Kompletny przewodnik runiczny

Od magii po przepowiadanie przyszłości

  • ISBN: 978-83-8301-311-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 212;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Runy nordyckie jak wykorzystać ich magię?

Runy nordyckie i ich magia pierwotnie była dostępna tylko nielicznym mędrcom i plemiennym uzdrowicielom. A wiedza o ich tworzeniu i umiejętność korzystania z niezwykłej mocy przekazywana była wyłącznie z ust do ust. Runy to symbole odzwierciedlające siły Natury i ich nierozerwalną więź z człowiekiem. Te magiczne znaki były umieszczane na przedmiotach codziennego użytku, aby chronić, przynosić szczęście czy zapewnić dobrobyt. Książka, objaśnia znaczenie symboli run nordyckich i ujawnia rytuały i sposoby na wykonanie własnych run. Przedstawia również techniki przepowiadania przyszłości, odczytywania wróżby i tworzenia amuletów ochronnych i talizmanów. Opanowując te umiejętności, nauczysz się czerpać z mocy run i sił Natury oraz skutecznie przejmiesz kontrolę nad własnym życiem.

Kompletna wiedza o magii runicznej dostępna od zaraz

Teraz również Ty, możesz skorzystać z tej prastarej mądrości, dzięki doświadczonej wróżbiarce, zielarce i pisarce Lisie Peschel. Autorka, w tym kompletnym przewodniku, wyjaśnia, na czym polega prorocza magia runiczna i wskazuje jak ją wykorzystać do przepowiadania przyszłości, zapewniania sobie ochrony i szczęścia. Od teraz każde Twoje działanie będzie przemyślane i skazane na sukces.

Jak stworzyć własne runy nordyckie?

Autorka wyjaśnia, jak w prosty sposób stworzyć własne runy. Możesz je wykonać z naturalnego materiału, drewna lub kamienia, napełniając własną siłą i energią życiową. Będą one służyć do odczytywania Twojej przyszłości, wróżenia i innym osobistym celom. Przewodnik wyjaśnia również nazwy i znaczenia znaków runicznych oraz jak odczytywać wróżby. Autorka podkreśla, że runy nie przepowiadają przyszłości, ale ujawniają informacje, które pozwolą podjąć odpowiednie kroki i działania, by uniknąć kłopotów i osiągnąć sukces. Aby ułatwić Ci naukę odczytywania run, Autorka omawia kilka najpopularniejszych układów znaków runicznych.

Jak napełnić ochronny talizman runiczny magią?

Jako doświadczona wróżka, Autorka wyjaśnia, że rytuał oczyszczania umysłu poprzez medytacje zwiększa siłę i wiarygodność odczytu wróżby runicznej. Dalej, przedstawia metody wróżenia z run, poczynając od metody jednej runy, poprzez metodę trzech run oraz ostatecznie siedmiu. Co więcej, dowiesz się jak wykorzystać runy nordyckie w magii, dla szybszego osiągnięcia sukcesów czy ochrony. Nie tylko, pogłębisz wiedzę o amuletach, ale będziesz mógł stworzyć własny talizman runiczny. Korzystając z zapisów symboli runicznych, wykonasz amulet dla ochrony, talizman znalezienia miłości czy odniesienia sukcesu. Podczas fizycznego tworzenia run lub talizmanów, ich rzeźbienia lub malowania, ważny jest również rytuał towarzyszący. Autorka wyjaśnia jakie masz podjąć działania, aby Twoje runy stworzone zostały z miłością i pietyzmem, w harmonii umysłu i serca.

Wykorzystaj magię runiczną dla ochrony i szczęścia!

ZAPISZ SIĘ