Kompletna księga magicznych korespondencji

Ponad 500 zaklęć i rytuałów z wykorzystaniem roślin, minerałów, bóstw, Zodiaku, run, Tarota, liczb i wielu innych

  • ISBN: 978-83-8301-568-2;
  • Cena katalogowa: 109.10 zł;
  • Ilość stron: 624;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,50x24;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Magiczne korespondencje, które wzmocnią twoje intencje

Pomyśl o magicznych korespondencjach jak o swoistych wzmacniaczach zaklęć. Aby łatwiej uzmysłowić, czym są korespondencje, wyobraź sobie, że twoje zaklęcie jest strzałą. Wypuszczasz ją w przestrzeń wszechświata, w kierunku wybranego przez siebie celu. Trzy rzeczy mogą poprawić celność tego strzału. Przede wszystkim cechy fizyczne strzały, takie jak rodzaj drewna, z którego jest wykonana, czy rodzaj piór tworzących lotki, następnie umiejętności techniczne strzelca i w końcu losowe warunki środowiskowe, takie jak pogoda. Magiczne korespondencje mieszczą się w tej pierwszej kategorii. To specyficzne cechy, które wzmacniają skuteczność zaklęcia. W tej książce znajdziesz korespondencje na wiele dziedzin życia, zdrowie, miłość, sukces, pieniądze. Dysponując właściwymi wzmacniaczami i odpowiednimi umiejętnościami w dziedzinie rzucania zaklęć zwiększysz prawdopodobieństwo, że twoje zaklęcie trafi do zamierzonego celu, omijając wszystkie ewentualne przeszkody istniejące we wszechświecie, które mogą zablokować twoje intencje.

Kryształy, kamienie szlachetne, magiczne rośliny, kolory – poznaj siłę korespondencji

Wzmacniacze zaklęć to rzeczy o bardzo silnej symbolice. Nazywamy je korespondencjami, ponieważ każda z nich ma określone znaczenie korespondujące z przeznaczeniem zaklęcia. Odpowiednia korespondencja będzie wspierała związany z nią rodzaj zaklęcia. Weźmy kolor dla przykładu. Biel symbolizuje czystość zaś czerwień pasję. Podczas rytuału oczyszczania twój ołtarz powinien być przykryty białym płótnem z ustawionymi na nim białymi świecami. Jeśli zaś twoim zamiarem jest wzmocnienie libido, te same elementy ołtarza powinny być w czerwonym kolorze. Pomyśl o korespondencjach jak o składnikach przepisu kulinarnego. Stosując właściwy rodzaj korespondencji, zgodny z intencją twego zaklęcia, poprawiasz jego efektywność.

Niektóre korespondencje, takie jak kryształy czy kolory, mogą być stosowane w formie fizycznych akcesoriów umieszczanych na ołtarzu. Aby wzmocnić skupienie oraz wiarę w skuteczność rytuału. Inne, takie jak obliczenia astrologiczne czy fazy Księżyca, pozwalają wchodzić w interakcję z aspektami zewnętrznego wszechświata, co bez użycia korespondencji mogłoby pozostawać poza naszym zasięgiem. Kryształy, kamienie szlachetne czy magiczne rośliny również wzmacniają korespondencje i przyspieszają osiągnięcie celów.

Jak korzystać z magicznych korespondencji?

Magiczne korespondencje pomogą ci w skupieniu intencji i ukierunkowaniu energii. Z jednej strony korespondencje wiążą cię z przeszłością i tym samym pozwalają połączyć się ze starożytnymi mitami i bóstwami. Za pomocą korespondencji połączysz swoje idee, przekonania i energię oraz nadasz głębszego psychologicznego znaczenia swoim rytuałom i zaklęciom. Korespondencje funkcjonują jak klucze do odblokowania energetycznych potencjałów, które pomogą ci w utrzymaniu intencji. Wykorzystanie korespondencji pozwoli ci ucieleśnić zarówno fizyczną, jak i symboliczną energię. Dostarczą środków do połączenia światów, widzialnego z niewidzialnym. Magia wykorzystuje związek pomiędzy świadomością (poznaniem), informacją (istnieniem) oraz energią (działaniem).

Typowe magiczne korespondencje dzielą się na następujące kategorie:

Czas: Pozycje gwiazd i planet, dni tygodnia, fazy Księżyca, pory dnia oraz pory roku łączą się z tym, kiedy zaczynasz i kiedy kończysz zaklęcie. Ważne jest również jakiego rodzaju zaklęciami posługujesz się w różnym czasie.

Magiczne rośliny: Znaczenie ziół i kwiatów przekłada się na ich stosowanie w olejkach, naparach i kadzidłach podczas twojej pracy z poszczególnymi typami zaklęć.

Kryształy, kamienie szlachetne: Symbolika kamieni i kryształów noszonych lub umieszczonych na ołtarzu wzmacnia różne rodzaje twoich zaklęć.

Kolory: Wszystkie kolory mają swoją symbolikę i stanowią najbardziej podstawowe oraz najpotężniejsze korespondencje, jakie możesz wykorzystać.

Żywioły: Ziemia, ogień, woda i powietrze korespondują z określonymi rodzajami zaklęć, które samodzielnie możesz stworzyć.

Jak korzystać z magicznych korespondencji podczas pracy z zaklęciami?

Minimalnym wymogiem podczas rzucenia zaklęć jest wykorzystanie siły woli i wizualizacji do nagromadzenia energii. Gdy odpowiednio ukierunkujesz energię, a następnie wyzwolisz ją w postaci nośnika intencji, twoje marzenia zaczną się spełniać. Ta książka daje ci możliwość udoskonalenia twoich zaklęć. Niewiele czarownic posiada umiejętność rzucania zaklęć, bazując jedynie na sile własnego umysłu,  bez korzystania z jakichkolwiek fizycznych akcesoriów czy wzmocnień. Twoje czarostwo jest sztuką odczuwania i pozbawione korespondencji może wydawać się niekompletne.

Magiczne korespondencje pomogą ci osiągnąć każdy cel

Oprócz rytualnych zastosowań magicznych korespondencji, możesz wplatać je w swoje życie poprzez proste, codzienne rzeczy, od biżuterii czy kolory ubrań, po rośliny lub inne przedmioty, którymi się otaczasz. W ten sposób twoja intencja pozostanie silna, a magia zawsze obecna. Ta publikacja zachęci cię do odkrywania i testowania różnych wyjątkowych sposobów na łączenie korespondencji, które będą wzmacniały i wspierały twoją magię, ale też wzbogacały swoje życie.

Odkryj korespondencje i spełnij każde swoje marzenie

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ