Runy magia i moc – 24 karty + książka - Okładka książki

Runy magia i moc – 24 karty + książka

Karty runy

  • ISBN: 978-83-8171-349-8;
  • Cena katalogowa: 99.90 zł;
  • Ilość stron: 64;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: III - zmienione;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Już dziś poznaj magiczną moc run

Fehu, Uruz, Ansuz, Algiz, Mannaz, Dagaz… Jeśli dotąd nie poznałeś magii wróżenia, te nazwy run i ich symbolika z pewnością brzmią i wyglądają tajemniczo. Jeśli zaś interesujesz się astropsychologią i wróżeniem, a także pracowałeś z runami wcześniej, doskonale orientujesz się w znaczeniach tych magicznych symboli, które od wieków pomagają człowiekowi w pogłębieniu wiedzy o nim samym. Runy, dzięki swej niezwykłej mocy pozwalają na duchową wycieczkę do wnętrza duszy, jak również tłumaczą mechanizmy świata rzeczywistego. Runy z zestawu Runy magia i moc umożliwią Ci odkrycie dowolnej tajemnicy przeszłości, teraźniejszości czy przyszłości. Nie ma sekretu, którego nie byłby w stanie przejrzeń runy, podobnie jak nie istnieje problem, którego nie mogłyby rozwiązać. Zawierz astropsychologii.

Runy magia i moc to wyjątkowy zestaw kart i książki

Ludzie na całym świecie korzystają z daru Odyna, by poznać swoją przyszłość, podjąć kluczowe decyzje lub po prostu poznać siebie. Teraz i Ty również masz możliwość odkrycia tego, co przyniesie Ci los. Jeśli masz zamiar zacząć pracę z nimi, skorzystaj z takich kart, które łatwo Cię wprowadzą Cię w runiczne wróżby, a jednocześnie umożliwią czerpanie prawdziwej przyjemności z korzystania z nich. Skorzystaj z tych pięknie wydanych kart, które opracował Robert Lichodziejewski, twórca najpiękniejszej polskiej talii Tarota. I zajrzyj za zasłonę czasu, by poznać przyszłość. Wartym podkreślenia jest fakt, że konsultację merytoryczną symboliki kart przeprowadziła Monika Burzyńska, która specjalizuje się m.in. w badaniu starożytnych futharków runicznych.

Z łatwością zinterpretujesz każdą kartę dzięki kompletowi Runy magia i moc

Każda z 24 kart z tego wyjątkowego zestawu jest przepełniona runicznym przekazem. Ilustracje te nie tylko zachwycą i uprzyjemnią pracę z kartami, ale jednocześnie ułatwią zapamiętanie znaczenia i nazw poszczególnych run. Żadna kreska, kropka czy symbol nie zostały na nich zamieszczone przypadkowo, dzięki konsultacji merytorycznej Moniki Burzyńskiej. Dzięki dołączonej do talii instrukcji w formie książeczki szybko poznasz magiczny świat run. Wróżenie stanie się Twoją przyjemnością.

Runiczna wróżba na co dzień

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ