Karty uzdrawiająca moc archanioła Rafaela + książka - Okładka książki

Karty uzdrawiająca moc archanioła Rafaela + książka

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-445-2;
 • Cena katalogowa: 69.60 zł;
 • Ilość stron: 120;
 • Oprawa: pudełko;
 • Format: 10 x 14;
 • Data ostatniego wydania: 2010;
 • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Archanioł Rafael – specjalista od zdrowia

Jeśli chodzi o anioły, to każdego z nich możesz poprosić o pomoc w dowolnej sprawie. Archanioł to ktoś w rodzaju osobistego menadżera naszych własnych aniołów stróżów, a każdy z nich ma swoją specjalizację. Dziedziną, którą zajmuje się Archanioł Rafael jest zdrowie – jego imię oznacza „ten, który uzdrawia” i jest on pełen bezwarunkowej miłości. Działa na dwóch płaszczyznach: doradza profesjonalnym i uczącym się uzdrowicielom oraz pomaga wszelkim chorym istotom, zarówno ludziom, jak i zwierzętom. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że pomoże on każdemu, kto go wezwie. Taka terapia anielska na wyciągnięcie ręki.

Doreen Virtue – specjalistka od kontaktów z anielskim światem

Ta niesamowita osoba to bestsellerowa autorka książek i talii wróżebnych oraz jasnowidząca doktor psychologii. Prowadzi warsztaty na całym świecie. Uczy pozytywnego myślenia, medytacji i wprowadza w świat aniołów. Wielokrotnie gościła w Oprah, The View, Good Morning America i wielu innych popularnych programach. W tej publikacji przedstawia sylwetkę i moc Archanioła Rafaela oraz pokazuje jednocześnie, co zrobić by zapewnić sobie jego pomoc w trudnych chwilach.

Karty archanielskie pomogą Ci w kwestiach zdrowia

Archanioł Rafael przekazuje porady przez wpływanie na intuicję, przywoływanie myśli, snów, znaków lub wizji. Wskazówki dotyczące zdrowia są bardzo różnorodne: możesz dowiedzieć się, że w Twojej diecie jest za dużo kofeiny, że Twój organizm potrzebuje detoksykacji lub, że otrzymane wyniki badań trzeba skonsultować z innym lekarzem.

Możesz uzdrawiać siebie i innych

Te karty to anielska uzdrawiająca moc i niezastąpione narzędzie współpracy z Archaniołem – pierwsze na rynku, pomagające w kontakcie z Rafaelem. Ich wyjątkowość tkwi w tym, że dotyczą nie tylko rozwoju duchowego, ale głównie zdrowia, uzdrawiania siebie i innych, a ich dodatkowym atutem jest przepiękne wydanie: złocenia oraz pełne mocy i ciepła ilustracje. Z kartami możesz pracować na wiele sposobów (kilka podanych jest w podręczniku dołączonym to talii, ale możesz opracować też własne). Karty możesz też łączyć z innymi taliami np. „Przesłania aniołów”, „Cuda Archanioła Michała”, przez co rozszerzysz zakres uzyskiwanej pomocy. Każda karta zawiera podstawowe znaczenie i modlitwę do Archanioła, a w przewodniku znajdziesz dodatkowe sugerowane interpretacje. Więcej na temat Archanioła znajdziesz w książce „Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela”.

Od teraz jego uzdrawiająca moc już zawsze będzie z Tobą

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ