Abc biometrów

  • ISBN: 978-83-8301-641-2;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 136;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 19.5 x 28;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: V;
Janusz Nawrocki
NW-Monika Muszyńska
0
0

Biometry radiestezyjne w praktyce, czyli skuteczna praca z wahadłem

Radiestezja od początku swojego istnienia mocno działa na wyobraźnię człowieka. Zapewne wielu z nas kojarzy ją z różdżkami, za pomocą których radiesteci poszukują żył wodnych. Jednak dzisiaj ta praktyka silnie zakorzeniła się w ezoteryce i psychotronice. Jeśli fascynuje cię praktyczne spojrzenie na radiestezję, sięgnij po książkę Leszka Mateli. Dzięki niej odkryjesz, jak za pomocą wahadełka możesz badać pola energetyczne. Skuteczna praca z wahadłem otworzy przed tobą wiele możliwości biometrów radiestezyjnych. W swojej publikacji Autor poprowadzi cię przez świat radiestezji, ujawniając jego tajemnice. Odkryj biometry radiestezyjne już teraz!

Czym są biometry radiestezyjne i dlaczego zajmują szczególne miejsce w świecie ezoteryki i psychotroniki?

Biometry radiestezyjne to specjalistyczne narzędzia radiestezji, które umożliwiają głębokie oczyszczanie energetyczne i dostosowują się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Radiesteta, wykorzystując narzędzia, takie jak różdżka i wahadełko, łączy się w szczególny sposób z energią otaczającego nas świata. Energia stanowi podstawę pracy radiestety i dlatego tak ważne jest opanowanie podstawowych zagadnień, które pozwolą ci na bezpieczną i skuteczną praktykę. Dlatego koncentracja oraz odpowiednia interpretacja ruchów wahadła są niezwykle istotnymi elementami wykonywania pomiaru.

Podstawy radiestezji, czyli jak pracować z wahadełkiem i różdżką

Wielu radiestetów do swojej pracy wykorzystuje również różdżkę, a taką praktykę nazywamy różdżkarstwem. Jednak, aby zrozumieć podstawy radiestezji, kluczowe jest nauczenie się, jak pracować z wahadełkiem. Autor książki oferuje wiele technik oczyszczania energetycznego i komunikacji z subtelniejszymi płaszczyznami rzeczywistości. Z książki dowiesz się na przykład tego, że odpowiedni ruch wahadła ma istotny wpływ na pracę radiestety. A także tego, dlaczego wyznaczanie punktu trzymania wahadła stanowi bardzo ważny krok w praktyce radiestezyjnej. Stosując się do porad Leszka Mateli, będziesz w stanie wykryć wiele negatywnych energii, w tym szkodliwe substancje w żywności, wodzie czy powietrzu.

Terapie kamieniami, podstawy homeopatii, a nawet energia run i czakr pomogą ci w lepszej pracy z biometrami radiestezyjnymi

Dzięki tej książce świat radiestezji i ezoteryki stanie przed tobą otworem. Dowiesz się również, jak wykorzystać moc kamieni szlachetnych i minerałów, które wywierają subtelne oddziaływanie na różne sfery człowieka. Ponadto wykorzystasz znaki runiczne w celu rezonowania energii kosmicznych, a także czakry ułatwiające diagnozę stanu energetycznego twojego ciała. Oprócz tego przyswoisz podstawy homeopatii, wodolecznictwa, aromaterapii i szczegółową analizę kolorów.

Odkryj własny potencjał z radiestezją i biometrami!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ