Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki
  • ISBN: 978-83-7377-720-0;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 200;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: III;
Natalia Paszko
Katarzyna Masłowska
0
0

Dzięki informacjom w tej książce:

– dowiesz się, jak identyfikować potencjalne zagrożenia czyhające na Ciebie w życiu codziennym,
– poznasz proste metody identyfikowania oraz zdejmowania klątw i uroków,
– zastosujesz rytuały ochronne przed nieświadomą magią,
– zgłębisz techniki pozwalające zabezpieczyć siebie i bliskich przed złymi mocami,
– przyswoisz sobie rytuały oczyszczania domu oraz jego otoczenia,
– skorzystasz z magicznych medytacji i prostych ćwiczeń,
– zadbasz o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

Uroki i klątwy – sam możesz z nimi walczyć

Nowoczesność i ogromny postęp techniczny z pewnością nie odebrały naszemu życiu magicznego pierwiastka. Zazdrość, poczucie winy czy krzywdy, brak przebaczenia, nieszczere życzenia – z tym wszystkim mamy do czynienia na co dzień. Niewątpliwie złe uczucia i emocje często się kumulują. Czy masz wrażenie, że prześladuje Cię ciągły pech i wszystko, czego się dotkniesz kończy się porażką? Może to dotyczyć mandatów za złe parkowanie, spóźnień na ważne spotkania, jak i niepowodzeń w życiu osobistym. Załóżmy, że ktoś rzucił na Ciebie zły czar. Z tej książki dowiesz się, czym są złe moce, jak je rozpoznać i się przed nimi obronić. Bezsprzecznie przekonasz się, że zaklęcia, klątwy, uroki to też Twoja sprawa. W związku z tym, poznaj rytuały ochronne, które pomogą Ci z nimi walczyć.

Dowiedz się, czym jest magia w nowoczesnym świecie

Lumira wyjaśnia, że czarna magia to nie stereotypowa szklana kula, czarny kot, czy bajkowe zaklęcia typu Abrakaraba. W przeciwieństwie potocznie rozumianej czarnej magii, współcześnie oznacza ona głównie wpływ o charakterze manipulacyjnym, który wymusza na nas wolę kogoś innego. Ponieważ taka osoba jest w świadomy sposób osłabiana i sterowana przy pomocy szkodliwych dla niej informacji, z pewnością powinna temu przeciwdziałać. Z tej książki nauczysz się rozpoznawać złe moce i w rezultacie skutecznie je unieszkodliwiać.

Stosuj rytuały ochronne, ponieważ uwolnią Cię od złych czarów

W tej książce poznasz sposoby na to, jak bronić się przed przysłowiowym „złym okiem”. Godnym uwagi jest fakt, że rodzice mogą już na wczesnym etapie rozwoju dzieci otoczyć je kosmiczną ochroną. Zapoznasz się z metodami na oczyszczenie energetyczne i zdejmowanie uroków. Autorka wskaże Ci bezpieczne praktyki i ćwiczenia, które pozwolą uwolnić siebie i swoje otoczenie z negatywnej energii. Lumira przekona Cię, że najlepszą metodą obrony przed różnego typu atakami i negatywną energią jest profilaktyka. Wypróbowane rytuały oczyszczania pomogą Ci świadomie budować obronę przed złymi mocami. W tym praktycznym przewodniku znajdziesz liczne medytacje oraz ćwiczenia, które zastosujesz zarówno w odniesieniu do samego siebie, jak i do innych.

Wytwarzaj dobrą energię!

Z tego poradnika nauczysz się, jak pracować z energią i oczyszczać siebie, swój dom, ogród i najbliższa okolicę. W celu uwolnienia się od czarnej magii możesz wykorzystać rytuały uzdrawiające, afirmacje oraz oczyszczenie energetyczne. Dzięki nim pozytywnie wpłyniesz na swoje życie, rozwiążesz problemy, „niekończące się” sprawy czy znajdziesz miłość, której od dawna poszukujesz. Z pewnością Autorka nauczy Cię, jak do swoich „czarów” wykorzystać medytację, amulety, magię słońca, kamienie szlachetne i świece.

Klątwa – poznaj sposoby obrony przed nią!

Reasumując, można powiedzieć, że klątwa lub urok to celowe, mentalne bądź rytualne, oddziaływanie na kogoś, bez jego wiedzy i zgody. Jest to atak metapsychiczny, który jest projekcją negatywnych myśli czy energii kierowanych ku danej osobie. Ta książka pozwoli Ci się przed tym ustrzec i zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich.

Odwróć zły los i zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ