Złoty Tarot – 78 kart + książka

Karty Tarota

 • ISBN: 978-83-8301-075-5;
 • Cena katalogowa: 199.90 zł;
 • Ilość stron: 108;
 • Oprawa: pudełko;
 • Format: 10 x 14 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2022;
 • Nr wydania: II - dodruk;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Wróżenie z kart Tarot – dla kogo?

Jesteś na życiowym zakręcie? Masz problem i szukasz wskazówek, jak go rozwiązać? Chcesz się dowiedzieć czegoś na temat swojej przyszłości? A może po prostu zawsze marzyłeś o tym, żeby zgłębić wróżenie z kart Tarot? Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań jest twierdząca, ten zestaw jest dla ciebie. Złoty Tarot to talia 78 pięknie wydanych kart. Cechuje je wyjątkowa, przemawiająca do wyobraźni szata graficzna. Publikacja jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Piękne rysunki pomogą ci lepiej zrozumieć symbole Tarota. Jeśli jesteś profesjonalistą, twoje wprawione oko z pewnością wychwyci niuanse, jakimi cechują się karty. Początkujący tarocista z kolei zachwyci się ucztą dla zmysłów, jaką jest każda z ilustracji. W zestawie znajduje się też podręcznik zawierający najważniejsze informacje na temat wróżenia z kart. Znajdziesz tam przydatne wskazówki dotyczące pracy z kartami. To szczególnie ważne dla osób, które dopiero chcą się nauczyć wróżyć z kart Tarota.

Wróżenie z kart Tarot – najczęstsze pytania

Autorami podręcznika Złoty Tarot są Tarocistka Magda oraz Wróżbita Soleil, wybitni znawcy Tarota. W swojej codziennej pracy pomagają ludziom szukającym drogowskazu na przyszłość. Starają się też wzbudzać nadzieję na lepsze jutro. Wróżenie z kart jest ich życiową pasją. W książce przekonują, że tajniki Tarota może poznać każdy. Znajdziesz tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Autorzy wyjaśniają, ile czasu musi minąć, byś mógł wróżyć z kart Tarota. A także o co można pytać karty, jak je przechowywać, tasować i jakich rozkładów Tarota używać. Z podręcznika dowiesz się również, kiedy stawianie kart Tarota jest dozwolone, a kiedy nie.  Co zrobić, gdy zgubisz kartę i którą ręką wybierać karty.

Na czym polega wróżenie z kart Tarot

Zanim zaczniesz, musisz najpierw poznać budowę Tarota. Z podręcznika dowiesz się, czym są Arkana Wielkie (22 karty) i Arkana Małe (56 kart). A także dlaczego te pierwsze nazywa się Wielkimi Tajemnicami. Tarocistka Magda wyjaśni ci, jaki sens mają symbole Tarota. A także wiążące się z nimi negatywne aspekty. Wszystkie karty są w podręczniku dokładnie opisane i zilustrowane. Dzięki temu bez trudu znajdziesz interesujące cię informacje. Autorzy zachęcają jednak, by zastanowić się nad własną interpretacją ich nazewnictwa. Im większe będzie twoje doświadczenie, tym łatwiej ci to przyjdzie. Nauka Tarota przebiega bowiem podobnie do każdego innego procesu uczenia się. Wymaga czasu i zaangażowania. Przekonasz się jednak, że poznawanie przyszłości za pomocą Złotego Tarota jest fascynujące. Także z uwagi na urodę, którą wyróżniają się te karty. Dodatkowym ułatwieniem w poznawaniu tajemnic przyszłości są komentarze Wróżbity Soleil. Stanowią one cenną interpretację Arkanów Wielkich i podpowiedź, jak wróżyć z kart Tarota.

Dlaczego warto skorzystać ze Złotego Tarota?

 • nauczysz się, jak szukać wskazówek co do przepowiadania przyszłości
 • zdobędziesz wiedzę przekazaną przez wybitnych znawców Tarota
 • zyskasz do pracy wyjątkowej urody karty
 • dzięki podręcznikowi zdobędziesz dostęp do informacji na temat symboliki kart czy też rozkładów

Złoty Tarot – bezcenna wróżba

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ