Psychotronika – współczesna nauka o świadomości. Telepatia, teleportacja, prekognicja, cudowne uzdrowienia
  • ISBN: 978-83-7377-856-6;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 432;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Niezwykłe zdolności zwykłych ludzi

Każdy z nas ma jakieś zdolności paranormalne czy Psi choć nie każdy potrafi je wykorzystać. Możemy mieć prorocze sny, przeczucie, że za chwilę się coś wydarzy lub inne umiejętności. Mimo szybkiego postępu i ogromnej ilości badań, nauka jeszcze nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania, jednak już teraz jest w stanie potwierdzić, że są to całkowicie normalne zachowania i odczucia. Mimo to ciągle ogranicza nas strach i wiele osób nie potrafi się przyznać do tego typu doświadczeń.

Psi czyli anomalne zjawiska mentalne a nauka

Konwencjonalna nauka przez bardzo długi czas ignorowała manifestacje takich fenomenów psychofizycznych jak telepatia, jasnowidzenie, prekognicja, teleportacja, psychokineza czy cudowne uzdrowienia ogólnie nazywanych Psi. Nie znajdowano dla nich żadnego wytłumaczenia w obrębie znanych już praw, więc twierdzono uparcie, że nie istnieją naprawdę, a są wynikiem oszustwa żerującego na łatwowierności ludzi, którzy pragną wierzyć w moce nadprzyrodzone, magię i siłę rytuałów. Pierwsze próby wyjaśnienia realności tych zjawisk podjęła parapsychologia.

Anomalne, a może już normalne?

Dzięki tej książce poznasz wyniki analiz tajemniczych zjawisk oraz próby ich wyjaśnienia przez wielu naukowców na przestrzeni lat. Prowadzono je równolegle w wielu krajach na świecie, a ich rezultaty z pewnością Ciebie zaskoczą.
Dowiesz się czym jest radiestezja, która była znana i ceniona już w starożytności. Dzięki niej nauczyliśmy się unikać miejsc, w których czujemy się źle. Ważną rolę ta wiedza odgrywała zwłaszcza w Chinach, gdzie domy i świątynie sytuowano w miejscach, gdzie środowisko wywierało najkorzystniejszy wpływ na ludzkie organizmy, starannie omijając miejsca szkodliwe.
Poznasz również zjawisko telegnozji czyli umiejętność postrzegania osób i zdarzeń przy znacznym oddaleniu. Badania prowadzone nad tym fenomenem wykazały, że umiejętność ta u niektórych ludzi jest wrodzona, ale można ją też nabyć stosując świadomie konkretne techniki.
W pełni zrozumiesz na czym polega zjawisko teleportacji. Zapoznasz się ze szczegółowym opisem obserwowanych przypadków bezczasowego przemieszczania się w przestrzeni różnego rodzaju obiektów oraz zasady, które temu procesowi towarzyszą. A to zaledwie przykłady fascynujących fenomenów opisanych w tej książce.

Niezwykłe zjawiska – praktyczne korzyści!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ