Magia ochronna w praktyce

Rytuały, zaklęcia, techniki

  • ISBN: 978-83-8171-649-9;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 276;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Magia ochronna – już dziś zastosuj magiczne ubezpieczenie!

Czy koszmary senne mogą być ostrzeżeniem przed tym, że ktoś ci nieżyczliwy wywiera na ciebie swój negatywny wpływ? A może dziwne kłucie w dołku jest oznaką, że właśnie został na ciebie rzucony urok? Jakie są najskuteczniejsze zaklęcia ochronne i sposoby na zdejmowanie klątw i uroków? Magia ochronna pomoże ci strzec twoich granic. Nie stać cię na niepewność. Już teraz poznaj prawdę o metapsychicznych atakach oraz praktycznej magii, która może ochronić ciebie i twoich bliskich.

Nie musisz praktykować ezoteryki i wierzyć w magię, by być podatny jej wpływom

Ta niezwykle praktyczna i szczegółowa książka z dziedziny ezoteryki przedstawia ćwiczenia, opisy rytuałów i przydatnych zaklęć, w tym zaklęć ochronnych. Wszystkie wróżby, symbole i inny magiczne praktyki będą miały tylko jeden cel – zapewnienia tobie i twoim najbliższym bezpieczeństwa. Dzięki wskazówkom Autorki do czynienia własnej magii ochronnej włączysz żywioły, a sam zaczniesz dostrzegać sygnały i symptomy świadczące o tym, że stałeś się ofiarą ataku mentalnego. Nauczysz się także rozpoznawać wampiry energetyczne i przestaniesz je dopuszczać do swojego życia. Uwierz, w twoim otoczeniu znajdują się osoby, które zamiast krwi potajemnie wysysają z ciebie energię. Zdejmowanie klątw i uroków dzięki magii praktycznej nie będzie już stanowiło problemu. Poznasz magiczne symbole i wróżby.

Książka stanowi również interesującą odpowiedź na pytanie, kim tak naprawdę są duchy i upiory oraz jak zamknąć portale, przez które dostają się do naszego życia. Autorka stosuje odniesienia do magii lunarnej oraz trzynastu bóstw, które możesz wezwać, by zapewniły ci dodatkową ochronę.

Magia ochronna – wypróbuj skuteczne symbole i zaklęcia ochronne

Dzięki niezwykle skutecznej magii ochronnej zapewnisz pełne bezpieczeństwo nie tylko swoim najbliższym, ale również własnemu mieszkaniu i wszelkim materialnym dobrom, które posiadasz. Książka to kompendium wiedzy o praktycznej magii ochronnej. Niewątpliwie przejrzysta, napisana przystępnym językiem, zaspokoi potrzeby i ciekawość nie tylko początkujących adeptów magii, ale również bardziej doświadczonych czarownic.

Nie daj się oczarować!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ