Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki
  • ISBN: 978-83-7377-720-0;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 200;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: III;
  Natalia Paszko
  Natalia Paszko
  20
  0

  Jakie rytuały ochronne zastosować, aby uwolnić się od złych czarów

  Czy masz wrażenie, że prześladuje Cię ciągły pech i wszystko, czego się dotkniesz kończy się porażką? A może spotykają Cię trudności, z którymi nie jesteś w stanie sobie od dłuższego czasu poradzić? Może to dotyczyć mandatów za złe parkowanie, spóźnień na ważne spotkania, jak i niepowodzeń w życiu osobistym. Jeśli tego doświadczasz, niewykluczone, że ktoś rzucił na Ciebie zły czar czy zaklęcie. Jak się od niego uwolnić, zdjąć rzucony przez kogoś urok i zabezpieczyć się przed nim na przyszłość, podpowie Ci właśnie ta książka.

  Do czego w ogóle służy magia

  Niektórym może kojarzyć się z wróżką, czarownicą, jasnowidzeniem, szklaną kulą i czarnym kotem. Magia ma jednak bardzo szerokie zastosowanie. Radzimy, abyś praktykował wyłącznie białą magię, nie zadzierając z ciemnymi siłami. W ten sposób nikomu nie wyrządzisz krzywdy, a zaklęcia i rytuały będą mieć dobrą energię. Dzięki nim pozytywnie wpłyniesz na swoje życie, rozwiążesz problemy, „niekończące się” sprawy czy znajdziesz miłość, której od dawna poszukujesz. Do swoich „czarów” możesz wykorzystać magię słońca, kamienie szlachetne i świece.

  Czym jest klątwa

  Klątwa lub urok to celowe, mentalne bądź rytualne, oddziaływanie na kogoś, bez jego wiedzy i zgody. Jest to atak metapsychiczny, który jest projekcją negatywnych myśli czy energii kierowanych ku danej osobie. Czas się przed tym ustrzec i zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich.

  Moc magicznej tarczy

  Lumira, rosyjska szamanka i uzdrowicielka, czerpiąc z bogatego źródła rosyjsko-kazachskiej tradycji, uświadamia, że każdy może paść ofiarą czarów. Podpowiada, jak obronić się przed złymi mocami, dzięki magicznej tarczy. W tym poradniku znajdziesz szereg najskuteczniejszych, praktycznych rytuałów i technik ochronnych na oczyszczanie energetyczne. Każdy człowiek może z nich w pełni skorzystać, by pozbyć się negatywnych czarów oddziałujących na niego, jego rodzinę bądź domostwo. Autorka podaje wiele magicznych rytuałów, amuletów ochronnych, medytacji oraz łatwych do wykonania ćwiczeń. Podpowiada również, jak identyfikować potencjalne zagrożenia i niebezpieczeństwa czyhające na Ciebie w życiu codziennym oraz jak wykorzystywać magię do samoobrony przed nieświadomymi atakami negatywnych sił. Wyjaśnia także różnicę pomiędzy białą i czarną magią.

  Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ