Joga wzmacniająca czary

Proste asany, które spotęgują twoje zaklęcia, zwiększą intuicję i ułatwią podróże astralne

  • ISBN: 978-83-8301-052-6;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
10
0

Joga, czary i magia – co mają wspólnego?

Joga to znacznie więcej, niż terapia – rozciąganie i przyjmowanie różnych pozycji. Zdanie to nabiera jeszcze większego znaczenia, kiedy łączy się ją z magicznym i fizycznym treningiem wiedźmy. Do wykonania każdej asany niezbędny jest energetyczny wkład. Dopiero wtedy można powiedzieć, że praktykuje się jogę.

W każdej asanie zachodzi dynamiczna wymiana pomiędzy rozciąganiem a spinaniem. Jest to próba zachowania równowagi pomiędzy przeciwieństwami, to z kolei generuje energię. Kiedy bierzesz wdech, rozszerzają się twoje płuca i klatka piersiowa. Przytrzymując go w twoim ciele wytwarza się ciepło. Na pewno dostrzegasz, że te implikacje energetyczne są konieczne także, aby osiągać sukcesy w magii. Poprzez generowanie ciepła, rozjaśnia się ciało astralne, gdyż światło i ciepło są różnymi aspektami żywiołu ognia. Kiedy robisz wydech i wypuszczasz energię, ochładzasz ciało i wywołujesz w sobie poczucie spokoju i relaksu.

Joga i magia są jak siostry, które mogą się wzajemnie wspierać

Dlaczego? Dodanie magii do jogi powoduje, że osoby praktykujące rozwijają się szybciej, a wzmocnienie magii jogą pozwala wiedźmom na efektywniejszy rozwój zdolności. Pogłębia to ich duchowe doświadczenia. Dlatego nie czekaj dłużej i poświęć się rozwijaniu swoich magicznych umiejętności oraz praktyk duchowych, a później używaj ich w rytuałach, zaklęciach i czarach! Moc umysłu jest tutaj niezbędna. Pamiętaj jednak, że kiedy osiągniesz już sukces i komfort, jako mądra wiedźma wejdziesz na wielką drogę prowadzącą do prawdziwej ciebie, Wyższego Ja, tak, jak robią to jogini.

Zrób pierwszy krok i wejdź na matę

To naprawdę proste, gdy twoim nauczycielem jest Casey Giovinco, który od ponad dwudziestu lat z powodzeniem łączy jogę z magią. W swojej książce odkrywa przed tobą nie tylko niezwykle ciekawą historię jogi i jej funkcję jako terapii ciała, ale również odwieczne powiązanie z magią. Przedstawia ponad sześćdziesiąt asan i odpowiadającym im ilustracji, które pomogą ci rozwinąć osobistą moc, równowagę, długowieczność, uzdrowienie i pewność siebie. Dzięki tym pozycjom i sekwencjom obudzisz swoją intuicję i połączysz się z wyższym ja. Dowiesz się jak okiełznać żywioły i wykorzystać je podczas sesji jogi. Ale to nie wszystko!

Jak oczyścić i odblokować czakry dzięki jodze?

Autor zwraca również uwagę na unikalne centra energetyczne, które znajdują się w twoim ciele, to czakry. Jest ich siedem: czakra podstawy, czakra sakralna, splotu słonecznego, serca, gardła, trzeciego oka i czakra korony. Pełnią niezwykle ważną funkcję, ponieważ odbierają, magazynują i oddają energię życiową, by twój organizm działał prawidłowo. Prawdopodobnie nie raz słyszałeś pytanie o to, jak odblokować czakry lub w jaki sposób je oczyścić i aktywować. Zdrowie czakr jest niezwykle ważne, ponieważ blokady energetyczne mogą mieć zgubne skutki nie tylko dla twojego ciała i psychiki, ale również praktykowania magii.

Giovinco odkryje przed tobą czym są czakry, gdzie są zlokalizowane oraz jakie funkcje pełni każda z nich. Podpowie ci w jaki sposób odblokować czakry i je oczyścić. A wszystko to z pomocą jogi, medytacji, mudr, wizualizacji i szczypty magii. Dzięki temu zyska nie tylko twoja praktyka jogi, ale również wzmocni się siła twojej magii, a w związku z tym również i zaklęć oraz odprawianych rytuałów.

Wszystko co musisz wiedzieć o magii na macie!

Ta książka stanowi idealne skrzyżowanie czarów i jogi. Dzięki temu praktycznemu poradnikowi po asanach i oddychaniu nie tylko wzmocnisz swoje ciało, ale również magiczne umiejętności! Odkryj sekwencje jogi połączone z magicznymi zaklęciami i rytuałami. Poznaj asany, które pomogą ci rozwinąć osobistą siłę i jasnosłyszanie, a także osiągnąć uzdrowienie, długowieczność, równowagę i rozpocząć przygodę z podróżami astralnymi. Dowiedz się, jak dzięki jodze wzmocnić się przed czarodziejskim esbatem lub przesileniem zimowym.

„Bardzo zręczna integracja zarówno filozofii jogi, jak i praktyki z nie tylko magiczną perspektywą, ale także światopoglądem Czarownicy. Cenny przewodnik dla Czarownic, które znalazły się splecione z obydwoma systemami i starają się lepiej zrozumieć, w jaki sposób są ze sobą powiązane. Casey zakorzenia dobrze zbadaną historię i filozofię poprzez swoje własne doświadczenia jako jogina i maga. Pokazuje w jaki sposób te dwie praktyki przynoszą sobie nawzajem korzyści i jak czarownica może umieścić jogę w kontekście naszych świętych pór roku i cykli”.

—Christopher Penczak, autor

Joga, która wzmocni twoje zdolności magiczne!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ