Encyklopedia szlachetnych minerałów

Kryształy, kamienie, metale

  • ISBN: 978-83-7377-358-5;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 288;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2009;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Moc minerałów i kamieni – uzdrawiająca siła Ziemi

Kamienie i metale są darami Ziemi i tak jak inne skarby natury posiadają energię oraz magiczną moc. Skrywają w sobie tajemnice i niezwykłe piękno. Ich wartości wykorzystywane są od wieków. Moc kamieni i metali jest kolejnym elementem, który podobnie jak zioła, wnosi w życie magię, która od zawsze pociągała ludzi.

Tajemnica kamieni – odkryj swój osobisty talizman

Jakie sekrety tkwią w kamykach wyrzuconych przez morze i leżących na plaży? Jakie ukryte energie pulsują w kamieniu, który nosisz na palcu, lub w klejnotach, z których zrobiona jest Twoja biżuteria? Czy to możliwe, że kamienie, po których chodzisz, mogłyby wprowadzić miłość do Twojego życia lub wspomóc Cię finansowo? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w tej książce. Moce drzemiące w kamieniach dostępne są wszystkim. Używaj mądrze tych skarbów Ziemi, a będą Cię błogosławić tym, czego naprawdę potrzebujesz.

Świadomie korzystaj z mocy kamieni naturalnych i kryształów

Dzięki wiedzy zgromadzonej w Encyklopedii Cunninghama możesz zacząć świadomie wykorzystywać moc kryształów, kamieni i metali szlachetnych. Autor ponad 20 lat praktykował magię żywiołów i był wybitnym znawcą ziół oraz miłośnikiem natury. Swoje zainteresowania opisał w ponad 30 książkach, a w tej przekazał wynik wieloletnich badań i doświadczeń z pracy nad minerałami.

Dowiedz się, jaki wpływ mają minerały na Twoje życie

Znajdziesz tu wszelkie informacje na temat minerałów i ich wpływie na Twoje życie. Autor dzieli się wiedzą i doświadczeniem gromadzonymi przez wiele lat. Dzięki wskazówkom zawartym w książce dowiesz się, że minerały mają ogromny wpływ na Twoje życie. Poznasz różne rodzaje kamieni oraz nazwy kamieni szlachetnych, a także ich magiczne zastosowanie w życiu codziennym. Dowiesz się jak rozwijają świadomość, ograniczają stres, napełniają pozytywną energią, a nawet sprowadzają miłość i pieniądze.

Kamienie energetyczne – Twoja magiczna moc

Autor szczegółowo opisuje, jak zdobyć kamienie, w jaki sposób je oczyścić, by wydobyć z nich magiczną moc i energię. Opowiada o wykorzystywaniu magii kamieni we wróżbach (kamienny Tarot), zaklęciach, a także energii wpływającej bezpośrednio na ciało z kamieni szlachetnych używanych w biżuterii. Oprócz magicznego zastosowania poznajemy ich nazwy ludowe. Świetnym uzupełnieniem są strony z kolorowymi, wyrazistymi zdjęciami opisywanych kamieni.

Z tej Encyklopedii będziesz mógł korzystać przez długie lata…

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ