Kryształy dla czarownic

Zaklęcia, rytuały i obrzędy z wykorzystaniem magii kamieni

  • ISBN: 978-83-8301-020-5;
  • Cena katalogowa: 54.90 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
10
0

Przenieś swoje czary na wyższy poziom – wykorzystaj magię kamieni!

Od zarania dziejów kryształy fascynują ludzi, odgrywając znaczące role zarówno w świecie naukowym, jak i duchowym. Niektórzy postrzegają kryształy jako czysto materialne przedmioty przyjemne dla oka. Natomiast inni wierzą, że posiadają one magiczne właściwości, których nie można wyjaśnić. Te pozornie przeciwstawne poglądy spotykają się, gdy połączy się ze sobą kryształy i czary. Dostrzegamy ich piękno, ale wierzymy również, że przechowują w sobie energię. Magia kamieni jest potężna, a dzięki tej książce odkryjesz, w jaki sposób wykorzystać ją do wzmocnienia swoich czarów, zaklęć i odprawianych rytuałów. Twoją przewodniczką po magicznych kamieniach będzie Eliza Mabelle, która praktykuje czary od dzieciństwa.

Najlepszy przewodnik po magii kamieni

Czy wiesz, że noszenie kawałka bursztynu potęguje magiczne moce czarownicy? Agat to doskonały kamień ochronny. Umieść go w pokoju dziecięcym, by chronić dzieci przed strachem i koszmarami. Jeśli chcesz wzmocnić swoje zaklęcia miłosne i przyciągające, pamiętaj by użyć granatu. Lapis lazuli z kolei zwiększy twoje zdolności parapsychiczne i połączenie ze światem duchów. Jaspis to doskonały kamień uzdrawiający, dlatego pamiętaj o nim stosując zaklęcia przywracające zdrowie. W tej książce znajdziesz ponad 130 kryształów i kamieni szlachetnych wraz z opisem ich magicznych właściwości, a także informacjami o ich pochodzeniu czy powiązaniach z czakrami. Autorka podpowie ci, jak wybrać i pozyskać kryształy oraz dopasować je do własnej praktyki. Dowiesz się również, na czym polega pielęgnacja kamieni, ich oczyszczanie czy energetyzowanie. To know-how pracy z magicznymi kamieniami!

Poznaj 50 zaklęć, rytuałów, obrzędów i innych magicznych praktyk

Jak widzisz, kryształy, kamienie szlachetne i minerały posiadają w sobie potężną energię. Dzielą tę samą siłę życiową, co każda roślina, zwierzę i element kosmosu. Autorka nazywa ją Duchem. Duch to energia, z której korzystają czarownice w swojej magii. Dlatego włączanie kryształów do zaklęć i rytuałów przychodzi czarownicom w sposób naturalny. Istnieje jednak pewien rodzaj dodatkowego energetycznego impulsu, który mogą dostarczyć tylko te niesamowite kamienie. Gdy ich dotkniesz, mogą wywoływać potężne uczucia i energię, zwiększając twoje zestrojenie z zaklęciem lub inną magiczną praktyką. Autorka odkrywa przed tobą ponad 50 zaklęć, rytuałów i obrzędów z użyciem kamieni magicznych. Eliksir przyciągający miłość z jadeitem, różowym agatem, kwarcem i jaspisem. Kryształowa siatka dobrobytu z kwarcem i pirytem. Zaklęcie powstrzymujące plotki, w którym wykorzystasz beryl. Amulet ochronny ciała, umysłu i duszy, do stworzenia którego będziesz potrzebować najlepszego kamienia ochronnego, jakim jest agat, chalcedon i ametyst. To tylko kilka praktycznych przykładów, które znajdziesz w tej książce!

Kamienie ochronne, uzdrawiające, wzmacniające i nie tylko. Wypróbuj magię kamieni już teraz!

Zaklęcie odwracające klątwy

Nie musisz znać całego sabatu czarownic, aby zostać przeklętym. Chociaż jest całkiem możliwe, że ktoś posłał w twoją stronę zgubną magię, wówczas możesz wykonać to zaklęcie. Albo wtedy, gdy po prostu masz pecha lub gdy czujesz się szczególnie dotknięty przez czyjeś negatywne uczucia.

Przygotuj:

1 czarny kamień onyksowy

1 kadzidełko

Małe lusterko

Wachlarz

1. Jeśli to możliwe, zanieś swoje materiały do ogrodu, gdzie nikt ci nie będzie przeszkadzał.

2. Wzmocnij swój onyks w zdolność odwracania przekleństw i złej woli.

3. Usiądź wygodnie i umieść onyks przed sobą. Zwróć uwagę na jego ciemną, tajemniczą powierzchnię i wizualizuj jego odbijającą energię, jak odpycha wszystkie wysyłane na nią wibracje.

Będzie on z tobą podczas tego zaklęcia, aby dodać swoją moc powstrzymującą klątwę do twojej pracy.

4. Zapal kadzidełko i umieść je w ziemi lub chwyć i trzymaj między sobą a onyksem.

5. Odwróć lustro od siebie, aby odbijało dym z kadzidła. Możesz to zrobić, opierając go o coś lub umieszczając je w ziemi. To lustro odbija od siebie całe światło i energię, a tym samym utrzymuje je z dala od ciebie.

6. Używając wachlarza, zacznij rozwiewać dym kadzidła daleko od siebie. Powiedz: Odsyłając ten dym, odrzucam wszelkie klątwy. Niech zło odejdzie.

7. Wypal całe kadzidełko, ciągle rozwiewając od siebie dym. Dym reprezentuje klątwę i zwracasz ją nadawcy.

8. Przez cały czas trwania zaklęcia bądź świadomy obecności czarnego onyksu i ochronnej energii, którą emituje. Zauważysz, że dym nie wydaje się dotykać kamienia, ponieważ onyks odpycha klątwę, którą reprezentuje dym.

9. Kiedy kadzidło wypali się, weź onyks i lustro i odejdź z tego miejsca, wiedząc, że udało ci się uniknąć klątwy.

Noś onyks ze sobą lub umieść go na parapecie swojego domu, aż poczujesz, że klątwa została zdjęta. Jeśli musisz wykonać to zaklęcie w pomieszczeniu, otwórz okno.

Recenzje książki Kryształy dla czarownic

„Tytuł może brzmieć Kryształy dla czarownic, ale zasługuje na miejsce na półce każdego energetyka czy entuzjasty kryształów. Zwięzły, ale wyczerpujący, łatwy do odczytania dokument Elizy Mabelle zawiera bogactwo informacji na temat znanych, jak i mniej znanych kryształów w użyciu. Hojny zbiór zaklęć na końcu obejmuje również wszelkie intencje lub sytuacje, które zarówno początkujący, jak i doświadczony praktykujący mogą pragnąć lub napotkać. W sumie prawdziwa perełka!”

— Kate K. Foxwell, właścicielka/główna czarownica w Fallawake Magical Arts

„W Kryształach dla czarownic Eliza Mabelle zapewnia głębokie zrozumienie kryształów i ich wykorzystania w rzemiośle, z których każdy praktykujący, początkujący lub weteran, będzie mógł skorzystać. Oczywiste jest, że ta książka była pracą z miłości stworzoną z lat doświadczeń i badań, która została następnie zwieńczona absolutnie oszałamiającą sztuką. To pozycja obowiązkowa dla każdego praktyka!”

— Bee Reckless, mistrz nauczycielki Reiki, minister międzywyznaniowy, właściciel firmy Magick & Macabre Co

„To świetny sposób na naukę pracy z kryształami i kamieniami. Pierwsza część obejmuje podstawy, w tym czyszczenie i ładowanie. Kryształy są profilowane obrazem, opisem i pochodzeniem, wraz z powiązanymi centrami energetycznymi, innymi kryształami, z którymi dobrze współpracują, magicznymi właściwościami oraz praktycznymi sugestiami i wskazówkami. Druga połowa to praktyka zawierająca instrukcje dotyczące zaklęć i rytuałów, od obfitości po samoopiekę”.

— Antygona Walsh

Wzmocnij swoją magię mocą kryształów!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ