Kwantowa więź

Od fizyki do cudów

  • ISBN: 978-83-7377-562-6;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 117;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Jakie są Twoje więzi?

Świat jest pełen niewyjaśnionych zjawisk natury, których nie udało się dotychczas wyjaśnić naukowcom. Jak to możliwe, że matka wie, że coś złego przytrafiło się jej dziecku, zanim ktokolwiek ją o tym poinformuje? W jaki sposób instynktownie wyczuwamy, kto dzwoni, zanim podniesiemy słuchawkę? Na te i wiele innych pytań odpowiada książka, która na zawsze odmieni Twoje spojrzenie na więzi międzyludzkie.

Coś więcej niż tylko przeczucie

Jeśli posiadasz rodzeństwo, jesteś matką lub masz bardzo bliskiego przyjaciela, z pewnością nie raz odczuwałeś, kiedy wpadali w kłopoty, byli chorzy lub przeżywali miłosne zawody. Czy to tylko Twoja nad wyraz rozwinięta intuicja i dobra znajomość tych osób czy może jest to coś zupełnie innego? Okazuje się, że prawda może być nieco inna niż myśleliśmy, a to co łączy nas i innych, o wiele potężniejsze. O tym, co kryje się za współodczuwaniem uczuć i emocji, dowiesz się niniejszej publikacji.

Wszyscy jesteśmy połączeni

Ujawnia ona prawidłowości fizyki kwantowej w oparciu o doświadczenia braci bliźniaków – Charliego i Jacka Franklinów. W dzieciństwie doskonale wyczuwali oni, kiedy drugi z nich znajdował się w niebezpieczeństwie, był smutny lub bardzo szczęśliwy. W dorosłym życiu każdy z braci wybrał odmienną ścieżkę. Jack pozostał w rodzinnym mieście, podczas gdy Charlie zaciągnął się do armii i został wysłany do Afganistanu. Po tym jak Jacka nawiedza przeczucie, że coś zagraża jego bratu, próbuje nawiązać z nim kontakt. Pomaga mu w tym nauczyciel fizyki, który rzuca nowe światło na łączącą ich więź oraz połączenia, które są zbudowane pomiędzy ludźmi na całym świecie.

Poznaj techniki, które oferują autorytety

Dzięki tej publikacji dowiesz się, czym są więzi kwantowe i nauczysz się korzystać z tego daru jakim obdarzyła nas natura. Zrozumiesz, dlaczego nie można lekceważyć przeczucia, jakie nawiedza nas w odniesieniu do najbliższych. Książka ta stanowi wspólny projekt dwójki nieszablonowych pisarzy. Gregg Braden to bestsellerowy autor New York Timesa, który jest uważany za światowego pioniera łączenia nauki z duchowością. Lynn Lauber opublikowała kilka własnych książek, a także współpracowała z wieloma wybitnymi autorami. Jej eseje ukazały się w The New York Times. Poznaj znakomitą opowieść o kwantowych więziach, w których tkwi każdy z nas, ale niewielu jak na razie nauczyło się z nich świadomie korzystać.

Poznaj związek pomiędzy nauką a potęgą ludzkich uczuć

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ