Magia na co dzień

Pozytywna energia dla Ciebie i Twojego domu

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-570-1;
 • Cena katalogowa: 34.30 zł;
 • Ilość stron: 224;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2013;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Poczuj moc pozytywnej energii

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się poczuć wspaniale bez jakiegokolwiek szczególnego powodu? Czy nagle zauważyłeś, że powietrze ma lepszy smak i pełniej wypełnia Twoje płuca, kolory są bardziej wyraziste, a Twoja dusza wręcz wznosi się ku niebu? Jeśli poczułeś coś podobnego to wysoce prawdopodobne, że byłeś pod wpływem dobrej energii odpowiedzialnej za magiczne doznania w naszym życiu. Jeśli chciałbyś doświadczać jej na co dzień, są na to niezawodne sposoby.

Polepsz stan swojej duszy

Znajdziesz je w nowej książce autorki bestsellerowego „Magicznego domu” i znanej specjalistki od Feng Shui oraz kreowania magii w codziennym życiu. Dzięki poradom zawartym w tej publikacji każdy może stworzyć wokół siebie przestrzeń, które polepszy stan jego duszy. Co więcej, dowiemy się także, jak możemy magicznie oddziaływać na każdą sferę swojego życia poprzez rytuały, oczyszczanie, pozyskiwanie mocy i energii, stosowanie technik ochronnych, błogosławienie i dostrajanie przestrzeni, a także wykorzystywanie wizualizacji i afirmacji.

Magia tkwi w naturze

W książce zostały dokładnie opisane rytuały niosące pozytywną energię zarówno dla Ciebie, jak i Twojego domu. Poznasz zastosowanie olejków eterycznych jako skutecznego środka do poprawy i oczyszczania atmosfery domu, a także jako świetnego akcentu aromatycznego podczas sprzątania. Zaczniesz używać esencji wibracyjnych kwiatów i kamieni szlachetnych, by przesycić dane miejsce świeżymi i pozytywnymi wibracjami. Doświadczysz na własnej skórze, jakie korzyści dla ciała energetycznego daje kąpiel w soli morskiej oraz noszenie przy sobie kryształów akwamarynu. Za pomocą intuicji nauczysz się odkrywać obecność Duchów natury oraz zrozumiesz, dlaczego nazywa się je psychopompami.

Sam możesz wytworzyć dobroczynną energię

Wszystko za sprawą prezentowanego przez Autorkę łatwego do zastosowania systemu wytwarzania dobroczynnej energii umożliwiający pozytywne zmierzenie się z każdą sytuacją czy wyzwaniem. Do każdego zadania podejdziemy z pewnością siebie, jasnością umysłu i świadomością otaczającej nas łaski. Stworzymy również warunki życia, jakich pragniemy oraz wyostrzymy własną intuicję. We własnym mieszkaniu poprzez kadzidła, kryształy i świece wykreujemy uświęconą przestrzeń, w której zawsze będziemy w stanie naładować wewnętrzny akumulator. Wyeliminujemy ze swojego życia także strach dzięki otoczeniu magiczną ochroną talizmanów i amuletów siebie oraz swoich najbliższych.

Wprowadź pozytywną magię do swojego życia

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  • pobierz fragment książki
  ZAPISZ SIĘ