Skuteczne techniki kompleksowego uzdrawiania aury

Oczyszczające rytuały, wzmacniające afirmacje i inne proste praktyki do codziennej pielęgnacji aury

  • ISBN: 978-83-8171-685-7;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 184;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Monika Muszyńska
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Co to jest aura?

Dlaczego niektóre osoby obdarzasz zaufaniem nawet ich nie znając? Z jakiego powodu do innych czujesz niewyjaśnioną niechęć? Z książki dowiesz się, że dzieje się tak, ponieważ każdy człowiek jest otoczony energią, polem energetycznym, które wzajemnie na siebie oddziałują. Te subtelne pola energetyczne lub też bryza, to właśnie aura. Już starożytni mieli świadomość jej istnienia, np. opierając na aurze ajurwedyjski system uzdrawiania duchowego i energetycznego. Z książki dowiesz się, jak zobaczyć aurę swoją i innych osób. Odkryjesz jaki masz kolor aury oraz na czym polega jej równoważenie i uzdrawianie. Idealnie dopasujesz rytuały oczyszczające i terapie pielęgnujące aurę, by ją codziennie wzmacniać. Natomiast techniki mindfulness, afirmacje i wizualizacje stosowane codziennie pozwolą zadbać o zdrowie i równowagę twojego pola energetycznego. Odzyskasz energię i wigor do działania, oraz pozbędziesz dolegliwości, których konwencjonalna medycyna nie mogła wyeliminować.

Dlaczego tak ważne jest jak wygląda twoja aura?

Autor szczegółowo opisuje siedem warstw aury: eteryczną, emocjonalną, mentalną, astralną, niebiańską i keteryczną. Wszystkie są poparte czytelnymi grafikami. Każda aura ma swój własny kolor, kształt i przypisaną czakrę. Odpowiada też za twoje cechy osobowości. Jeśli więc potrafisz dostrzegać świat z szerszej perspektywy, widzisz i rozumiesz więcej, masz silną warstwę niebiańską. Natomiast gdy kierujesz się głównie rozumem, pozostawiając niewiele miejsca dla instynktu i emocji, masz rozbudowaną warstwę mentalną. Aby osiągnąć równowagę duchową i zdrowie fizyczne, powinieneś zadbać o każdą z siedmiu warstw.

Jaki kolor ma twoja aura i jak możesz ją odczytać?kolor aury

Zdrowa aura wibruje wszystkimi kolorami, napełniając cię energią, równowagą i zdrowiem fizycznym. Natomiast zaburzenia w przepływie energii w czakrach skutkują różnymi dolegliwościami fizycznymi, np. chorobami autoimmunologicznymi lub duchowymi i psychicznymi, takimi jak: depresja, lęki, agresja. Spłowiałe kolory oznaczają osłabienie energii, a ciemne lub mętne – blokady energetyczne. Skorzystaj z instrukcji, która, krok po kroku, pozwoli ci określić, którymi kolorami wibruje twoja aura. Zobaczysz, że ludzie o otwartym sercu, czerpiący radość z kontaktów z innymi, mogą mieć w swojej aurze dużą ilość różu; uzdrowicieli otacza dodatkowo fiolet i zieleń. U osób stale pogrążone w myślach i aktywności umysłowej zaobserwujesz aurę w przeważającym kolorze żółtym. Każdy kolor powinien pozostawać w równowadze. Ciemne czerwone plamy mogą oznaczać tłumiony gniew. Gdy zaś kolor jest tak ciemny, że prawie czarny, oznacza to długo tłumione i skumulowane uczucia, które będą wymagały kilku sesji oczyszczających i uzdrawiających aurę.

Jak zobaczyć kolor aury innych osób i jak ci to pomoże w relacjach?

Autorka podkreśla, że aby dostrzec subtelne energie otaczające ciało potrzeba zwolnić, zatopić się w odczuwaniu tu i teraz. „Odczuwanie” aury jest zdecydowanie prostsze niż widzenie, gdyż bazuje na emocjach, empatii i współczuciu. Ćwiczenie odczuwania i ćwiczenie z kulą energii pomoże ci rozwinąć umiejętności odczytywania emocji, myśli i uczuć, które stanowią pole auryczne.

Poznaj techniki i rytuały, które pomogą ci samodzielnie oczyścić i uzdrowić aurę?

Autorka podkreśla, że masz w sobie umiejętności samouzdrawiania. Trzeba je tylko odpowiednio aktywować. W książce zawarła zestaw sprawdzonych terapii i technik uzdrawiania duchowego i energetycznego, dzięki którym aktywujesz ten proces. Dym z białej szałwii, czyli smużenie, pozwala oczyścić aurę z negatywnych energii. Również napary i oleje ze świętych ziół stanowią doskonały wstęp do procesu oczyszczania. Dowiesz się też, które kryształy i kamienie wzmocnią czakry i konkretny kolor twojej aury. Autorka szczególnie poleca kąpiel oczyszczającą aurę, rytualne smużenie i reaktywację oraz oczyszczanie aury selenitem. Aby pozbyć się nadmiaru trudnych emocji, skorzystaj z ceremonii ognia dla uwolnienia emocjonalnego.

Dobierz najlepszy rytuał dla pielęgnacji i wzmocnij kolor aury

Dla codziennej pielęgnacji aury, oraz wzmocnienia skuteczności terapii uzdrawiania duchowego i energetycznego, niezwykle ważna jest praktyka uważności i wdzięczności. Pozwala ona wzmocnić związek ciała i ducha oraz zadbać o wewnętrzną równowagę. Techniki mindfulness są stosowane od wieków, abyś połączył się ze swoją subtelną energią i uzdrowił aurę. Ogromnie ważna jest również ochrona przed negatywnymi wpływami energetycznymi, które zakłócają twoje pole energetyczne. Afirmacje, kontakt z naturą oraz uziemianie, oprócz wzmacniania połączenia z czakrami, tworzą tarczę ochronną i dodają mocy twojej aurze.
Książka jest kompleksowym przewodnikiem, dzięki któremu:
– dowiesz się, jak zobaczyć aurę,
poznasz swój kolor i rodzaj aury,
zrównoważysz wszystkie warstwy z technikami uzdrawiania aury, by pozbyć się dolegliwości fizycznych, duchowych i naprawić relacje ze sobą i swoim otoczeniem.

Odczytaj kolor swojej aury i odzyskaj wewnętrzną równowagę

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ