Rytuały ochronne na klątwy i uroki

Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki

  • ISBN: 978-83-7377-720-0;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 200;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: III;
Natalia Paszko
Paweł Uklejski
0
0

Dzięki informacjom w tej książce:

– dowiesz się, jak identyfikować potencjalne zagrożenia czyhające na Ciebie w życiu codziennym,
– poznasz proste rytuały ochronne na klątwy i uroki,
– zastosujesz czary i rytuały ochronne przed nieświadomą magią,
– zgłębisz techniki i wróżby, pozwalające zabezpieczyć siebie i bliskich przed złymi mocami,
– przyswoisz sobie czary i rytuały oczyszczania domu oraz jego otoczenia z wykorzystaniem kryształów czy ziół ochronnych,
– skorzystasz z magicznych medytacji i prostych ćwiczeń oraz wróżb,
– zadbasz o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, zadbasz o relacje z najbliższymi,
– zastosujesz moc białej magii i zaklęcia ochronne na odwrócenie klątw i uroków.

Rytuały ochronne na klątwy i uroki – sam możesz je zastosować

Nowoczesność i ogromny postęp techniczny z pewnością nie odebrały naszemu życiu ezoteryki i magicznego pierwiastka. Zazdrość, poczucie winy czy krzywdy, brak przebaczenia, nieszczere życzenia – z tym wszystkim mamy do czynienia na co dzień. Niewątpliwie złe uczucia i emocje często się kumulują. Czy masz wrażenie, że prześladuje Cię ciągły pech i wszystko, czego się dotkniesz kończy się porażką? Może to dotyczyć mandatów za złe parkowanie, spóźnień na ważne spotkania, jak i niepowodzeń w życiu osobistym. Załóżmy, że ktoś rzucił na Ciebie zły czar. Z tej książki dowiesz się, czym są złe oko, złe moce, jak je rozpoznać i się przed nimi obronić. Bezsprzecznie przekonasz się, że zaklęcia, klątwy, uroki to też Twoja sprawa. W związku z tym, poznaj zaklęcia i rytuały ochronne, które pomogą Ci z nimi walczyć.

Dowiedz się, czym jest czarna i biała magia w nowoczesnym świecie

Lumira wyjaśnia, że czarna magia to nie stereotypowa szklana kula, czarny kot, czy bajkowe zaklęcia typu Abrakaraba. W przeciwieństwie potocznie rozumianej czarnej magii, współcześnie oznacza ona głównie wpływ o charakterze manipulacyjnym, który wymusza na nas wolę kogoś innego. Ponieważ taka osoba jest w świadomy sposób osłabiana i sterowana przy pomocy szkodliwych dla niej informacji, z pewnością powinna temu przeciwdziałać. Z tej książki nauczysz się rozpoznawać złe moce i w rezultacie skutecznie unieszkodliwiać złe klątwy i uroki stosując rytuały i zaklęcia ochronne odbijające.

Stosuj rytuały ochronne i uzdrawiające, zioła i kryształy, ponieważ uwolnią Cię od złych czarów

W tej książce poznasz sposoby na to, jak bronić się przed przysłowiowym „złym okiem” i poczuciem winy. Godnym uwagi jest fakt, że rodzice mogą już na wczesnym etapie rozwoju dzieci otoczyć je kosmiczną ochroną. Zapoznasz się z metodami i zaklęciami na oczyszczenie energetyczne i zdejmowanie uroków. Autorka wskaże Ci bezpieczne praktyki i ćwiczenia, które pozwolą uwolnić siebie i swoje otoczenie z negatywnej energii. Lumira przekona Cię, że najlepszą metodą obrony przed różnego typu atakami i negatywną energią jest profilaktyka. Wypróbowane rytuały oczyszczania czy zaklęcia ochronne odbijające pomogą Ci świadomie budować obronę przed złymi mocami. W tym praktycznym przewodniku znajdziesz liczne medytacje oraz ćwiczenia, które zastosujesz zarówno w odniesieniu do samego siebie, jak i do innych.

Wytwarzaj dobrą energię! Biała magia i zaklęcia ochronne skutecznie ci w tym pomogą!

Z tego poradnika nauczysz się, jak pracować z energią i oczyszczać siebie, swój dom, ogród i najbliższa okolicę. W celu uwolnienia się od czarnej magii możesz wykorzystać rytuały uzdrawiające, afirmacje oraz oczyszczenie energetyczne. Dzięki nim pozytywnie wpłyniesz na swoje życie, uzdrowisz relacje, rozwiążesz problemy, „niekończące się” sprawy czy znajdziesz miłość, której od dawna poszukujesz. Z pewnością Autorka nauczy Cię, jak do swoich czarów ochronnych wykorzystać medytację, amulety ochronne, magię słońca, kamienie szlachetne, kryształy i świece i inne ezoteryczne przedmioty.

Klątwa – poznaj sposoby obrony przed nią!

Reasumując, można powiedzieć, że klątwa lub urok to celowe, mentalne bądź rytualne, oddziaływanie na kogoś, bez jego wiedzy i zgody. Jest to atak metapsychiczny, który jest projekcją negatywnych myśli czy energii kierowanych ku danej osobie. Ta książka pozwoli Ci się przed tym ustrzec i zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Nie tylko zastosujesz skuteczne wróżby czy zaklęcia ochronne odbijające, ale dodatkowo poprawisz relacje z bliskimi. Już dziś wykorzystaj bezpieczne praktyki i ćwiczenia oraz oczyszczające zioła i kryształy.

Odwróć zły los, stosuj zaklęcia i rytuały ochronne. Skutecznie zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ