Naładuj swoje czakry

Jak pozyskać energię, by pełniej żyć na poziomach fizycznym, psychicznym, seksualnym i duchowym

  • ISBN: 978-83-8171-158-6;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 384;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Jak naładować czakry?

Na pewno nie raz odczuwałeś spadek energii, który powstrzymywał Cię przed osiągnięciem swoich celów. Jednak nie rozumiałeś skąd bierze się ta nagła niemoc. Dzięki tej publikacji dowiesz się że ta energia, to życiowa siła, ładunek który przepływa przez czakry, centra energetyczne rozmieszczone w Twoim ciele. Zrozumiesz, że pozytywny ładunek popycha Cię do podejmowania wyzwań. A zablokowany, utrudnia życie, wprowadza chaos i powoduje choroby. Jeśli wykorzystasz proste techniki zawarte w tej książce nauczysz się kontrolować swój ładunek energetyczny. Nie tylko, dowiesz się jak naładować swoje czakry ale jak ukierunkować przepływ pozytywnej energii. W rezultacie pokonasz blokady energetyczne i odniesiesz sukces.

Ćwiczenia na przepływ energii i oczyszczające czakry

Dr Anodea Judith jest znaną na całym świecie myślicielką i duchową nauczycielką. Uważana jest również za największą amerykańską ekspertkę od czakr. Ta publikacja, stanowiąca zwieńczenie jej dotychczasowej działalności, umożliwi Ci samodzielne skorzystanie z wiedzy zarezerwowanej dotychczas tylko dla uczestników prowadzonych przez nią kursów. Dzięki prostym instrukcjom, będziesz mógł bezpiecznie w zaciszu własnego domu, wykonać ćwiczenia na przepływ energii i skorzystać z praktyk oczyszczających czakry.

Naucz się kontrolować swoją energię

Książka stanowi ogromny wkład w rozwijającą się dziedzinę medycyny energetycznej. Dzięki niej dowiesz się, czym jest ładunek energetyczny i jaka jest jego rola w Twoim życiu. Jednocześnie zrozumiesz w jaki sposób jakość ładunku wpływa na Ciebie i Twoje otoczenie. Co więcej, dowiesz się jak osiągnąć stan równowagi energetycznej. W ten sposób unikniesz „przeładowania” i rozładowania”, a w konsekwencji będziesz podejmował właściwe decyzje. Autorka wymienia czynności, które pozwolą Ci dostarczyć energię z zewnątrz między innymi poprzez oddychanie, jedzenie czy odpoczynek. Dzięki tappingowi, będziesz mógł rozładować nadmiar ładunku, zneutralizować negatywne myśli i uczucia, i nadać im nową jakość.

Dzięki tej książce dowiesz się jak naładować czakry, ale również jak:

– rozpoznać swój ładunek i odnaleźć przyczyny jego zablokowania,
– wykorzystać typowe czynności, które ładują bądź rozładowują,
– wykorzystać wyższe i niższe stany załadowania,
– utrzymywać równowagę między wewnętrznym i zewnętrznym ładunkiem,
– dokonywać autodiagnozy swojego poziomu energii,
– korzystać z tappingu ładunku,
– zarządzać własną strefą komfortu i traumami,
– równoważyć czakry,
– skorzystać z energii kundalini
– wykorzystać ładunek seksualny i wzmocnić orgazm
– wyzwolić ładunek w ciele partnera
– pokonać lęk i depresję.

Pozytywnie się naładuj

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ