Skuteczne odwracanie uroków

Zaklęcia i rytuały ochronne na klątwy, uroki, plotki i złe oko

  • ISBN: 978-83-8301-072-4;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 296;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Katarzyna Masłowska
Paweł Uklejski
0
0

Jak rozpoznać, że ktoś rzucił na ciebie klątwę lub urok?

Stwierdzasz, że ostatnio nic ci się nie udaje? Ciebie i twoich bliskich prześladują pech i niepowodzenia? Powodem często jest klątwa lub urok rzucony przez kogoś z otoczenia. Mogłeś też paść ofiarą wampiryzmu energetycznego, zwłaszcza jeśli jesteś empatą. Jak walczyć z negatywną energią i ochronić się przed złym okiem?

Po pierwsze, musisz dowiedzieć się, z jaką energią i jakim rodzajem magii masz do czynienia. Aby zdiagnozować to, czy ktoś rzucił na ciebie klątwę lub urok, możesz wykorzystać skuteczne sposoby, zawarte w tej książce. Doświadczona w dziedzinie ezoteryki wróżka, tarocistka i zielarka skutecznie ci w tym pomoże. Poznasz, między innymi, metody diagnozy za pomocą wahadełka, przy zastosowaniu kart Tarota, przy pomocy jajek, świec czy rzutu monetą. Dzięki prostym sposobom, stosując czary, powszechnie dostępne zioła, przyprawy czy kamienie ochronne, dowiesz się, z jakim rodzajem negatywnej energii masz do czynienia.

Złe oko i wampiryzm energetyczny idą w parze. Zastosuj czary na ochronę przed nimi

Klątwa polega na życzeniu zła lub niszczeniu wroga. Jest to rytuał parapsychiczny używany tylko przez szamanów czy czarowników, ale również przez tych wszystkich, którzy komuś źle życzą świadomie bądź nieświadomie. Możesz się z nimi spotkać na co dzień. Z kolei złe oko to legendarny urok rzucony siłą umysłu na innego człowieka. Ten typ klątwy czy uroku niekoniecznie musi być rzucony świadomie, niekoniecznie przez kogoś, kto ma talent do magii. To są złe emocje, które skupioną wiązką trafiają w aurę drugiego człowieka i zaburzają jej działanie. Dzięki autorce tej książki dowiesz się, jak przeciwdziałać klątwom i urokom lub jak je odwrócić.

Efektem działania złego oka, wampiryzmu energetycznego, uroku czy klątwy są poważne obrażenia, które dotyczą przede wszystkim twego ciała energetycznego. Autorka podzieli się z tobą skutecznymi metodami na niszczycielskie energie i oczyszczanie czakr. Diana Rajchel zainspiruje cię do eksperymentowania z ogromną różnorodnością zaklęć ochronnych i inkantacji, które przywrócą ci zdrowie, spokój i bezpieczeństwo.

Skuteczne zaklęcia i rytuały na ochronę przed złym okiem i wampiryzmem energetycznym

Dzięki informacjom zawartym w tej książce w pełni wykorzystasz ezoterykę i magię ochronną. Nauczysz się skutecznych zaklęć ochronnych z wykorzystaniem takich ziół i roślin, jak rozmaryn, bazylia, mięta czy róża. Z powodzeniem wykorzystasz to, co masz pod ręką, np. świece czy olejki eteryczne. Zdziwisz się, jak skuteczną metodą magii ochronnej jest wymiatanie i regularne porządki. Do odwracania uroków i klątw przydadzą ci się też sigile, czyli magiczne symbole ochronne, których wzory możesz nawet sam zaprojektować. Przydatnym narzędziem przed wdarciem się złej energii do twojego domu będą też wieńce zawieszone na drzwiach wejściowych. Autorka podzieli się z tobą rytami i zaklęciami, za pomocą których naładujesz energią swoje kamienie i narzędzia ochronne.

Kamienie ochronne, amulety i talizmany – łatwa obrona domu i rodziny

W tym poradniku znajdziesz wiele propozycji wykorzystania biżuterii jako metody na odwracanie uroków i klątw. Błyskotki nie tylko będą twoją ozdobą, ale również skutecznym amuletem czy talizmanem. Dlaczego biżuteria działa z taką siłą na złe oko? Głównie dlatego, że zawiera metale, które jak magnes potrafią przyciągnąć potrzebną pomoc. Z kolei kamienie ochronne potrafią zmieniać lub neutralizować negatywną energię wysłaną przez nieżyczliwych ci i zazdrosnych ludzi.

Do osobistej ochrony możesz też wykorzystać… makijaż. Kosmetyki dadzą ci potężne narzędzia i możliwości. A możesz je kupić w drogerii za rogiem! Autorka wyjaśni ci, że eyeliner obroni przed złym okiem, a czerwona szminka, oprócz tego, że przykuwa uwagę, tworzy ochronę przed wykorzystywaniem twoich słów przeciwko tobie.

Kąpiel na złe oko – już dziś wypróbuj ten niezawodny rytuał magii ochronnej

Kąpiele duchowe mają długą i bogatą tradycję. Kiedy się oczyszczasz, dokonujesz resetu swojej energii. Jeżeli masz powód, żeby trzymać się z dala od alkoholu, zamień piwo na herbatę z kwiatów chmielu i szczyptę drożdży. Kiedy lejesz wodę do wanny, dodaj:

puszkę lub butelkę piwa

1 szklankę soli Epsom

½ łyżki kryształów ałunu

Kiedy zażywasz tej kąpieli, módl się do swojego boskiego źródła, aby zmyć wszystkie przejawy zazdrości, oszczerstwa i złośliwości. Po zakończonej kąpieli załóż szlafrok, jeśli musisz i pozwól swojemu ciału obeschnąć. Parowanie ściągnie z ciebie dodatkową, utrzymującą się negatywną energię.

Ta książka:

– zawiera klucze do odparcia każdej klątwy lub uroku, który zostanie rzucony w twoją stronę;

– dostarcza wielu sposobów obrony za pomocą zaklęć, rytuałów, amuletów i talizmanów z wykorzystaniem ziół, kamieni i kryształów;

– pomoże wypędzić negatywną magię z domu, uwięzić złośliwe duchy i nie tylko.

– zawiera potężny zbiór ćwiczeń, wskazówek i technik, dzięki którym odkryjesz, jak zdiagnozować, wyleczyć się i zapobiec klątwom, urokom, krzyżowaniu i przekleństwom;

– prezentuje przepisy na środki zaradcze, zaklęcia odwracające i rytuały oczyszczające.

Sposoby na skuteczne odwracanie uroków i klątw

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ