Radiestezja dla dociekliwych

Nowatorskie zastosowanie radiestezji w praktyce

  • ISBN: 978-83-8171-619-2;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 308;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Monika Muszyńska
Paweł Uklejski
0
0

Praktyka radiestezji w życiu codziennym

Radiestezja oferuje proste i praktyczne sposoby na wykorzystanie energii i promieniowania do rozwiązania życiowych zawirowań. Autor, ceniony radiesteta, zachęca cię do pracy z wahadłem radiestezyjnym poprzez krytyczne podejście do teorii i eksperymentowanie w praktyce. Jak rozpocząć praktykę radiestezji? Z książki dowiesz się przede wszystkim, czym jest radiestezja i jakie są jej zasady. Odkryjesz, na czym polega odruch wahadlarski i czy można go wyćwiczyć. Poznasz rodzaje wahadełek radiestezyjnych i sugestie dotyczące wyboru własnego sprzętu radiestezyjnego. Rozumiejąc zasady metody fizycznej i mentalnej, unikniesz błędów w pracy z wahadłem i odczytywaniu promieniowania radiestezyjnego z jego ruchów. Wykorzystasz też wahadełko w diagnostyce medycznej i terapiach dla odzyskania zdrowia, np. chromoterapii.

Czym jest promieniowanie i jak je odczytać?

Autor podkreśla, że radiestezja to umiejętność odbierania niewidzialnych bodźców, energii bądź wibracji, które radiesteci definiują jako promieniowanie radiestezyjne. Zazwyczaj są to osoby szczególnie wrażliwe, zdolne do odbioru tych bodźców, które uwidaczniają się jako ruchy wahadełka. Poznasz różne rodzaje promieniowania, w tym promieniowania sieciowego w postaci siatki Hartmanna czy Curry’ego. A także działy i zasady radiestezji, w tym geotronikę odpowiadającą za między innymi wyszukiwanie cieków wodnych i miejsc geopatycznych, a także fitotronikę, biotronikę, teleradiestezję, która z kolei zajmuje się lokalizacją osób lub rzeczy na odległość.

Praktyka radiestezji – wybierz najlepszą metodę pracy z wahadłem

Obecnie główną metodą w praktyce radiestezji i pracy z wahadełkiem jest metoda mentalna. Polega ona na kierowaniu do podświadomości radiestety pytania, a odpowiedź udzielana jest przez ruchy wahadła. Autor kwestionuje jednak rzetelność tej metody, gdyż twoje myśli – w postaci energii czy też wibracji – mogą zakłócić ruchy, a tym samym odczyt wahadełka. Czy zatem metoda fizyczna oferuje bardziej racjonalne wyjaśnienie ruchów wahadła? Według Autora ruchy te są samoistne i powstają w wyniku odruchu wahadlarskiego i różdżkarskiego. Odruch jest bowiem naturalną reakcją na niewidzialne bodźce, czyli promieniowanie z otoczenia. Rozróżnienie metody pośredniej (mentalnej) od bezpośredniej (fizycznej) uczuli cię na subtelne różnice i jednocześnie pozwoli  w uniknąć błędów praktyce wahadlarskiej. Korzystając ze wskazówek zawartych w książce, nauczysz się też pracy z różdżką dwuramienną, która jest pomocna zwłaszcza w wykrywaniu miejsc geopatycznych i neutralnych dla zdrowia.

Które wahadełko i różdżka będą najlepsze dla ciebie do praktyki radiestezji?

Autor wskaże ci rodzaje wahadeł i różdżek radiestezyjnych, a także sposoby dobrania sprzętu radiestezyjnego, zarówno do umiejętności, jak i przeznaczenia. Wahadła proste to ciężarek zawieszony na cięgnie, służący do podstawowej pracy wahadlarskiej. Natomiast wahadła specjalistyczne, mentalne czy lecznicze mają ukierunkowanie przeznaczenie i wymagają odpowiedniego traktowania. Z pewnością zainteresuje cię fakt, że wahadło może być użyte do chromoterapii, czyli leczenia kolorami. W książce znajdziesz też dokładne opisy znaczenia poszczególnych barw. Poznasz też rodzaje różdżek oraz metody pracy z nimi.

Radiestezja dla dociekliwych – poznaj odpowiedź na kontrowersyjne pytania

W części książki przeznaczonej dla dociekliwych radiestetów, pełnych wątpliwości czy kwestionujących tradycyjne teorie o promieniowaniu radiestezyjnym i energii, Autor przedstawia własne wnioski i wyniki badań dotyczące radiestezji. Nie tylko poszerzą one twoją znajomość zasad radiestezji, ale również zachęcą do poszukiwania indywidualnej ścieżki rozwoju. Która metoda bardziej przemawia do ciebie – fizyczna czy mentalna? Czy odruch wahadlarski to wrażliwość różnych części ciała na prąd indukowany? Z pewnością nowa publikacja Tomasza Sitkowskiego będzie źródłem wiedzy dla początkujących radiestetów, ale też punktem zwrotnym dla tych bardziej doświadczonych, poszukujących alternatywnego spojrzenia na teorię i praktykę w radiestezji.

Wykorzystaj radiestezję i pracę z wahadłem w praktyce!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ