Dzikie czary

Roślinne zaklęcia, rytuały i ziołowe mikstury dla uzdrowienia, miłości, dobrobytu, ochrony i samoleczenia

  • ISBN: 978-83-8301-367-1;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 288;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
20
0

Magia naturalna – twoje czary zyskają zupełnie nowy wymiar!

Kryształy i kamienie szlachetne, olejki eteryczne, Tarot, karty runiczne – to popularne magiczne narzędzia wykorzystywane przez wiele współczesnych czarownic. Jeśli interesujesz się ezoteryką, czarami i magią, to z pewnością są ci znane. Ale czy wiesz, że rumianek, kocimiętka, fenkuł włoski, szałwia, rozmaryn czy róża też mogą wnieść do twoich zaklęć i rytuałów magiczną nutę? Możesz wzmocnić swoją praktykę dzięki nawiązaniu silnej relacji z naturą. Czerp siłę z energii Ziemi, a twoje czary zyskają zupełnie nowy wymiar! Przekonasz się, jak działa magia naturalna dzięki tej niezwykłej książce. Jej Autorka od lat zajmuje się medycyną ludową, tradycyjną magią, polowaniami i zbieraniem dzikich roślin.

Herbatka pomagająca przewidzieć przyszłość czy czar miłosny z krwawnikiem – poznaj najlepsze magiczne receptury

Magia naturalna to nie tylko czary związane z ziołolecznictwem i roślinami leczniczymi. Chociaż dzięki wskazówkom Autorki szybko nauczysz się przygotowywać różne mikstury uzdrawiające. Takiej jak napar z nawłoci na alergie, napar z forsycji, który pomoże przy przeziębieniu i w kaszlu, poznasz recepturę dzikiego napoju z bylicy i wiele innych dobrodziejstw związanych z medycyną ludową, okraszoną jednak odrobiną magii roślin. To jednak nie wszystko, co energia Ziemi i rośliny lecznicze mają ci do zaoferowania w magicznej praktyce. W tej książce znajdziesz również recepturę na herbatkę, dzięki której możesz zobaczyć przyszłość, a także tajemny czar miłosny z wykorzystaniem krwawnika lub amulet przynoszący szczęście w podróży. Poznasz również rośliny – na przykład pokrzyk wilcza jagoda, bieluń dziędzierzawa czy lulek czarny – które są trujące. Dowiesz się, jak je rozpoznać i dlaczego lepiej ich unikać.

Magia naturalna – dzięki tej książce zyskasz praktyczną wiedzę od podstaw

Dzięki tej niezwykłej książce zyskasz praktyczną wiedzę dotyczącą magii naturalnej. Żeby móc korzystać z jej dobrodziejstw, warto poznać podstawy magicznej pracy z roślinami. Z pomocą Autorki dowiesz się, jak wygląda uprawa własnego magicznego ogrodu. Poznasz również odpowiedź na pytanie, dlaczego w ogóle warto tworzyć relacje z roślinami. Autorka przedstawia profile najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych w czarach roślin. Poznasz nie tylko informacje ogólne, lecz także dowiesz się, które części danej rośliny są przydatne – na przykład w medycynie ludowej i uzdrawianiu. W książce przeczytasz również, kiedy przypada okres zbiorów, a także jak możesz wykorzystać tę magiczną roślinę w kuchni. Odkryjesz sprawdzone przepisy na nalewki, tynktury, herbaty, maści i inne mikstury, które wykorzystasz w uzdrawianiu oraz rytuałach i zaklęciach.

Koło Roku – skuteczna magia o właściwej porze

Oprócz wiedzy jak stworzyć własny magiczny ogród Autorka dostarczy ci także praktycznych wiadomości na temat uprawy magicznych i leczniczych roślin. Dowiesz się, jak je odpowiednio zebrać, a potem przechowywać swoje zbiory. A jeśli nie chcesz lub nie masz możliwości, aby mieć własny tajemniczy ogród, nie szkodzi. Autorka podpowie ci, gdzie i jak zbierać powszechnie występujące rośliny lecznicze i te związane z magią roślin, a także jak je wykorzystać w pracy magicznej.

Jeśli mówimy o magii naturalnej, z którą związuje się wiele współczesnych czarownic, nie może zabraknąć wzmianki o tak ważnym dla wielu wiedźm Kole Roku. Jeśli czekasz na informacje o takich świętach, jak Jul, Imbolc, Ostara, Lammas czy Samhain – nie zawiedziesz się. Z każdym z ważnych okresów w roku wiążą się odpowiednie zaklęcia i rytuały, które również odkryjesz dzięki tej książce. Dowiedz się, jak przewidzieć pogodę w Imbolc albo rozpalić szczapę w Jul, co może ci zapewnić obfite zbiory i powodzenie.

Magia roślin to najbardziej naturalna odsłona czarów

Teraz już wiesz, że nie ma nic bardziej naturalnego i łagodnego w czarach jak praca z roślinami leczniczymi i wykorzystywanie magii roślin do uzdrowienia, zapewnienia dobrobytu, obfitości i powodzenia w miłości, ochrony czy utrzymania zdrowia. Dlatego już teraz skorzystaj z mocy, jaką oferuje ci natura wokół ciebie. Autorka tej książki, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, pomoże ci wpleść magię naturalną nie tylko do twojej magicznej pracy, ale też codziennego życia. Pamiętaj: serce czarów jest dzikie! Posłuchaj, jak cię wzywa!

Magia naturalna dla twojego dobrobytu

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ