Strzeżone sekrety alchemii. Skuteczne eliksiry, uzdrawiające energie i naturalna magia
  • ISBN: 978-83-7377-647-0;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 248;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

Poznaj tajemnice alchemii

Czym tak naprawdę jest alchemia? Czy jest to pradawna sztuka, której najcenniejsze sekrety pogrzebały popioły czasu czy też stanowi ona uzupełnienie współczesnych dziedzin naukowych? Jakie korzyści każdy z nas mógłby osiągnąć z jej praktykowania w dzisiejszych czasach? I najważniejsze – czy każdy może samodzielnie zgłębiać jej tajemnice?

Wykorzystaj tajemną naukę

Odpowiedzi udziela znany i ceniony ezoteryk, którego misją życiową jest szerzenie nauk tajemnych we współczesnym, bardzo często nie akceptującym ich istnienia, świecie. Jego pierwsza w Polsce książka wprowadza nas w tajniki alchemii oraz ujawnia jej powiązania z kabałą, Tarotem, astrologią oraz czterema żywiołami. Dzięki publikacji dowiesz się, w jaki sposób możesz wykorzystać Drzewo Życia w alchemii, a także na czym polegają medytacje alchemiczne. Poznasz sposoby na rytualne wzmocnienie produktów alchemicznych, jak również związek pomiędzy alchemia i homeopatią. Wszystko to za sprawą tej niezwykłej publikacji.

Uzdrów ciało i duszę

Autor prezentuje podstawy przyrządzania prostych leków roślinnych, które są skuteczne w uzdrawianiu zarówno duszy, jak i ciała. Wyjawia również najpilniej strzeżone tajniki mineralnej alchemii. Dzięki niemu będziesz w stanie samodzielnie przeprowadzać destylacje, tworzyć przepełnione mocą kamienie, nalewki oraz eliksiry. Uzyskasz umiejętność leczenia organizmu i osiągania wewnętrznego rozwoju. Medytacje oraz zadania alchemiczne, zaproponowane w każdym rozdziale, pomogą Ci dokonywać fizycznej i duchowej transformacji.

Odczuj pozytywne zmiany

Alchemia pozwala zmniejszyć cierpienie i strach przed śmiercią poprzez bezpośrednie doświadczanie niewidzialnych światów. Prowadzi również do spokoju umysłu i pozytywnego spojrzenia na życie, wzmocnienia witalności oraz kreatywności. Dzięki zastosowaniu alchemii i naturalnych eliksirów wyleczysz różne dolegliwości a także będziesz świadkiem niesamowitych doświadczeń alchemicznych. Nauczysz się sporządzać kamienie roślinne i destylować alkohol z czerwonego wina. Przygotujesz zapachową wodę i eliksiry na jej bazie oraz będziesz eksperymentować z woda na tle sfery psychicznej. Wkroczysz w tajemniczy świat naturalnej magii, rytuałów, eliksirów i uzdrawiających energii.

Poznaj sekrety alchemii!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ