Wymień umysł na lepszy model

Jak przełamać złe nawyki

  • ISBN: 978-83-8171-285-9;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 342;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: V;
Mariusz Warda
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Książka w nowym wydaniu i nowej okładce dostępna w sklepie Talizman.pl

Myśli determinują nasze życie

Co determinuje Twoje życie? Co stoi za Twoją asertywnością, nieśmiałością czy złymi nawykami? Czy są to geny? Wychowanie? A może zebrane doświadczenia? Odpowiedzi na te nurtujące pytania udziela światowej sławy naukowiec – Joe Dispenza, podając jednocześnie przepis na nową, lepszą przyszłość!

Jak przełamać nawyk bycia sobą?

Dr Joe Dispenza analizuje najnowsze odkrycia udowadniające jednoznacznie, że człowiek dysponuje mocą tworzenia rzeczywistości według własnego uznania. Aby gruntownie odmienić swoje życie wystarczy przełamać nawyk bycia sobą i pokonać negatywne przyzwyczajenia. Autor, mówca, badacz i chiropraktyk łączy dziedziny fizyki kwantowej, neurobiologii, biochemii mózgu, biologii i genetyki, ukazując czytelnikowi prawdziwe możliwości ludzkiego umysłu.

Wymień umysł na lepszy model i odrzuć fałszywe przekonania

W książce znajdujemy narzędzia umożliwiające rozpoczęcie pracy nad dowolną sferą swojego JA i dokonanie kluczowych zmian we wszystkich aspektach życia. Dzięki nim uda się nam odrzucić fałszywe przekonania i każde z nich zastąpić ich pozytywnymi odpowiednikami. Subtelne zmiany w sposobie korzystania z mózgu stanowią kwantowy klucz do korzystnych zmian zachodzących w ciele, życiu i związkach. Dr Dispenza opracował łatwe do wykorzystania techniki, dzięki którym każdy ma okazję eksperymentowania z własnym polem kwantowym, aby samodzielnie przekonać się, które zmiany najlepiej sprawdzają się w jego przypadku. Autor prezentuje również czterotygodniowy program modyfikacji własnego umysłu na taki, który odpowiadałby wymarzonej przyszłości jej posiadacza. Dodatkowym narzędziem jakie daje nam autor są medytacje, które ułatwią wprowadzenie kluczowych zmian w życiu.

To nie książka, która zawiera techniki zapamiętywania. To książka, dzięki której dowiesz się jak zmienić swoje życie. Poprawiając pracę swojego mózgu, przywrócisz wiarę we własne możliwości, a co za tym idzie twoje poczucie własnej wartości diametralnie wzrośnie. Odrzuć złe nawyki, rozpocznij zdrowy tryb życia i ciesz się nową – lepszą przyszłością!

Jak się zmotywować, czyli słowa uznania od największych ekspertów

Wymień umysł na lepszy model to potężna mieszanka najnowszych odkryć nauki i ich praktycznego wykorzystania, przedstawiona w postaci doskonałej recepty przydatnej w codziennym życiu

– Gregg Braden bestsellerowy autor Kod Boga. Boski pierwiastek w każdym z nas czy Boska matryca.

Napisany przez doktora Joe Dispenzę zajmujący i niezwykle przystępny podręcznik, który pozwoli ci zreorganizować swoją sieć mentalno-emocjonalną, zawiera proste, choć potężne przesłanie: twoje dzisiejsze myśli decydują o twym jutrzejszym życiu.

 – Lynne McTaggart autorka bestsellerów Eksperyment intencjonalny oraz Więź. Odkryj połączenie między Tobą a resztą świata.

Dr Joe Dispenza daje nam podręcznik, który uczy, jak stać się boskim stwórcą! Sprawia, że nauka o mózgu nabiera wymiaru praktycznego; pokazuje nam, jak wyzwolić się ze szponów własnych emocji i wieść życie w szczęściu, zdrowiu i obfitości, a także, jak w końcu wyśnić swoją rzeczywistość. Czekałem na tą książkę od dawna!

– dr Alberto Villoldo autor bestselleru Aktywuj pełną moc mózgu

Lepszy mózg – lepsza przyszłość!

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ