Strzeżone sekrety alchemii

Skuteczne eliksiry, uzdrawiające energie i naturalna magia

  • ISBN: 978-83-7377-647-0;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 248;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Alchemia – dowiedz się co to takiego

Czym tak naprawdę jest alchemia? Czy jest to pradawna sztuka, której najcenniejsze sekrety pogrzebały popioły czasu, czy też stanowi ona uzupełnienie współczesnych dziedzin naukowych? Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób alchemia łączy się z pozytywną energią, duchowością, tarotem, księżycem i wróżbami. Autor przedstawi Ci liczne korzyści, które odniesiesz praktykując ją w dzisiejszych czasach. Dzięki jasno opisanym formułom bezpiecznie i samodzielnie zgłębisz sekrety i niuanse alchemii.

Dzięki informacjom i formułom zawartym w tej książce:

– dowiesz się, co to jest alchemia i spagiryka,
– poznasz powiązania alchemii z kabałą, tarotem, astrologią oraz czterema żywiołami,
– sporządzisz domowymi metodami proste leki roślinne, które wykazują niezwykłą moc uzdrawiania ciała i duszy,
– będziesz w stanie przeprowadzać destylacje, tworzyć kamienie, nalewki lub eliksiry,
– zmniejszysz cierpienie i strach przed śmiercią poprzez bezpośrednie doświadczanie niewidzialnych światów oraz ich związków z obszarem fizycznej materii,
– będziesz zdolny do leczenia organizmu i osiągania duchowego wzrostu,
– samodzielnie wykonasz medytacje oraz zadania alchemiczne, zaproponowane przez Autora – pomogą Ci one dokonywać transformacji ciała, umysłu i ducha.

Ezoteryka Zachodu – teraz alchemia jest dostępna również dla Ciebie

W tej książce tajemna wiedza podzieli się z Tobą Mark Stavish – znany i ceniony ezoteryk, którego misją życiową jest szerzenie nauk tajemnych we współczesnym, bardzo często nie akceptującym ich istnienia, świecie. Jego pierwsza w Polsce książka wprowadza nas w tajniki alchemii oraz ujawnia jej powiązania z kabałą, tarotem, astrologią oraz czterema żywiołami.

Zrób i zastosuj skuteczne eliksiry i uzdrawiające energie

Autor prezentuje podstawy przyrządzania prostych leków roślinnych, które są skuteczne w uzdrawianiu zarówno duszy, jak i ciała. Wyjawia również najpilniej strzeżone tajniki mineralnej alchemii. Dzięki niemu będziesz w stanie samodzielnie przeprowadzać destylacje, tworzyć przepełnione mocą kamienie, nalewki oraz eliksiry. Uzyskasz umiejętność leczenia organizmu i osiągania wewnętrznego rozwoju. Medytacje oraz zadania alchemiczne, zaproponowane w każdym rozdziale, pomogą Ci dokonywać fizycznej i duchowej transformacji. Dzięki tej książce poznasz również sposoby na rytualne wzmocnienie produktów alchemicznych, jak również związek pomiędzy alchemia i homeopatią.

Jak uprawiać alchemię na co dzień – poznaj sprawdzone formuły

Zastosowanie przedstawionych w tej książce przepisów pozwoli Ci skutecznie praktykować alchemię. Przy pomocy bezpiecznych, współczesnych technik działania, opartych na alchemii roślinnej – nazywanej z języka greckiego spagiryką –domowymi metodami przeprowadzisz destylacje, stworzysz kamienie, nalewki lub eliksiry. W efekcie będziesz zdolny do leczenia fizycznego organizmu i osiągania duchowego wzrostu.

Poznaj sekrety alchemii – skuteczne eliksiry i uzdrawiające energie!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ