Runy – 24 karty + książka

Karty runy

  • ISBN: 978-83-8171-701-4;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 56;
  • Oprawa: pudełko;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Jak korzystać z run nordyckich – talia kart i podręcznik nie tylko dla miłośników astropsychologii i ezoteryki

Runy nordyckie są nieodłączną częścią kultury i historii skandynawskiej. Ich magia i symbole od wieków przyciągają uwagę wielu ludzi. Warto jednak wiedzieć, że są one czymś więcej niż tylko prastarym alfabetem. Wykorzystywane do wróżenia, potrafią odsłonić tajemną wiedzę o teraźniejszości i przyszłości. Jak korzystać z run nordyckich? By nauczyć się stosować karty we wróżbach, wcale nie trzeba być profesjonalistą z wieloletnim doświadczeniem. Wystarczą chęci i otwarty umysł. Dzięki tej publikacji poznasz zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty wróżenia z run. Talia 25 kart runicznych została bowiem połączona z przystępnym podręcznikiem. W ten sposób szybko nauczysz się interpretacji i znaczenia run, a następnie wykorzystasz zdobytą wiedzę podczas wróżb.

Symbole i wróżby – sekrety nordyckiej magii

Podręcznik w przystępny sposób opisuje poszczególne symbole. Znaleźć w nim można interpretacje i znaczenia run, a także sfery życia, których dotyczą. Nie można zapominać, że każda z nich ma zarówno pozytywny, jak i negatywny aspekt. Zostały one dokładnie scharakteryzowane w tej książce. Wartościowe dla każdego czytelnika będą również informacje o amuletach i talizmanach z symbolami runicznymi. Stosując je na co dzień, można zapewnić sobie sukcesy w życiu zawodowym i osobistym, wpłynąć korzystnie na rozwój duchowy czy ochronić się przed negatywnymi wpływami. Zakres oddziaływania run jest bowiem bardzo szeroki i obejmuje w zasadzie każdą dziedzinę naszego życia. Po zgłębieniu zasad interpretacji i znaczenia run można przystąpić do zastosowania ich w praktyce przy użyciu dołączonej talii. Atrakcyjna szata graficzna poszczególnych kart znakomicie koresponduje z ich magią i symbolami.

Od Fehu do Othala – 25 kart i jeszcze więcej znaczeń

Na alfabet runiczny (tzw. Futhark starszy) składają się 24 symbole. Jednak w prezentowanej talii znalazło się 25 kart. Ostatnia z nich to tzw. runa pusta. Jej wyciągnięcie oznacza, że dany dzień nie jest odpowiedni do wróżenia. Co można znaleźć w pozostałych dwudziestu czterech kartach? Przykładowo, amulet z symbolem Uruz przynosi szczęście i daje odwagę. Z kolei Thurisaz zwiększa potencjał seksualny, a Gebo usprawnia działanie układu trawiennego. Nie można zapominać też o pozytywnych i negatywnych aspektach run. Dlatego Wunjo może zarówno wskazywać na miłość i szczęście w związkach, ale też na brak umiejętności współpracy i niechęć do ludzi.

Wkrocz do magicznego świata, by uczynić swoje życie lepszym

Dzięki tej książce nie tylko dowiesz się, jak korzystać z run, ale także otrzymasz estetyczną talię kart, którą możesz wykorzystać do wróżenia. Odkrywając sekrety nordyckiej magii, znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania. Musisz bowiem pamiętać, że astropsychologia i ezoteryka znajdują zastosowanie także w życiu codziennym, pomagając rozwiązać wiele uciążliwych problemów. Równie dobrze użyjesz do tego celu wróżb lub amuletów. Co zyskasz w ten sposób? Przede wszystkim lepszą jakość życia, zdrowie i trafność podejmowanych wyborów.

Dowiedz się, jak korzystać z run,
by zapewnić sobie zdrowie, szczęście i dobrobyt!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ