniem lnianym tłoczy się olej o prozdrowotnych właściwościach. Oba te produkty można z powodzeniem stosować na powszechne dolegliwości i włączyć do codziennej diety, o czym przeczytasz z poniższej publikacji.

  Właściwości lnu znane są od wieków

  Len towarzyszy człowiekowi już od bardzo dawna. Odgrywał on znaczącą rolę w historii ludzkości, a jego głównymi zaletami były włókna służące do produkcji ubrań oraz właściwości prozdrowotne. Obecnie, zauważyć możemy swoisty „renesans” lnu, ponieważ na nowo zaczęto doceniać jego lecznicze działanie. Zainteresowanie tą rośliną wzrasta, wraz z przybywaniem wiedzy na temat jej zdrowotnych właściwości

  Sprawdź, jakie dolegliwości złagodzi len

  Dr Hans-Ulrich Grimm jest ekspertem od spraw żywności, który w swojej książce prezentuje uzdrawiającą siłę i potencjał tkwiący w tej roślinie. Znajdziesz w niej informacje, jak wykorzystać siemię i olej lniany w codziennym życiu. Dowiesz się także, dlaczego jego cudownymi właściwościami zainteresowali się ostatnio naukowcy, lekarze, a nawet koncerny rolnicze. Zawarty wykaz dolegliwości, przy których siemię i olej lniany działają leczniczo i profilaktycznie oraz szereg przepisów kulinarnych to dodatkowe atuty tej publikacji.

  Na wzmocnienie ciała i duszy

  Zastosowanie oleju lnianego jest wszechstronne. Jest dobry dla ciała i duszy, wyostrza umysł i wzmacnia psychikę. Przeciwdziała zawałom serca i nadciśnieniu, zaburzeniom trawienia, wielu chorobom cywilizacyjnym, cukrzycy, a nawet niektórym nowotworom. To niezwykle cenne źródło życiodajnych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6. Przynosi doskonałe efekty przy wzmacnianiu włosów oraz jak dowodzą najnowsze badania, uchodzi również za tajną broń przeciw starzeniu się. Ten naturalny olej pomoże Ci odzyskać zdrowie i witalność.

  Sprawdź, w czym len pomoże Tobie.

   ZAPISZ SIĘ